Denizli İngilizce özel kurs merkezimizde tesis edilen Denizli İngilizce özel kurs platformunda, Denizli  İngilizce kurslar öğretisi.

DENİZLİ İNGİLİZCE ÖZEL KURS PROGRAMI 

DENİZLİ İngilizce Özel Kurs Programı İçeriği

1 – DENİZLİ İngilizce Özel Kurs ( Birebir İngilizce Özel Kurs )
2 – DENİZLİ İngilizce Özel Kurs ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Kurs )

1 – DENİZLİ İNGİLİZCE ÖZEL KURS ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL KURS ):  

DENİZLİ İngilizce özel kurs merkezimizde tesis edilen DENİZLİ İngilizce özel kurs platformunda, İngilizce kurslar kapsamında  İngilizce özel kurs programına,  tek başına iştirak eden ve bu İngilizce Özel Kurs programında yer alarak İngilizce özel kurs almak isteyenler, İngilizce özel kurs programının  uygulanacağı zaman ve tarihi İngilizce özel kurs merkezimizde tesis edilen  Denizli İngilizce özel kurs platformunda kendi seçer ve belirler. Bu çeşit bir  İngilizce özel kurs programında yer alanların avantajı, günlük özel  yaşamında İngilizce özel kurs merkezimizde İngilizce özel kurs aldığı için bir değişiklik yapma gereği duymamasıdır. Zorluk yaşamadan İngilizce özel kurs merkezimizde tesis edilen  Denizli İngilizce özel kurs platformunda, İngilizce kurslar kapsamında gereksinimi olan Denizli İngilizce özel kursa da gider, hiç bir aksilik yaşamadan normal günlük rutin işlerini de yapar.

İngilizce özel kurs faaliyetleri bünyesinde yer alan Denizli İngilizce özel kurs kapsamında ki öğrencinin kaç derslik bir  İngilizce özel kurs programına katılması gerektiği, almak istediği İngilizce özel kursa bağlı olarak değişir. Şayet, Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5, İngilizce hazırlık atlama gibi akademik bir sınava hazırlanmak için kursa katılacaksa, seviyesine ve akademik sınavın türüne ve de sınavda elde etmek zorunda olduğu NOTA göre program sayısı değişir ve buna göre düzenlenir.Eğer, normal olarak genel İngilizce kursuna katılmak isterse, İngilizce seviyesine göre ve hangi düzeyde İngilizce öğrenmek istediğine göre, Denizli İngilizce özel kurs merkezimizde tesis edilen  İngilizce özel kurs platformunda, İngilizce kurslar kapsamında  İngilizce özel kurs programında İngilizce özel kurs programının ders sayısı belirlenir.

Tüm bu evrelerden sonra, İngilizce özel kurs merkezimizde tesis edilen  İngilizce özel kurs platformunda, İngilizce kurslar kapsamında İngilizce özel kurs programındaKişiye Özgü İngilizce Özel Kurs Programı ” uygulanmaya hazır bir hale gelir.

2 – DENİZLİ İNGİLİZCE ÖZEL KURS ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplar la İNGİLİZCE ÖZEL KURS ): 

  İngilizce özel kurs merkez binamızdaki İngilizce özel kurs departmanlarında  organize edilen  İngilizce özel kurs kapsamında İngilizce bilgi düzeyi, aynı yada hiç değilse denk olan 4 öğrenci seçilir  İngilizce özel kursunda bir araya getirilir ve gruplar kurulur. İngilizce özel kurs merkezimizde tesis edilen  İngilizce özel kurs platformunda, İngilizce kurslar kapsamında  İngilizce özel kurs programında bu İngilizce özel kurs gruplarına katılarak, her dalda İngilizce özel  kursu almak mümkündür.

 İngilizce özel kurs ile ilgili eğitim organizasyonlarında düzenlenen  İngilizce özel kurs kapsamında mini grupların neden 4 kişi ile kurulduğu ve 4 öğrenci ile  İngilizce özel kurs merkezimizde tesis edilen  İngilizce özel kurs platformunda sınırlandırıldığı, tamamen öğrenciye verilen eğitimin kalitesinin artması ve korunması amacı ile alınmış bir karardır ve bu nedenle İngilizce özel kurs merkezimizde tesis edilen  İngilizce özel kurs platformundaki Denizli Birebir  İngilizce özel kurs bu şekilde düzenlenmiştir.

İngilizce özel kurs sınıflarında ve gruplarında tertip edilen İngilizce özel kurs seminerlerinde, bu şekilde  4 kişiden oluşan bu mini gruplarda İngilizce özel kurs programı uygulanırken öğrenciler İngilizce Özel Kursta rahatlıkla soru sorma fırsatını bulur.   İngilizce özel kurs ana  birimlerimizdeki sayısı fazla olan kalabalık gruplarla yapılan   İngilizce özel kursta  böyle bir olanağı öğrenci sayısının çok olması nedeni ile öğrenci pek bulamaz.

İngilizce özel kurs merkezimizde tesis edilen İngilizce özel kurs platformunda, İngilizce kurslar kapsamında  İngilizce özel kurs programındaki Denizli İngilizce özel kursta eğitmenler grubu oluşturanların sayısı az olduğu için, öğrencilerle rahatça iletişim kurabilir ve ilgilenebilir. Ayrıca, eğitmenin İngilizce özel kursta her öğrenci ile teke,tek iletişim kurması kolaylaşır. Tüm bu özellikler, Denizli İngilizce özel kursta grup derslerinde verilen eğitimin kalitesinin artmasına  ve alınan sonuçların  da buna paralel biçimde iyi olmasına neden olur.

DENİZLİ İNGİLİZCE ÖZEL KURS için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

 • İngilizce özel kurs etkinliklerinde oluşturulan  İngilizce kurslar kapsamında programın her alanında   katılanlara ”  SENET ” yapılmaz. Öğrenci Denizli İngilizce özel kurs merkezimizde tesis edilen  İngilizce özel kurs platformunda, İngilizce kurslar kapsamında  Denizli İngilizce özel kurs programında ödemesini kendi istediği tarihlerde taksitle yapabilir.
 • İngilizce özel kurs eğitimlerinde gerçekleştirilen İngilizce  özel kurs kapsamında akademik sınavlara hazırlanmak için İngilizce Özel Kursuna  katılan öğrencilere, sınavda İngilizce özel kursunda işlerine çok yarayacak ve kolaylaştıracak özel hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar verilir ve alıştırmaların tümünün hiç eksiksiz  bir biçimde İngilizce özel kursta yapılması istenir. Bu aşamada,İngilizce özel kurs sürecinde öğrenciler İngilizce özel kurs merkezimizde tesis edilen  İngilizce özel kurs platformunda,İngilizce kurslar kapsamında çok yakından izlenir ve tüm alıştırmaların yapılması açısından desteklenir ve yapmayanlar İngilizce özel kurs merkezimizde tesis edilen  İngilizce özel kurs platformunda, İngilizce kurslar kapsamında  İngilizce özel kurs programında uyarılır.
 • İngilizce özel kurs ile ilgili faaliyetlerde kurulan İngilizce özel kurslar kapsamında her daldaki  programlarda İngilizce eğitim veren ve İngilizce özel kursuna  katılan eğitmenler, eğitim verdikleri konularda çok tecrübeli ve konularında uzman hocalardır.
 • İngilizce özel kurs konusunda ki eğitim düzenlemelerinde İngilizce  özel kurslar kapsamında akademik sınavlara hazırlanmak için katılan öğrenciler, yetersiz buldukları tek bir bölüm için bile  İngilizce özel kurs alabilir.
 • Toplu İngilizce özel kurs için yapılan gelişim ve geliştirme çalışmalarında İngilizce kurslar kapsamında sınav hazırlığında, öğrencilere İngilizce özel kurs programları ile girecekleri sınava  uygun seviyede İngilizce öğretilirken beraberinde İngilizce özel kursla sınavda çözümleri kolaylaştıran ve daha hızlı yanıt verilmesine neden olan İngilizce sınav çözüm teknikleri kursu da verilir.


DENİZLİ
İNGİLİZCE ÖZEL KURS için ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

 • İngilizce  gerçekten öğrenmek isterseniz, İngilizce özel kurstaki öğrenme aşamasında ve öğreninceye kadar geçecek süre içinde başka hiç bir şeyle ilgilenmeyin. Olabilirse, işi gücü bırakın ve sadece çalışın, İşiniz ve mesleğiniz  İngilizce çalışmak olsun.
 • Gerçekten yeteri kadar çalışıp çalışmadığınızı denetleyin. Bu denetlemeyi özellikle geceleri yapın. Eğer rüyanızda bile İngilizce çalışır ve rüyalarınızı bu dille görürseniz, kaygılanmayın. Siz yeteri kadar çalışıyorsunuz ve kesinlikle İngilizce özel kurs merkezimizde tesis edilen İngilizce özel kurs platformunda,İngilizce kurslar kapsamındaki  İngilizce özel kurs programında İngilizce öğrenebilirsiniz.
 • İngilizce özel kurs  almaktan korkmayın ve kaçınmayın. Özel kurs alın. Harcadığınızı İngilizce öğrenince misli ile geri alacaksınız zaten. Telaşa ve kaygıya gerek yok.
 • İngilizce özel kurs alın ama bireysel çalışmalarınız da olsun. Bol, bol İngilizce dinleyin. kulağınız alışsın.
 • Boş zamanlarınızı,  kelimeleri ezberlemek için değil özümsemek için değerlendirin. İngilizce özel kursta Öğrendiğiniz kelimeleri kullanın.
 • Özel İngilizce özel kurs alırken seviyenizi bilin ve kursun dışında seviyenize birebir uyumlu kitaplar bulun ve okuyup anlamaya çalışın.
 • İngilizce öğrenilmeyecek bir dil değil. Normal zekalı her insan öğrenebilir. Sadece, sabır, çalışma, disiplin ve para gerektirir.

Leave a Comment