Ielts Kursu Programı

Ielts Kursu Program İçeriği

1 – Ielts Kursu ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 – Ielts Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Kursu )

Ielts kursu  programları  iki şekilde uygulanır. Birinci uygulama, aday öğrenci ile birebir verilen özel Ielts kursu diğeri ise 4 kişiden oluşan homojen gruplarda verilen Ielts kursu.

1 – IELTS KURSU ( BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU ): Birebir özel  IELTS  kursu programına katılan aday öğrenciler, özel  Ielts kursu almanın ayrıcalığını yaşar. Kursun uygulama günlerini kendi belirler ve böylece özel günlük yaşamında bir değişim yaşamadan, ihtiyacı olan eğitimi alabilir.Birebir özel Ielts kursu programında kaç ders verilmesi gerektiği, aday öğrenciye yapılan seviye sınavının sonuçlarına ve adayın sınavda almak istediği ” score ” göre belirlenir ve Ielts kursu programı buna göre düzenlenir. Birebir uygulanan özel  Ielts kursu programında  öğrenci isterse sadece zayıf yada yetersiz bulduğu bölüm yada bölümler için eğitim alabilir.


2 – IELTS KURSU ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA IELTS KURSU) :
 Ielts kursunda gruplar , İngilizce seviyeleri birbirine olabildiğince yakın, uyumlu yada denk olan aday öğrencilerden oluşturulur. Bu gruplarda   Ielts kursu programına katılmak birebir özel   IELTS  kursu kadar etkilidir. Zira, grup 4 kişiden oluşturulduğu için aday  öğrenciler istedikleri gibi anlaşılmayan konularla ilgili soru sorabilirler . Ayrıca, eğitmende öğrenci sayısı az olduğu için grubu oluşturan öğrencilerle bireysel olarak ilgilenir ve grup şeklinde yapılan bu kurslar adeta bir özel Ielts kursuna  dönüşür. Çünkü, özel Ielts kursu programında bireysel olarak yapılan her aktivite grup halindeki IELTS  kurslarında da mevcuttur.


IELTS KURSU için NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • İlk neden olarak, gerek özel Ielts kursu gerekse grup şeklindeki  Ielts kursunda   eğitim veren hocalar, bu konuda bilgilerini kanıtlamış uzman niteliğinde olan insanlardır.
  • Ielts kursu programlarında aday öğrencilere genel İngilizceden daha ağırlıklı olarak sınavda soruların doğru ve hızlı yanıtlanmasını sağlayan sınav teknikleri ve taktikleri eğitimi verilir.
  • IELTS  kursu verilen merkezlerdeki Ielts kursu programlarına  katılan aday öğrencilere asla senet yapılmaz. Aday öğrenci ödemeleri bir takvime bağlar ve tarihleri  kendi belirler.
  • IELTS  kursu uyguladığımız merkezimizin temel birimlerinde ki  Ielts kursu programlarında sınavın özelliğinden ötürü geliştirici akademik kelime çalışmalarına ağırlık verilir ve bu konuda aday öğrencilerin gelişmesi ve kelime dağarcıklarının genişlemesi için çok ciddi çalışmalar yapılır ve gereken önlemler alınır.

Leave a Comment