DENİZLİ İngilizce Özel Derse Eğilim hareketi  insanların özellikle de çalışmayan ve iş bulamayanların arasından İngilizce bilenlerin iş bulması ile başladı.

DENİZLİ İngilizce Özel Derse Eğilim Başladı

DENİZLİ İngilizce Özel Derse Eğilim Artıyor

1 –   DENİZLİ İngilizce Özel ders ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 –   DENİZLİ İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

DENİZLİ İngilizce Özel Derse Eğilim hareketi  insanların özellikle de çalışmayan ve iş bulamayanların arasından İngilizce bilenlerin iş bulması ile başladı ve DENİZLİ İngilizce Özel Derse Eğilim akımı giderek yayılıyor. İngilizce Özel Derse Eğilim başladı, şeklindeki bir yazı ya da makale yakında eğitim sitelerinde yada İngilizce Özel Derse Eğilim ismi yazılı basında görülürse kimse şaşırmasın. Artık nerede ise her kes  İngilizce Özel Derse Eğilim göstermekte ve İngilizce özel ders alarak ancak İngilizce öğrenilebileceğini anlamaya, bazı olayları İngilizce Özel Derse  ile yaşayarak başladı.

Bu gün toplum içinde defalarca İngilizce kurslara katılmış, İngilizce eğitim almış ama bir türlü istenilen sonuç olan İngilizce öğrenme arzusunu başaramamış binlerce insana rast gelirsiniz. Elbette, bunların içinden İngilizce kurslara İngilizce öğrenmek amacı ile gitmeyen, oraya giderek sosyal bir çevre edinmek isteyen insanları dışarıda tutalım. Bu tür insanlar hariç, gerçekten kursa İngilizce öğrenmek amacı ile gidenler var. Ama İngilizce öğrenemiyorlar. Bunun ilk nedeni kanımca, katıldıkları İngilizce grupların kalabalık olması ve İngilizce eğitim sürecinde kendilerine yeteri kadar zamanın ayrılmaması. Bu zaman ayırmama  elbette isteyerek olan bir olgu değil ama grup kalabalık olunca,  yapılan İngilizce eğitimin ve verilen  İngilizce  dersin eğitim veren hoca da herkesle ilgilenmek ve bir şeyler öğretmek zorunda olunca sonuç bu şekilde gelişiyor.  İkinci nedeni, İngilizce kursları elbette para kazanmak için açılan kurumlar.  Amaç bu olunca derslere bulabildikleri kadar ucuz çalışan hocaları sokuyorlar.  Bu İngilizce hocaların çoğu deneyimsiz ve yeni mezun olur. Elbette ki İngilizce öğretmeni olarak mezun olmalarına rağmen bazı bilgileri oturmamış olur. Ayrıca, ülkemizin en önemli sorunlarından biri olan ” İngilizce öğretebilmek konusunda yetersiz kalırlar. Bu durum onların acemi ve yeni İngilizce öğretmeni olmalarından kaynaklanan bir şey değil. En deneyimli İngilizce öğretmenlerinde bile, çoğunda bu yetenek yok. Bu çok farklı bir şey. Bir yetenek konusu. Allah vergisi bu yetenek vardır yada yoktur. Çalışmakla da olacak bir şey değil.

İngilizce Özel Derse EğilimDurum böyle olunca DENİZLİ İngilizce Özel Derse Eğilim hareketi  insanların özellikle de çalışmayan ve iş bulamayanların arasından İngilizce bilenlerin iş bulması ile başladı ve İngilizce Özel Derse Eğilim akımı gerçekten İngilizce öğrenmek isteyenlerde; ” İngilizce özel derse eğilimbaşlıyor ve bu eğitimin ancak İngilizce de özel ders alarak başarılacağını anlıyor ve İngilizce Birebir Özel Derse Eğilim başlıyor.. Aslında,  İngilizce öğrenmek için İngilizce özel ders almak olmazsa olmaz bir kuraldır ama insanlar her hangi bir olayda deneyim yaşamadan  daha doğrusu tatsız bir deneyim yaşamadan ve bu olayın tokadını yemeden gerçekleri anlayamıyorlar. İngilizce öğrenme olayında da olaylar İngilizce Özel Derse Eğilimin dışında bu şekilde gelişiyor ve sonunda kurslara giderek ve kalabalık gruplarla yapılan eğitimlerde İngilizce öğrenilmeyeceğini anlıyorlar ve bu kadar kötü ve acı olaydan sonra  İngilizce  Yüz Yüze Özel Derse Eğilim başlıyor.

İngilizce özel derse eğilim, farklı boyutlarda irdelemek ve incelemek gerekir. İngilizce öğrenmek için İngilizce Özel Derse Eğilim hareketinde İngilizce özel ders almak isteyen insanları burada da bir karmaşa ve kargaşa bekler. İngilizce öğretme yeteneğine sahip olan bir özel ders hocası bulmak en büyük sorundur. Çünkü, İngilizce Özel Derse Eğilim duyan ve İngilizce özel ders almak için iyi bir İngilizce öğretmeni arayışına giren insanlar özellikle internette yapılan aramalarda bir çok istenmeyen ve hoş olmayan durumlarla karşılaşırlar.e öğretme yeteneğine ” sahiptir bunu anlamak ve doğrulamak çok zor.

İngilizce Özel Derse EğilimO halde İngilizce öğrenmek ve İngilizce Özel Derse Eğilim duydukları için bunu da İngilizce İngilizce Özel Derse Eğilim için Sanal alemde İngilizce eğitim verdiğini söyleyen bunun için ilanlar ve reklamlar veren ve de İngilizce öğretmeni olduğunu söyleyenlerden hangisi gerçek anlamda bir eğiticidir ya da öğretmendi ve de hangisi “ İngilizc özel ders alarak yapmak isteyen insanlar ne yapmalı da gerçek bir İngilizce öğretmeni bulmalı ? Gerçek bir İngilizce öğretmeni, gerçek bir eğitmen ve ” İngilizce öğretme yeteneği ” olan bir İngilizce öğretmeni nasıl anlaşılır. Bu sorunun yanıtı gayet basit aslında. İletişim kurduğunuzda, gerçek bir hoca konuşmalarından belli olur. Ayrıca, internette reklamlarda verilen fiyatlardan daha fazla ister ve de hiç çekinmeden size referanslar sayfasına girmenizi ve orada isimleri ve bilgi alınabilecek telefonları yazılı olan eski öğrencilerinizden hakkında bilgi almanızı ve sonra onu aramanızı ister. İşte gerçek özel ders veren İngilizce öğretmeni bu şekilde bulunur.

 

 

Leave a Comment