Ielts Özel Ders Bahçeşehir Programı

Bahçeşehir de Ielts Özel Ders Programı İçeriği

1 – Ielts Özel Ders Bahçeşehir ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders Bahçeşehir ( 4 kişilik gruplarla yapılan Ielts Özel Ders )

1 –  Ielts Özel ders Bahçeşehir ( Bireysel – Ielts  Özel ders ) : Ielts Özel ders  Bahçeşehir programlarının uygulanacağı gün ve saatleri belirleme ve bu konuda öncelik hakkı kazanır. Aday öğrencilere  IELTS Özel ders  Bahçeşehir programlarında kaç ders verilmesi gerektiği yapılan seviye sınav neticesine ve adayın sınavda elde etmek istediği puana göre ayarlanır.

2 –   Ielts  Özel Ders Bahçeşehir (4 kişilik gruplarla yapılan Ielts Özel Ders ) :  Ielts Özel ders  Bahçeşehir programlarında oluşturulan 4 kişilik gruplara iştirak ederek , bireysel  özel ders kalitesinde  eğitim alabilirsiniz. Bunu yapmanın tek yolu başvuru yapmak. Grup sayısı bilinçli olarak 4 kişiden oluşturulmuş ve 4 sayısı ile sınırlandırılmıştır. Bundan amaç, grup  özel ders programların da,  eğitmenin adaylarla bire bir ilgilenebilmesini sağlamak ve eğitim sırasında adayların anlamadıkları bir konu ile yüz yüze geldiklerinde rahatça soru sorabilmelerini kolaylaştırmak içindir.

Ielts Özel Ders BahçeşehirNEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • İlk neden olarak, hem bireysel hemde grup şeklinde uygulanan   Ielts Özel ders  Bahçeşehir programlarında eğitim veren eğitmenler gerçek sınav hocalarıdır ve konularında uzmanlaşmış yılların tecrübesi ile yoğrulmuş uzmanlık seviyesinde eğitmenlerdir.
  • Uluslararası akademik bir seviye tespit sınavı olan sınavlarda çok kelime bilmek başarı kazanmak için gereklidir. Bu nedenle  Ielts Özel ders  Bahçeşehir  panellerinde aday öğrencilerin akademik kelime bilgilerini geliştirmek için özel  hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar çalışmaları için aday öğrencilere verilir ve aday öğrencilerin çalışmaları  Ielts Özel ders  Bahçeşehir programlarında yakından izlenir çalışmayanlar uyarılır.
  • Bu  öyle bir sınavdır ki istenildiği kadar iyi İngilizce bilinsin başarmak için yeterli olmaz. Kesinlikle sınavın yapısını ve karakterini bilmek gerekir. Bu nedenle, aday öğrencilere  Ielts Özel ders  Bahçeşehir seminerlerinde sadece gramer değil beraberinde ” sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de ” verilir ve böylelikle öğrenciler sınavda soruları daha doğru daha hızlı yanıtlar.
  •  Ielts Özel ders  Bahçeşehir  programlarında yer alan aday öğrencilere ” SENET ” yapılmaz. Ödemeler uygun bir biçimde aday öğrencilerin de onayı alınarak taksitlendirilir.

Leave a Comment