DENİZLİ İngilizce özel dersin zaferi kanıtlandı ve  önlenemez bir biçimde İngilizce özel dersin zaferi perçinlendi.

DENİZLİ İNGİLİZCE ÖZEL DERSİN ZAFERİ KANITLANDI

DENİZLİ İngilizce Özel Dersin Zaferi ve Gelişmesi

1 – DENİZLİ  İngilizce Özel ders ( Bire bir İngilizce Özel ders )
2 – DENİZLİ  İngilizce Özel ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

DENİZLİ İngilizce özel dersin zaferi kanıtlandı ve  önlenemez bir biçimde DENİZLİ İngilizce özel dersin zaferi perçinlendi adeta ve  son aylarda İngilizce özel ders ve beraberinde Yds , Ielts , Atlama Sınavı ve Proficiency özel ders eğitim ve yöntemlerinde bir gelişme ve İngilizce Özel Dersin Zaferi oluşmaya başladı. İnsanlar bilinçlenmeye mi başladı acaba ? Kalabalık gruplarla yapılan İngilizce eğitimin  her dalından insanlar büyük bir pişmanlık ve şikayetlerle İngilizce özel dersin zaferini perçinleyerek İngilizce özel ders almak amacı ile baş vurmaya başladı ve İngilizce özel dersin zaferi pekişti .

ŞİKAYETLERİN ODAK NOKTASI 

  • Genelde, DENİZLİ İngilizce özel dersin zaferini etkileyen şikayetlerin birleştiği odak noktası, ” derse başlarken verilen sözlerin tutulmaması, verilen İngilizce eğitiminin kalitesiz oluşu ve amaca uygun İngilizce eğitimin verilmeyişi şeklinde oluyor.
  • Yıllardan beri savunulan İngilizce  öğrenmek için DENİZLİ İngilizce özel dersin zaferi kapsamında birebir özel ders almak gerekir. Yoksa, İngilizce öğrenilmez fikri gerçekleşiyor sanırım. Özellikle de, akademik İngilizce sınavlara hazırlık dersinin birebir İngilizce özel dersin zaferi olarak özel İngilizce ders şeklinde olması kaçınılmaz bir gerçek. Kalabalık gruplarla eğitim almak için İngilizce kurslarına giden öğrenciler şunu bilmek zorundadır. İngilizce kurslarda akademik seviyede İngilizce ders veren ve bu eğitime aşina olan uzman İngilizce hocası yoktur. Ayrıca, uzman hocalar da kurslarda çalışmaz. 
  •   Yıllarca bu tür İngilizce kursuna giderek İngilizce öğrenmiş ve kullanabilen birine çevrenizde hiç rastladınız mı ? İngilizce kursları daha çok amacı İngilizce eğitim almak olmayan sadece kendisine sosyal bir çevre edinmek isteyenlerin gittiği bir kurumdur. Bu nedenle amacı gerçekten İngilizce   öğrenmek olan veya katılacağı İngilizce akademik sınavda başarılı olmak isteyenleri yapacağı en akıllı seçim İngilizce özel ders almaktır.
  • Elbette İngilizce özel  ders almanın da sakıncaları var, yok değil. Bu konuda öğrencilerin seçici olması ve tavsiye edilen bir hocadan İngilizce ders alması gereklidir. Çünkü, internet  ortamında büyük bir bilgi kirliliği var. Her kes İngilizce Hocası herkes Ielts dersi veriyor. Çoğu yalancı. DENİZLİ İngilizce özel dersin zaferi kapsamında Dikkatli olmak ve parayı sokağa atmamak gerekir.
  • Yds sınavına hazırlanmak için 3 kuruma gitmiş ve aradığını hiç birinde bulamamış bir öğrencinin bana söylediği ” hocam, bunlar bu işi ticarete dökmüş , bunların İngilizce eğitimle ve öğrenci ile ilgileri yok ” şeklinde ki sözleri hala kulaklarımda.


Elbette, özel ders ama dikkatli ve özenli olmak şart. DENİZLİ İngilizce özel dersin zaferi kanıtlandı ve  önlenemez bir biçimde İngilizce özel dersin zaferi perçinlendi.  İngilizce özel dersin zaferi için bu olmazsa olmazdır.. Ayrıca, İngilizce özel dersin grup derslerinden daha pahalı olduğunu sananlara, bunun böyle olmadığını sanıldığı gibi çok büyük bir fark bulunmadığını, özel dersin saha kısa sürmesi nedeni ile toplamda ödenilen meblağın aşağı yukarı eşit olduğunu hatırlatmakta da yarar var.

Leave a Comment