DENİZLİ VE ÖZEL iNGİLİZCE DERSİ

DENİZLİ ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMI 
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

DENİZLİ Özel İngilizce Dersi Program İçeriği

1 –   Özel İngilizce Dersi ( Bireysel – Özel İngilizce Dersi )
2 – Özel İngilizce Dersi – 4 kişilik gruplarla yapılan Özel İngilizce Dersi)

İsterseniz bu dersler mükemmeldir:

  • Özel İngilizce dersi programınızı tamamlamak için ekstra eğitim
  • Özel İngilizce Derslerin sağladığı kişisel ilgi
  • Sınava hazırlanmak için ekstra destek
  • Belki daha çabuk öğrenmek, çünkü zamanın sınırlı.
  • Belirli bir ilgi alanını veya sizi ilgilendiren bir alanı kapsayacak şekilde.

 1 –   Özel İngilizce Dersi ( Bireysel – Özel İngilizce Dersi ) : Özel İngilizce Dersi platformunda gerçekleştirilen birebir özel İngilizce dersleri kapsamında İngilizce ders programlarında her seviyede bireysel olarak Özel İngilizce Dersi alanlara, bireysel özel  İngilizce dersi aldıkları için, programların işleneceği gün ve saatleri belirleme imtiyazı verilir. Bu ayrıcalığın verilmesi, bireysel özel  İngilizce dersi alan aday öğrencilerin günlük yaşamlarında bir değişiklik olmasını önlemek ve düzenli bir şekilde eğitime devam etmesini sağlamak amacı ile alınmış bir karardır.

Özel İngilizce Dersi kategorisinde organize edilmekte olan Yds, Ielts, Tıp Dil Sınavı, Lys 5, Proficiency gibi akademik seviyedeki sınavlara hazırlanmak amacı ile özel İngilizce ders programlarına katılmak isteyen öğrencilere, ilk aşamada İngilizce seviye sınavı yapılır ve seviye sınavından elde edilen sonuçlara bakarak ve  öğrencinin gireceği akademik sınavda almak zorunda olduğu sonuçta düşünülerek, verilmesi gereken özel  İngilizce dersi sayısı Özel İngilizce Dersi merkezimizde belirlenir.

2 – Özel İngilizce Dersi – 4 kişilik gruplarla yapılan Özel İngilizce Dersi) :  Özel İngilizce Dersi ile ilgili olarak biri geçen sayıda ki gruplara verilen özel İngilizce dersleri sürecinde İngilizce seviyeleri bir birine denk olan 4 aday öğrenciden oluşturulan gruplarda yer alarak genel İngilizce yada yds, ielts, proficiency, tıp dil sınavı ve lys 5 gibi akademik eğitimleri bireysel özel  İngilizce dersi kalitesi ve standardında alabilirler. Grupların 4 kişi ile sınırlandırılması bilinçli bir tercihtir. Çünkü 4 kişiden oluşan gruplarda yapılan  özel  İngilizce dersinde eğitimlerde, hocalar grubu oluşturan tüm aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilmekte ve ayrıca, grubun aday öğrenci sayısı az olduğundan, anlaşılmayan konularla ilgili olarak aday öğrenciler soru sorabilmekte.


NEDEN BİZ SEÇMENİZ GEREK 

  •  Özel İngilizce Dersi için hazırlanmış ve açılmış sınıflarda ki özel İngilizce dersleri kapsamında her şeyden önce özel İngilizce dersi vermek için her dalda görev alan  hocalar,  dallarında yıllarca eğitim vermiş ve uzmanlık seviyesine ulaşmış ve her şeyden önemlisiİngilizce öğretmeyi bilen ” hocalardır.
  • Özel İngilizce Dersi faaliyetleri içinde yer verilen özel İngilizce dersleri kapsamında her seviyede ve akademik İngilizcenin her dalında Özel İngilizce Dersi programlarına katılan aday öğrencilere ” senet ” yapılmaz.

 

Leave a Comment