Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders etkinliklerindeki Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders birimlerimizde bulunan Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders.

ÜNİVERSİTE HAZIRLIK SINIFI İNGİLİZCE ÖZEL DERS

Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders Programları

1 –   Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

1 –   Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders ) :

Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders etkinliklerindeki Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders birimlerimizde bulunan Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders, programlarına bire bir Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders, almak üzere Hazırlık sınıfı İngilizce özel derse katılmak isteyen adaylara, Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders eğitim bölümlerinde İngilizce programlarının işleneceği gün ve saatler konusunda Hazırlık sınıfı İngilizce özel derste öncelik verilerek , yaşam tarzlarında bir değişikliğe gitmeden,günlük yaşamlarına normal koşullarda devam ederek hazırlık sınıfı için  Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders alabilir. Aday öğrenciler bu programlarda temel İngilizce dersi alabilecekleri gibi, devam ettikleri İngilizce hazırlık sınıflarında karşılaştıkları ve anlayamadıkları İngilizce konuları içinde Hazırlık sınıfı İngilizce özel dersi alabilirler. Özellikle, ikinci dönemde başlayan zorlukları aşabilmenin ilk kuralı, birinci dönemdeki Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders programlarında öğrenilen temel bilgileri çok iyi özümsemekten geçer.Bu nedenle , Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Derste öğrenilen temel İNGİLİZCE bilgiler konusu ihmale gelmez.

2 –   Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders ) :

Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders platformunda düzenlenen ve Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders  konusunda ki eğitimlerde, 4 kişiden oluşan gruplara Hazırlık sınıfı İngilizce özel derse katılarak, bire bir yapılan Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders,  kalitesi ve standardında İngilizce ders  alabilirsiniz. Grupların 4 kişiden oluşması nedeni ile,az sayıdaki bu küçük gruplarda İngilizce özel ders eğitimi almak Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders etkinliklerindeki Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders birimlerimizde bulunan Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders, programlarında çok avantajlar sağlar.

Avantaj 1 :  Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders eğitim bölümlerinde gruplar 4 kişiden oluşturulduğu için , grup dersleri veren hocalar Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders etkinliklerindeki Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders birimlerimizde bulunan Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders, programlarında İngilizce aday öğrencileriyle bire bir ilgilenebilir.
Avantaj 2 :   Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders eğitim bölümlerindeki küçük İngilizce gruplarında, aday öğrenciler kalabalık gruplarda bulamadıkları ” anlaşılmadık bir yer yada bir İngilizce konu hakkında soru sorabilme yada ders tekrarı isteme olanağını Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders etkinliklerindeki Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders birimlerimizde bulunan Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders, programlarındaki ” bu küçük gruplarda rahatlıkla bulabilirler.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ 

Hazırlık Sınıfı Özel DersA.   Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders eğitim bölümlerindeki Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders programlarında, konularında çok tecrübeli, yıllarca İngilizce hazırlık sınıfı için öğrenci hazırlamış gerçek ve her şeyden önemlisi ” İngilizce öğretmeyi bilen ” hocalar görev yapar.

B. İngilizce Hazırlık sınıfı okuyan öğrencilerin kesinlikle dönem sonunda yapılacak olan  İngilizce  Proficiency Sınavında ” başarılı olabilmeleri için akademik kelime bilgisine Hazırlık sınıfı İngilizce özel derste önem vermesi ve bu konuyu ihmal etmemesi gerekir. Bu nedenle, hazırlık sınıfı öğrencilerine verilen Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders,   programlarında, özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilerek, İngilizce kelime sayısının gelişmesine katkı sağlanır.

C. Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders programlarında yer alan öğrencilere, verilen İngilizce bilgilerle ara İngilizce sınavlarında da başarı kazanması sağlanır.

D.Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders departmanındaki Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders programlarında yer alan aday öğrencilere Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders etkinliklerindeki Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders birimlerimizde bulunan Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders, programlarında ” senet ” yapılmaz.

 

Leave a Comment