IELTS , İngilizce Özel Ders Programı

IELTS , İngilizce Özel Ders İçeriği

1 –   Ielts, İngilizce Özel ders ( Bireysel – Ielts, İngilizce Özel ders )
2 –   Ielts, İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  Ielts, İngilizce Özel ders )

1 –   Ielts, İngilizce Özel ders ( Bireysel – Ielts, İngilizce Özel ders ) :

 Bireysel ielts özel ders uygulamalarında, aday öğrencinin seviyesi belirlendikten sonra elde edilen sonuçlara ve adayın ielts sınavından elde etmek istediği skora uygun olarak ders sayısı belirlenir ve bir program tespit edilerek eğitime başlanır.

2 –   Ielts, İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  Ielts, İngilizce Özel ders ) : 

IELTS İngilizce Özel Ders programlarında 4 kişiden oluşan grup dersleri , grubu oluşturan aday öğrenci sayısının azlığı nedeni ile bireysel ielts özel ders niteliği kazanır. Grup sayısının az kişiden oluşması sonucu , adaylar grup derslerinde istedikleri gibi anlamadıkları yerlerle ilgili konularda rahatlıkla soru sorabilirler ve ielts hocaları grubu oluşturan öğrencilerle bire bir ilgilenebilir. Bu durum da grup dersleri programlarına katılan adaylar için önemli bir avantaj yaratır.

IELTS , İngilizce Özel Ders, Daha çok Avustralya yada Kanada gibi yurt dışı ülkelere yerleşmek ve orada çalışıp yaşamak için yada yurt içinde bazı kurumların istediği ( İş Bankası ) Ielts general training ( Gt ) sınavı için ve yurt dışında özellikle İngiltere de üniversitelerde master yada doktora yapmak için veya yurt içindeki bazı üniversitelerin yaptıkları muafiyet sınavı ( Proficiency ) gibi sınıvlara katılmadan direk olarak, İngilizce hazırlık sınıfı okumadan üniversitenin ilk sınıfına başlamak için istenilen Academic ielts sınavına İngilizce özel ders programları ile öğrenciler hazırlanır. Bu programların uygulanışında ielts adayına verilecek olan ders sayısı tamamen öğrencinin İngilizce seviyesine bağlıdır. Ayrıca arzu eden ielts adaylarına ielts sınavı‘nın sadece bir yada iki bölümü içinde ielts programları mevcuttur.

IELTS İngilizce Özel Ders Programları,

Ielts Writing Özel Ders : İsteyenlerin sadece bu dersi alabilecekleri bir program. Ielts sınavı hazırlık programlarında ielts writing ( essay Yazımı ) modülünde yeterli olamayan aday öğrenciler, essay yazılımlarının kalıp şeklinde öğretildiği sadece bu programda yer alabilir ve essay yazabilme becerilerini geliştirebilir.

Ielts Reading Özel Ders : Ielts sınavında, reading modülünü başaramayanlara yada istedikleri skora ulaşamayanlara İngilizce özel ders verilen bu derslere katılabilir ve reading parçalarının çözümünde kullanılan özel okuma tekniklerini ve taktiklerini öğrenebilirsiniz. 14 tür soru türünün teker teker nasıl çözüldüğünün öğretildiği bu programları da tek olarak alabilirsiniz.

Ielts Listening Özel Ders : Dinleme parçalarını dinlerken ne tür bir strateji izlemeniz gerektiği konusunda eğitim verilen bu programları da tek alabilir ve dinleme sorununuzu çözebilirsiniz. Dinleme sırasında nelere dikkat etmeniz gerekir nereleri aklınızda tutarsanız listening de başarılı olabilirsiniz ? . Arayın ve başarın.

Ielts Speaking Özel Ders : Gerçek sınav soruları üzerinden yapılan konuşma çalışmalarında, sınavda iyi bir skor elde etmeniz açısından examiner karşısında , konuşma anında neler yapmanız gerekir ve nasıl davranmalısınız ? Sadece speaking programına katılabilir ve eksik yada yetersiz yanlarınızı güçlendirebilirsiniz.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

IELTS , İngilizce Özel Ders♣ Gerek ielts general traing gerekse ielts academic sınavı hazırlık programlarında görev yapan hocalar, konularında uzmanlaşmış deneyimli gerçek ielts hocasıdır. ♣ Ielts gibi akademik sınavlarda kelime bilgisi büyük önem taşır. Ne kadar çok sayıda akademik kelime biliniyorsa o kadar sınav kolaylaşır ve başarı yakınlaşır. Bu nedenle, aday öğrencilere akademik kelimelerle ilgili özel çalışmalar verilerek kelime sayısının geliştirilmesine çalışılır ve bu çalışmalar boyunca aday öğrenciler yakından izlenir. ♣ Bizde senet yoktur. Herşey karşılıklı güvene dayalı bir şekilde çalışır. Belli bir miktar peşin alındıktan sonra kalan ödemeler için taksit yapılır. ♣ Ielts sınavlarına hazırlık programlarında kesinlikle ve mutlaka gerçek ielts hocaları görev yapar. Unutulmasın, gerçek ielts hocasının görev almadığı ve eğitim vermediği bir ielts özel ders yada grup programında yer alan aday öğrencilerin başarı oranı çok düşer. Sınavı başarmaları imkansız hale gelir yada kendi çabaları sonucu başarı pamuk ipliğine bağlı bir hale gelir.

 

Leave a Comment