IELTS özel ders Bahçelievler platformundaki IELTS özel ders Bahçelievler, programları.

IELTS ÖZEL DERS BAHÇELİEVLERDE

Ielts Özel Ders Bahçelievler Programı

1 – Ielts Özel Ders Bahçelievler ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders Bahçelievler ( 4 kişilik gruplarla yapılan Ielts Özel Ders )

1 –  Ielts Özel ders Bahçelievler ( Bireysel – Ielts Özel ders ) : IELTS özel ders Bahçelievler platformundaki IELTS özel ders Bahçelievler, programlarına bire bir olarak katılmak ve bu IELTS özel ders Bahçelievler programlarında yer almak isteyen ielts adayı öğrenciler,bire bir ielts dersi alacaklarından, IELTS özel ders Bahçelievler programlarının uygulanacağı günleri ve saatleri IELTS özel ders Bahçelievlerde belirleme önceliği kazanır.Bu şekilde,aday öğrenci istediği gün ve saatlerde ielts özel ders eğitimi alabilir.Aday öğrenciye sınavda başarılı olabilmesi için kaç derslik bir Ielts özel ders Bahçelievler programı uygulanacağı Ielts Özel Ders Bahçelievler programlarında yapılan seviye sınavından elde edilen neticeye ve aday öğrencinin Ielts Özel Ders Bahçelievler programlarında sınavda kaç puan elde etmek istediğine göre belirlenir.

2 –   Ielts Özel ders Bahçelievler ( 4 kişilik gruplarla yapılan Ielts Özel ders ) :IELTS özel ders Bahçelievler platformundaki Ielts özel ders Bahçelievler programında istendiği taktirde 4 kişilik gruplara dahil olunarak,bire bir özel ders kalitesi ve özelliğinde IELTS özel ders alınabilir. Gruplar 4 kişiden oluştuğu için Ielts özel ders Bahçelievler programında IELTS eğitimini veren hocalar aday öğrencilerle bire bir ilgilenebildiklerinden ve Ielts Özel Ders Bahçelievlerdeki grubun küçük olmasından yararlanarak aday öğrencilerin anlamadıkları yerlerle ilgili soru sorabilme imkanı olduğundan, grup IELTS özel ders Bahçelievler platformundaki IELTS özel ders Bahçelievler,dersleri bire bir ielts özel ders niteliğindedir.


Ielts Özel Ders BahçelievlerNEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Buna ilk neden olarak IELTS özel ders Bahçelievler platformunda gerek bire bir gerekse grup şeklindeki Ielts özel ders Bahçelievler programlarında görev yapan ve eğitim veren hocaların konusunda yılların deneyimine sahip ve uzmanlık mertebesine ulaşmış hocalar olması gösterilebilir.
  • Ielts sınavı yalın basit ve sıradan bir sınav değildir.Sadece İngilizce bilmek bu sınavda başarılı olmak anlamına gelmez.Bu nedenle sınava katılan aday öğrencilerin mutlaka ielts sınav tekniklerini ve ielts sınav taktiklerini bilmeleri de gerekir. IELTS özel ders Bahçelievler platformundaki Ielts özel ders Bahçelievler programlarında sadece gramer bilgisi değil beraberinde bu teknik bilgilerde verilir.
  • Ayrıca, IELTS sınavı uluslararası akademik bir sınav özelliği taşır. Bu nedenle bu sınavda başarılı olabilmenin en önemli unsurlarından biride çok sayıda akademik kelime bilmektir.Bunun için, IELTS özel ders Bahçelievler platformundaki IELTS özel ders Bahçelievler kampüsünde uygulanan  Ielts özel ders Bahçelievler programında aday öğrencilere eğitimleri süresince özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilir ve bu çalışmalar çok yakından izlenir. IELTS özel ders Bahçelievler platformundaki IELTS özel ders Bahçelievler kampüsünde çalışmayanlar  uyarılır.
  • Ielts özel ders Bahçelievler programlarında katılımcılara ” senet ” yapılmaz.Tam aksine,ödemeler aday öğrencilerinde görüşleri alınarak IELTS özel ders Bahçelievler platformundaki IELTS özel ders Bahçelievler, programlarında uygun bir biçimde taksitlendirilir.

 

Leave a Comment