DENİZLİ İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile İngilizce Özel öğretmenin birimlerinde hazırlanan ve İngilizce Özel öğretmenin programları ile  bire bir İngilizce özel ders alan aday öğrenciler.

DENİZLİ İngilizce Özel Öğretmen Gözetiminde Eğitim
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

DENİZLİ İngilizce Özel Öğretmen Gözetiminde İngilizce

1 –   DENİZLİ İngilizce Özel Öğretmen ( Bire bir – İngilizce Özel Öğretmen )
2 –   DENİZLİ İngilizce Özel Öğretmen ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel Öğretmen )

1 – DENİZLİ İngilizce Özel Öğretmen ( Bire bir – İngilizce Özel  Öğretmen) : 

DENİZLİ  İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile DENİZLİ  İngilizce Özel öğretmenin birimlerinde hazırlanan ve Bireysel İngilizce Özel öğretmenin programları ile  bire bir Birebir İngilizce özel ders alan aday öğrenciler, birebir ders almalarının karşılığında Kişisel İngilizce Özel öğretmen tarafından uygulanan İngilizce Özel öğretmenin kendi programlarının uygulama günlerini kendi belirler ve günlük yaşamında İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile bir değişiklik yada ders saatlerine göre yeni bir uygulama yapma gereği duymaz.  Hem günlük hayatına düzenli bir biçimde devam eder hemde almak istediği eğitimi İngilizce özel öğretmenden bir sıkıntı ile karşılaşmadan İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile bire bir İngilizce özel ders alan aday öğrenciler, İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile İngilizce Özel öğretmenden birebir ders almalarının karşılığında İngilizce Özel öğretmen tarafından uygulanan Tek Başına İngilizce Özel öğretmenin kendi programlarında  alır.

2 – DENİZLİ  İngilizce Özel Öğretmen – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel öğretmen ) :

İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile bire bir İngilizce özel ders alan aday öğrenciler, birebir ders almalarının karşılığında İngilizce Özel öğretmen tarafından uygulanan İngilizce Özel öğretmenin kendi programlarında kurumlarda çalışan yada kendi aralarında en fazla 4 kişiyi geçmemek üzere grup oluşturanlara  da bire bir özel ders kalitesinde İngilizce Özel öğretmen  aracılığı ile eğitim verilir. İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile grup şeklinde verilen İNGİLİZCE eğitimlerde İngilizce Özel Öğretmenin eğitiminin kalitesi düşmesin diye gruplar 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu şekilde, İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile İngilizce Özel öğretmeninin birimlerinde hazırlanan ve İngilizce Özel öğretmenin programları ile grubu oluşturan aday öğrenciler İngilizce Özel öğretmenine eğitim sırasında rahatlıkla anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında İngilizce Özel öğretmenine soru sorabilirler. Ayrıca gruba İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile bire bir İngilizce özel ders alan aday öğrenciler, birebir ders almalarının karşılığında İngilizce Özel öğretmen tarafından uygulanan İngilizce Özel öğretmenin kendi programlarında eğitim veren  İngilizce Özel öğretmeni de herkesle birer birer ilgilenebilme imkanı bulur.

AMAÇ

İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile sıfırdan başlayarak hiç bilmeyenlere, belli bir İngilizce seviyesi olup ta seviyesi ne olursa olsun geliştirmek isteyenlere ve Ielts, Yds, Proficiency, lys 5 gibi akademik seviyedeki sınavlara hazırlananlara İngilizce Özel öğretmen kullanarak nitelikli ve kaliteli İngilizce eğitimi vermek.

DENİZLİDE NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK ?

  • Eğitim alacağınız her alandaki eğitimlerde görev alan ve eğitim verenİngilizce Özel öğretmen , konularında uzman ve gerçekten İngilizcenin nasıl öğretilmesi gerektiğini bilen eğitmenlerdir.
  •  İngilizce Özel öğretmeninin verdiği  Ielts, Yds, Lys 5 ve Proficiency sınavı hazırlık gibi akademik sınavlara hazırlık eğitimlerinde, aday öğrencilere gerek olmadıkça genel İngilizce  ile ilgili bilgi verilmez yerine aday öğrencinin gireceği akademik sınavın teknikleri ve taktikleri konusunda İngilizce Özel öğretmen tarafından İngilizce eğitim verilir. 
  • Birebir İngilizce Özel öğretmenden hangi alanda eğitimi alınırsa alınsın aday öğrencilere İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile bire bir İngilizce özel ders alan aday öğrenciler, birebir İngilizce ders almalarının karşılığında İngilizce Özel öğretmen tarafından uygulanan ” senet ” yapılmaz. Ödemeler taksitle alınır.
  • Hiç bir İngilizce eğitim kurumunda üzerinde durulmadığı kadar kelime haznesinin oluşturulması ve geliştirilmesi üzerinde  İngilizce Özel öğretmen tarafından önemle durulur. Özel hazırlanmış kelime çalışmaları İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile bire bir İngilizce özel ders alan aday öğrencilere verilir ve çalışmaları istenir. Yapılan İngilizce Özel öğretmen aracılığı ile bire bir İngilizce özel ders alan aday öğrenciler, İngilizce Özel öğretmeninden birebir ders almalarının karşılığında İngilizce Özel öğretmen tarafından uygulanan İngilizce Özel öğretmeninin  kendi programlarındaki çalışmalar İngilizce Özel öğretmen tarafından çok yakından izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.

Leave a Comment