DENİZLİ Özel İngilizce kursu platformundaki DENİZLİ özel İngilizce kurs programına birebir kayıt olan ve DENİZLİ Özel İngilizce kursu programında yer alan öğrenciler.

DENİZLİ ÖZEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI
( Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5, İngilizce Hazırlık Atlama )

DENİZLİ Özel İngilizce Kursu Program Kapsamı

1 – DENİZLİ Özel İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 – DENİZLİ Özel İngilizce Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel İngilizce Kursu )

1 – DENİZLİ ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE KURSU): 

DENİZLİ Özel İngilizce kursu platformundaki DENİZLİ özel İngilizce kursu programına birebir kayıt olan ve Özel İngilizce kursu programında yer alan öğrenciler, özel İngilizce kursu  programının uygulama tarihlerini Özel İngilizce Kursu programında kendi belirler. Bundan amaç, Yüz Yüze özel İngilizce kursuna  katılan öğrencinin günlük yaşamında bir aksama yaşamasını önlemektir. Öğrenciye Özel İngilizce kursu platformundaki özel İngilizce kurs programına birebir kayıt olan ve Özel İngilizce kursu programında kaç derslik bir Özel İngilizce Kursu programı uygulanması gerektiğine, Özel İngilizce kursunda işin uzmanı olan hocalar, öğrencinin seviyesini ve katılmak istediği kursun türünü Birebir Özel İngilizce kursunda öğrendikten sonra karar verir ve Özel İngilizce kursu platformundakikişiye özel İngilizce kursu ” programı devreye girer.

2 – DENİZLİ ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel İngilizce Kursu :

Özel İngilizce kursu platformundaki  özel İngilizce kurs programına seviyeleri bir birine denk olan ve 4 öğrenciden oluşturulan homojen gruplara katılarak bu dilin  her dalında eğitim alınabilir. Özel İngilizce kursundaki  grup sayısı bilerek Özel İngilizce kursu platformundaki özel İngilizce kurs programına birebir kayıt olan ve Özel İngilizce kursu programında 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu şekilde, Grup Özel İngilizce kursunda  grup sayısı az olduğundan, eğitmenin Toplu Özel İngilizce kursunda öğrencilerle birebir ilgilenebilmesi ve öğrencilerin Özel İngilizce kursu sürecinde rahat davranmaları ve istedikleri gibi soru sorabilmeleri Gruplara özel İngilizce kursunda hedef alınmıştır.

DENİZLİ ÖZEL İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • İlk neden, özel İngilizce kursu düzenlenen merkezlerdeki özel İngilizce kursu platformunda biz öğrencilere ”  SENET ” yapmayız. Öğrenci Özel İngilizce kursu platformundaki özel İngilizce kurs programına ödemelerini  kendine uygun bir biçimde Özel İngilizce kursunda düzenler ve taksitle yapar.özel İngilizce kursundaki Ödemelerde, öğrencinin ödeme biçimi esastır.
  • Özel İngilizce kursu temel birimlerindeki Özel İngilizce kursu platformunda her alanda alınan eğitimlerde görev alan eğitmenler, işlerinin uzmanı ve öğretmeyi bilen, çok deneyimli insanlardır.
  • özel İngilizce kursu etkinlikleri bünyesindeki Özel İngilizce kursu platformunda akademik sınavlara hazırlık programına Özel İngilizce kursunda katılan aday öğrenciler, arzu ettikleri taktirde sadece tek bir konu hakkında da Özel İngilizce kursu platformundaki özel İngilizce kurs programına birebir kayıt olan ve Özel İngilizce kursu programında özel İngilizce kursu ders programına katılabilir. Bir örnek vermek gerekirse, aday öğrenci essay yazma konusunda sorunları varsa Özel İngilizce kursu organizasyonlarında sadece yazı yazma eğitimi alabilir.
  • Özel İngilizce kursu için hazırlan organizasyonlardaki Özel İngilizce kursu platformunda sınav hazırlık programında, öğrenciye dil bilgisi  beraberinde, sınavda başarılı olmasını sağlayacak, soruları daha kolay, doğru ve hızlı çözmesine destek olacak sınav çözüm teknikleri de Özel İngilizce kursu ile  öğretilir. Özel İngilizce kursu platformundaki özel İngilizce kurs programına birebir kayıt olan ve Özel İngilizce kursu programında  sınav çözüm teknikleri ile Özel İngilizce kursunda bilgisi desteklenen öğrencinin sınavda işi kolaylaşır ve Özel İngilizce kursu ile başarılı olma şansı artar.
  • Akademik seviyeli sınavlarda çok sayıda akademik kelime bilmek, sınavda başarılı olmanın en önemli koşullarından biridir. Bu nedenle, özel İngilizce kursu platformunda sınava girecek olan aday öğrencinin akademik kelimeler konusunda geliştirilmesi için Özel İngilizce kursu platformundaki özel İngilizce kurs programında özel çalışmalar yapılır. Özel İngilizce kursunda aday öğrencileri geliştirmeye yönelik bu kelime çalışmaları dağıtılır ve öğrencilerden Özel İngilizce kursunda verilen bu çalışmaları tam ve eksiksiz  yapmaları ayrıca, kelimelerin özümsenmesi istenir. Öğrenciler  Özel İngilizce kursundaki bu çalışmalar boyunca Özel İngilizce kursunda kesintisiz bir biçimde izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER: 

  • Mesela yüksek seviyede uluslararası bir sınavda başarılı olmak mutlaka ve kesin sonuç alınmak istenirse, birebir özel İngilizce kursu alınması aday öğrencilere önerilir. Zira, birebir özel İngilizce kursu alındığında, eğitmenin  Özel İngilizce kursu platformundaki özel İngilizce kurs programında Ayrıntılara girmesi hele de yüksek bir skor elde edilmek isteniyorsa Özel İngilizce kursu ile ayrıntılara girmek şart olduğundan, daha kolay olur.
  • Kalabalık grup eğitimlerinde bu tür bir imkan bulmak imkansızdır. Oysa, birebir özel İngilizce kursu alındığında daha kolay olacağı gibi, öğrencide anlamadığı konularda soru sorma fırsatı bulur. Para konusuna takılmadan özellikle de, sınav günü alınmış ve zaman kısa ise ve de yüksek bir skor elde etmek şart ise, Bireysel Özel İngilizce kursunda birebir özel İngilizce kursu almakta sayılamayacak kadar çok yarar vardır.Ayrıca, birebir Özel İngilizce kursu  alındığında, işlenmesi gereken konular, kalabalık  gruplarla işlenecek süreden daha kısa olacağı için hesaplandığında özel kursa ödenen ile kalabalık grup eğitimine ödenen arasında bir fark bulunmaz ve de birebir özel İngilizce kursu daha kısa sürede biteceğinden kazanılacak olan süre de cabası olur.

Leave a Comment