DENİZLİ İngilizce Özel Dersle İngilizce ile hareketlenebilir. Bu hareketlenmenin sebebi İngilizce Özel Dersle İngilizce aldığı  Özel Ders öğretmenidir. 

DENİZLİ İngilizce Özel Dersle İngilizce Öğrenme Kararlılığı

DENİZLİ İngilizce Özel Dersle İngilizce Öğrenmek Artık Kolay

 

1 – DENİZLİ İngilizce Özel ders ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 – DENİZLİ 
İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

“Hiçbir zaman dil  öğrenme isteğinizi küçümsemeyin, çalışma isteğinin gelmesini bekleme istek çalışmaya başladıktan sonra gelir. Yeter ki siz Tıp Dil  sınavından geçmeye karar verin ve isteyin”

 

DENİZLİ İngilizce Özel Dersle İngilizce dersi alsa bile ruhu sürekli DENİZLİ İngilizce Özel Dersle İngilizce programında Tıp Dil  kursuna çalışmak ile yan gelip yatmak arasında patinaj yapan bir doktor  İngilizce Özel Dersle İngilizce gibi bir tercih yapmak yerine, her şeye kayıtsız kalarak kaybedenler arasında yerini alırsa, ne kadar soru çözerse çözsün, çözdükleri sorular domino etkisi göstermez. Öğrencinin durağan öğrencilik yaşamı zaman zaman İngilizce Özel Dersle İngilizce ile hareketlenebilir. Bu hareketlenmenin sebebi İngilizce Özel Dersle İngilizce aldığı İngilizce Özel Ders öğretmenidirİngilizce Özel Ders Öğretmeni konuları öğretirken öğrencide domino etkisi gösterecek Tıp Dil  soruları çözer. İngilizce Özel Dersle İngilizce programında Özel Ders Öğretmeni, her  İngilizce Özel Dersle İngilizce dersinde  öğrenciyi tetiklemek için şu cümleyi tekrarlar. “Ya şimdi ya hiçbir zaman!”

Kendinize söz geçirip,  İngilizce Özel Dersle İngilizceyle içinizdeki tembelliği yenmelisiniz. Ruhunuzun tekerleklerini sürekli patinaj yapmaktan kursta çalışarak kurtarmalısınız. Tıp Dil  konularını çalıştıktan sonra, konu ile ilgili betimleyici soruları çözmezseniz, bataklıkta patinaj yapan otomobil tekerliği gibi hızla döner, ama soru çözümünde hız yapamazsınız. İngilizce Özel Ders Öğretmeniniz, kendinizi eyleme geçirme çabanıza yol gösterebilir ama iradenizin yerini alıp sizi eyleme geçiremez. İngilizce Özel Dersle İngilizce programında  İngilizce Özel Dersle İngilizce dersi öğretmeniniz tembelleri eyleme geçirme makinesidir, öğrenciye İngilizce Özel Dersle İngilizcede doğru yolu gösterir ama onu sırtında taşıyamaz.

Tıp Dil  sınavını geçmek için, İngilizce Özel Dersle İngilizce programında sürekli İngilizce çalışıyor olabilirsiniz ama bu çalışmalarla edindiğiniz bilgiyi, donanımı ve becerileri eğer denemezseniz neyi, ne kadar öğrendiğinizi anlamanız pek mümkün olmayacaktır. Ayrıca asıl sorun neyi bildiğinizden çok neyi bilmediğinizdir. Eksikliklerinizi ancak İngilizce Özel Dersle İngilizce dersiyle bu şekilde tamamlamanız mümkün olacaktır. Sınavlara hazırlık sürecinde çeşitli dönemlere farklı çalışma tarzları öne çıkacaktır. Kimi zaman konu öğrenimi, kimi zaman genel tekrar, kimi zaman da test çözümü gibi… Tıp Dil sınavlarına çok az bir süre kaldığında ise öne çıkan çok sayıda İngilizce deneme çözümüdür.

İngilizce Özel Dersle İngilizceNe kadar sık duyarız ‘keşke’ sözcüğünü.  “Şimdi düşündüğümü keşke Tıp Fakültesinde interm öğrencisi iken düşünseydim!” diyen bir öğrenci, verdiği yanlış kararlardan duyduğu pişmanlığı dile getirir. Haksız mı? Bize verilen şu öğrencilik yıllarımızdan başka neyimiz var?

‘Keşke’siz bir doktorluk yılları için kim olduğunu ve ne istediğini bilmek yetmez; varoluşunu İngilizce çalışmayı ve paylaşmayı da bilmek gerekir. Bir düşünün: Pişmanlıklarınızın çoğunun İngilizce dersini çalışmadığından kaynaklandığını görürsünüz. Eğer İngilizce dersini yerinde ve zamanında çalışmazsan istediğin ve sevdiğin mesleği elde edemesin. Hiçbir zaman keşkeler bitmez.

İşte İngilizce Özel Ders öğretmeni, Tıp Dil İngilizce kursuna sağlıklı ilişkilerine önem veren ‘keşke’siz bir yaşam isteyen öğrenciler için vardır; öğrencilik yıllarınızın sonunda,”Keşke zamanında İngilizceyi  İngilizce Özel Dersle İngilizce dersi alarak    öğrenseydim!” dememeniz için!

İBRAHİM ŞAHİN

 

 

 

 

Leave a Comment