Hazırlık Sınavı Özel Ders Programı

Hazırlık sınavı özel ders, her üniversitenin hazırlık sınavı için farklıdır.

1 – Hazırlık Sınavı Özel ders ( Bire bir – hazırlık Sınavı Özel ders )
2 – Hazırlık Sınavı Özel ders (4 kişilik gruplarla yapılan  Hazırlık Sınavı Özel ders )

1 – Hazırlık Sınavı Özel ders ( Bire bir – hazırlık Sınavı Özel ders ) : Hazırlık sınavı özel ders kampüslerinde düzenlenen Hazırlık sınavı özel ders seminerlerinde ki Hazırlık sınavı özel ders programları  her üniversitenin İngilizce hazırlık sınavı için farklıdır. Birebir özel ders almak isteyen aday öğrenciler, Hazırlık sınavı özel ders programının uygulama günlerini kendi belirler ve bu şekilde özel yaşamında her hangi bir değişiklik yapmadan hazırlık sınavı özel ders programına kayıt olabilir. Aday öğrenciye kaç Hazırlık sınavı özel dersi verilmesi gerektiği yapılan seviye sınav sonucuna ve katılmak zorunda olduğu hazırlık sınavının hangi üniversitede olduğuna  göre belirlenir.


2 – Hazırlık Sınavı Özel ders (4 kişilik gruplarla yapılan  Hazırlık Sınavı Özel ders )
 :
Hazırlık sınavı özel ders merkezimizde düzenlenen Hazırlık sınavı özel ders öğretilerinde ki Hazırlık sınavı  özel ders programları  ile aynı üniversitenin hazırlık sınavına katılmak isteyen 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda birebir Hazırlık sınavı özel ders kalite ve özelliklerin hazırlık sınavı eğitimi alabilirsiniz. Grup sayısının 4 kişi ile sınırlandırılması sonucu, eğitimin kalitesini arttırmakta ve hemen , hemen birebir özel ders ayarına ulaştırmaktadır. Grup sayısı az olunca, Hazırlık sınavı özel ders alan aday öğrenciler ders aşamasında anlamadıkları her hangi bir konu hakkında Hazırlık sınavı özel dersi veren hocaya rahat bir biçimde soru sorabilmekte ve eğitmen de öğrencilerle birebir ilgilenebilme fırsatını bulmaktadır.

HAZIRLIK SINAVI ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Ülkemizde her üniversitenin kendi müfredatına ve özelliklerine göre yapmış oldukları hazırlık sınavı bir birinden farklılıklar içermektedir .Bu nedenle her öğrenci devam etmek istediği üniversitenin sınav formatına uygun olarak hazırlanır ve bu sınava uyumlu Hazırlık sınavı özel ders eğitimleri verilir.
  • Hazırlık sınavı özel ders programlarında eğitim veren eğitmenler, hangi üniversitenin sınavına  öğrenci hazırlanıyorsa , o üniversitenin eğitimi ile ilgili konularda uzmanlaşmış deneyimli hocalardır.
  • Hazırlık sınavı özel ders merkezimizdeki Hazırlık Sınavı için uygulanan Hazırlık sınavı özel ders programlarında aday öğrenciye bilmek istediği konuların dışında, gireceği sınavın özellikleri ve sınav teknikleri hakkında da bilgiler verilir.
    Hazırlık sınavı özel ders programlarına katılan aday öğrencilere ” senet ” yapılmaz. Ödemeler karşılıklı sözlü anlaşma ile taksitler halinde ödenebilir.
    ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER :Hazırlık sınavı özel ders’in pahalı olduğu gibi yersiz bir düşünceye kapılmadan özel ders almanız önerilir.Özel ders almak kısa sürer ve kesin sonuç alınır.

Leave a Comment