DENİZLİ  İngilizce Özel Dersin Durumu, göz önüne alındığında İn gilizce özel ders programlarına Türk halkı hala ulaşılmaz , lüks ve özel bakıyor.

İNGİLİZCE ÖZEL DERSİN DURUMU HAKKINDA
( YDS, IELTS, PROFICIENCY,HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

İNGİLİZCE ÖZEL DERSİN GÜNÜMÜZDEKİ DURUMU

1 –   DENİZLİ  İngilizce Özel Ders  ( Bire bir   İngilizce Özel Ders )
2 – DENİZLİ   İngilizce Özel Ders  ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel Ders )

DENİZLİ  İngilizce Özel Dersin Durumu, göz önüne alındığında DENİZLİ  İngilizce Özel Dersin Durumu konusundaki İngilizce özel ders programlarına Türk halkı hala ulaşılmaz , lüks ve özel kelimesinden ötürüde kazıklanacakları , kandırılacakları bir İngilizce eğitim sistemi olarak görüyor. Türk toplumunun İngilizce Özel Dersin Durumu, göz önüne alındığında İngilizce özel ders programlarına nedense bu özel kelimesine bir antipatisi var. Sanki özel denilen her şey kötü gibi algılaması var. Mutlaka bu işin içinde bir iş var özel dendiğine göre gibi bir görüş hakim ve yaygın Türk halkında. Elbette bunlar birer tahmin ve fikir olarak ileri sürülen şeyler. Oysa, İngilizce dilini  öğrenmek için yabancı bir ülkede İngilizce öğrenmenin tek yöntemi var . O da özel ders. İngilizce Özel Dersin Durumu kapsamında Bunun başka bir çözümü yok. İngilizce Özel Dersin Durumu bu yani özel ders almak gerekli. Zira, kalabalık gruplarla yapılan kurslar var ülkemizde. Özellikle de İstanbul da. Çok fazla sayıda her semtte her bölgede açılmış onlarca,yüzlerce kurs var ve bu kurslar 15-20 kişilik gruplar şeklinde İngilizce ders veriyorlar. Peki, acaba şimdiye kadar bu kurslarda İngilizce öğrenmiş bir kişiye rastlandı mı ? Hiç Bilen var mı böyle birini ? Ben yıllardan beri bu işin içindeyim , ben hiç rast gelmedim.Birebir İngilizce Özel Dersin Durumunu bir düşünmek gerek.

Zaten bilimsel olarak da düşünülürse dil  öğrenmek için özel ders almaktan başka bir çare olmadığı hemen anlaşılır.  İşte İngilizce Özel Dersin Durumu bu. Çünkü,  özel ders alındığında İngilizce öğrenmek için, özel dersin süresi 45 dakikadır ve eğitim veren hoca İngilizce Özel Dersin Durumu, gereği sürekli bu 45 dakikayı bir tek kişiye ayırır  biçimde ortaya çıkarır ve sürekli bir kişi ile ilgilenir. Oysa, 10 kişilik grupla birlikte bu şekilde bir İngilizce eğitim alınsa, adam başına  4-5 dakika düşer hocanın ilgilenebileceği süre. Bu nedenden ötürü İngilizce öğrenmek için İngilizce özel ders almak gerekir ki buda İngilizce Özel Dersin Durumunu açık ve net biçimde ortaya çıkarır.


İngilizce Özel Dersin Durumuİngilizce özel dersin durumu söz konusu olduğunda İkinci bir neden olarak eğitim alan kişiyi ittirici ve zorlayıcı bir etki yapar İngilizce özel dersin durumu zira özel ders alındığında yapılan anlaşma verilen söz gereği her derse gitmek zorunda kalır İngilizce öğrenmek isteyen kişi. Devamsızlık yada ufacık bir nedenden ötürü dersi kaytarma gibi bir neden olmaz ve bu da İngilizce eğitimde en önemli unsurlardan biri olan başarı kazanmak için, süreklilik sağlanır.

Ayrıca, verilen İngilizce ödevlerin  ve görevlerin yerine getirilmesinde de bir devamlılık olur. İngilizce eğitim alan aday öğrenci ödev yapmaktan kaçınamaz. Teke , tek eğitim aldığından ödev yapmamak gibi bir lüksü olamaz. 

Leave a Comment