ÜNİVERSİTE HAZIRLIK SINIFI İNGİLİZCE ÖZEL DERS

Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel Ders Programları

1 –   Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

1 –   Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders ) : Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders, programlarına bire bir Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders, almak üzere katılmak isteyen adaylara, YDS özel ders İstanbul eğitim bölümlerinde programlarının işleneceği gün ve saatler konusunda öncelik verilerek , yaşam tarzlarında bir değişikliğe gitmeden,günlük yaşamlarına normal koşullarda devam ederek hazırlık sınıfı için İngilizce özel ders alabilir. Aday öğrenciler bu programlarda temel İngilizce dersi alabilecekleri gibi, devam ettikleri hazırlık sınıflarında karşılaştıkları ve anlayamadıkları İngilizce konuları içinde Hazırlık sınıfı İngilizce özel dersi alabilirler. Özellikle, ikinci dönemde başlayan zorlukları aşabilmenin ilk kuralı, birinci dönemdeki temel bilgileri çok iyi özümsemekten geçer.Bu nedenle , temel bilgiler konusu ihmale gelmez.

2 –   Hazırlık Sınıfı İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders ) : Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders platformunda düzenlenen ve İngilizce özel ders konusunda ki eğitimlerde, 4 kişiden oluşan gruplara katılarak, bire bir yapılan Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders,  kalitesi ve standardında İngilizce ders  alabilirsiniz. Grupların 4 kişiden oluşması nedeni ile,az sayıdaki bu küçük gruplarda İngilizce özel ders eğitimi almak çok avantajlar sağlar.

Avantaj 1 :  Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders eğitim bölümlerinde gruplar 4 kişiden oluşturulduğu için , grup dersleri veren hocalar aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir.
Avantaj 2 :   Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders eğitim bölümlerindeki küçük gruplarda, aday öğrenciler kalabalık gruplarda bulamadıkları ” anlaşılmadık bir yer yada bir konu hakkında soru sorabilme yada ders tekrarı isteme olanağını ” bu küçük gruplarda rahatlıkla bulabilirler.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ 

Hazırlık Sınıfı Özel DersA.   Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders eğitim bölümlerindeki Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders programlarında, konularında çok tecrübeli, yıllarca hazırlık sınıfı için öğrenci hazırlamış gerçek ve her şeyden önemlisi ” öğretmeyi bilen ” hocalar görev yapar.

B. İngilizce Hazırlık sınıfı okuyan öğrencilerin kesinlikle dönem sonunda yapılacak olan 1 Proficiency Sınavında ” başarılı olabilmeleri için akademik kelime bilgisine önem vermesi ve bu konuyu ihmal etmemesi gerekir. Bu nedenle, hazırlık sınıfı öğrencilerine verilen Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders,   programlarında, özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilerek, kelime sayısının gelişmesine katkı sağlanır.

C. Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders programlarında yer alan öğrencilere, verilen bilgilerle ara sınavlarda da başarı kazanması sağlanır.

D.Hazırlık sınıfı İngilizce özel ders programlarında yer alan aday öğrencilere ” senet ” yapılmaz.

 

Leave a Comment