HAZIRLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN İNGİLİZCE ÖZEL DERS  

Hazırlık Öğrencilerine İngilizce Özel Ders Programı

 1 –   Hazırlık Öğrencilerine İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –  Hazırlık Öğrencilerine  İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

20 ( yirmi ) yıldan beri özel üniversite hazırlık öğrencilerine İngilizce  özel ders eğitim merkezimizdeki hazırlık öğrencilerine İngilizce  özel ders için özel hazırlanan sınıflarımızda hazırlanan ve öğrencilere uygulanan hazırlık öğrencilerine İngilizce  özel ders programları ile hazırlık öğrencilerine İngilizce  özel ders veren bir grubuz. Hazırlık öğrencilerine İngilizce  özel ders programları aracılığı ile  Reading , writing , listening ve speaking dersleri vermekteyiz.

 Hazırlık Öğrencilerine İngilizce Özel Dersin haricinde ilköğretim ve lise öğrencilerine takviye olarak İngilizce özel ders veriyoruz. .

İngilizce Hazırlık öğrencileri özellikle düz liselerden mezun olarak gelen hazırlık öğrencileri İngilizce derslerinde bazen sorun yaşar. Hazırlık Öğrencilerine İngilizce Özel Derste bu sorun özellikle writing dersinde yaşanır.

Hazırlık öğrencilerine İngilizce Özel ders ile ve basit tekniklerle ( tüm yazı türlerini kalıplar haline getirerek ) writing yazdırıyoruz. Özellikle öğretmenlerin writing te aradığı kriterleri öğretmekteyiz. Bunun yanında  hazırlık öğrencilerine İngilizce  özel ders programları ile , reading , speaking , gramer derslerini de veriyoruz.

 

Leave a Comment