Ielts Özel Ders Programları

Ielts Özel Ders Programları İçeriği

1 –  Ielts Özel ders ( Bireysel – Ielts Özel ders )
2 –   Ielts  Özel ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan Ielts  Özel ders )

1 –  Ielts Özel ders ( Bireysel – Ielts Özel ders ) : IELTS özel ders verilen merkezlerdeki IELTS özel ders departmanlarında hazırlanan IELTS özel ders programlarında bireysel olarak diğer bir deyimle bire bir  yer almak isteyen aday öğrenciler, IELTS özel ders programlarının yapılacağı gün ve saatleri kendileri tayin eder. Günlük yaşamlarını bozmayan ve düzenlerini değiştirmeyecek olan saat ve günler seçerek,  IELTS özel ders alabilirler.  General training yada academic sınavlarına hazırlanmak isteyen aday öğrencilere  seviye sınavı yapılarak, seviyeleri ölçülür. Bu ölçümün sonuçlarına ve aday öğrencinin sınavda elde etmek istediği ” score” adaya verilmesi gereken ders sayısının belirlenmesinde yol gösterir. Bu şekilde, adayın kaç IELTS dersi alması gerektiğine karar verilir.

2 –   Ielts Özel ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan Ielts Özel ders ) : IELTS özel ders temel birimlerindeki IELTS özel ders verilen sınıflarda düzenlenen IELTS özel ders programlarında 4 kişiden oluşturulan gruplara katılarak ta bireysel Ielts özel ders kalitesi ve kıvamında eğitim alabilir ve başarılı olabilirsiniz. Grupların 4 kişiden oluşması ve bu sayıda dondurulması, grup IELTS özel ders programlarına katılan aday öğrencilere avantaj sağlamak için bilinçli yapılmış bir eylemdir. Zira, bu şekilde aday öğrenciler, grubu meydana getiren öğrenci sayısı az olduğu için ders sırasında istedikleri gibi anlamadıkları bir yer çıktığında soru sorabilirler hemde aynı zamanda, grup derslerini veren eğitmenler 4 kişi ile rahat rahat bire bir ilgilenebilir. Bu durum, grup  IELTS özel ders programlarına bireysel bir nitelik ve  özellik kazandırır.

Ielts Özel DersIELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK 

  • Academic ve  general traing sınavlarına hazırlık için IELTS özel ders programlarında görev alan hocalar bu konuda uzmanlaşmış gerçek  bu işin uzmanı olan  hocalardır.
  • IELTS özel ders programları boyunca, programa katılan aday öğrencilere gramer bilgisi beraberinde, sınavda işlerini kolaylaştıracak ve daha kolay başarılı olabilmelerine vede daha hızlı yanıt vermelerine katkı sağlayacak olan IELTS teknikleri ve IELTS  taktikleri dersleri  de verilir.
  • Bu sınavda başarıya giden yol çok sayıda akademik kelime bilmekten geçer. Bu nedenle, aday öğrencilere IELTS özel dersinde akademik kelime bilgilerini geliştirici, özel hazırlanmış, akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar verilir ve aday öğrenciler çok yakından izlenir. Çalışmayanlar uyarılır.
  • IELTS özel ders programlarında yer alan aday öğrencilere ” senet ” yapılmaz. Ödemeler taksitle alınır.

 

Leave a Comment