IELTS özel ders verilen merkezlerdeki IELTS özel ders departmanlarında hazırlanan IELTS özel ders.

Ielts Özel Ders Programları

Ielts Özel Ders Programları İçeriği

1 –  Ielts Özel ders ( Bireysel – Ielts Özel ders )
2 –   Ielts  Özel ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan Ielts  Özel ders )

1 –  Ielts Özel ders ( Bireysel – Ielts Özel ders ) : 

IELTS özel ders verilen merkezlerdeki IELTS özel ders departmanlarında hazırlanan Birebir IELTS özel ders programlarında bireysel olarak diğer bir deyimle bire bir  yer almak isteyen aday öğrenciler, Bireysel IELTS özel ders programlarının yapılacağı gün ve saatleri Kişisel IELTS özel dersinde kendileri tayin eder. Günlük yaşamlarını bozmayan ve düzenlerini değiştirmeyecek olan saat ve günler seçerek,  Birebir IELTS özel ders alabilirler.  General training yada academic sınavlarına hazırlanmak isteyen aday öğrencilere Teke tek IELTS özel ders verilen merkezlerdeki Yüz yüze IELTS özel ders departmanlarında hazırlanan Tek Başına IELTS özel ders programlarında seviye sınavı yapılarak, Ielts Özel Derste seviyeleri ölçülür. Bu ölçümün sonuçlarına ve aday öğrencinin sınavda elde etmek istediği ” score” adaya verilmesi gereken IELTS ders sayısının belirlenmesinde yol gösterir. Bu şekilde, adayın kaç IELTS dersi alması gerektiğine Bireysel IELTS özel ders verilen IELTS merkezlerindeki Temel IELTS özel ders departmanlarında hazırlanan baş Başa IELTS özel ders programlarında karar verilir.

2 –   Ielts Özel ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan Ielts Özel ders ) :

IELTS özel ders temel birimlerindeki Toplu IELTS özel ders verilen sınıflarda düzenlenen IELTS özel ders programlarında 4 kişiden oluşturulan gruplara katılarak ta bireysel Ielts özel ders kalitesi ve kıvamında eğitim alabilir ve başarılı olabilirsiniz. Grupların IELTS özel ders verilen merkezlerdeki IELTS özel ders departmanlarında hazırlanan IELTS özel ders programlarında 4 kişiden oluşması ve bu sayıda dondurulması, grup IELTS özel ders programlarına katılan aday öğrencilere IELTS özel ders ile avantaj sağlamak için bilinçli yapılmış bir eylemdir. Zira, bu şekilde aday öğrenciler, IELTS özel ders grubunu meydana getiren öğrenci sayısı az olduğu için IELTS dersi sırasında istedikleri gibi anlamadıkları bir yer çıktığında IELTS özel ders verilen merkezlerdeki IELTS özel ders departmanlarında hazırlanan IELTS özel ders programlarında soru sorabilirler hemde aynı zamanda, grup IELTS derslerini veren eğitmenler 4 kişi ile IELTS özel derste rahat rahat bire bir ilgilenebilir. Bu durum, grup  IELTS özel ders programlarına bireysel bir nitelik ve  özellik kazandırır.

Ielts Özel DersIELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK 

  • IELTS özel ders verilen merkezlerdeki  Academic ve  general traing sınavlarına hazırlık için IELTS özel ders programlarında görev alan hocalar bu konuda uzmanlaşmış gerçek  bu işin uzmanı olan IELTS hocalarıdır.
  • IELTS özel ders verilen merkezlerdeki IELTS özel ders programları boyunca, programa katılan aday öğrencilere gramer bilgisi beraberinde, sınavda işlerini kolaylaştıracak ve daha kolay başarılı olabilmelerine vede daha hızlı yanıt vermelerine katkı sağlayacak olan IELTS teknikleri ve IELTS  taktikleri dersleri  de verilir.
  • Bu sınavda başarıya giden yol çok sayıda akademik kelime bilmekten geçer. Bu nedenle, IELTS özel ders verilen merkezlerdeki  Academic ve  general traing sınavlarına hazırlık için IELTS özel ders programlarında aday öğrencilere IELTS özel dersinde akademik kelime bilgilerini geliştirici, özel hazırlanmış, akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar verilir ve aday öğrenciler IELTS özel derste çok yakından izlenir. Çalışmayanlar uyarılır.
  • Kalabalık IELTS özel ders programlarında yer alan aday öğrencilere Beraber IELTS özel ders verilen merkezlerdeki Ortak IELTS özel ders departmanlarında hazırlanan Umumi IELTS özel ders programlarında ” senet ” yapılmaz. Ödemeler taksitle alınır.

 

Leave a Comment