DENİZLİ İngilizce özel ders talebi, günümüzde gittikçe azalıyor. İngilizce özel ders talebinin azalma nedeni gözlemlere göre, İngilizce özel dersin belirsizliği.

DENİZLİ İNGİLİZCE ÖZEL DERS TALEBİNE İLGİ AZALIYOR

DENİZLİ İngilizce Özel Ders Talebi ve Ekonomi

1 – DENİZLİ  İngilizce Özel ders ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 – DENİZLİ  İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

DENİZLİ İngilizce özel ders talebi, günümüzde gittikçe azalıyor. DENİZLİ İngilizce özel ders talebinin azalma nedeni gözlemlere göre, İngilizce özel dersin yararsız yada İngilizce eğitimde etkin bir yöntem olmadığından değil, ekonomik durumun insanlar üzerinde yarattığı baskıdan ötürü Birebir İngilizce özel ders talebinin azaldığı anlaşılıyor. Son zamanlarda sınavlara hazırlanmak isteyenlerin Bireysel İngilizce özel ders talebinde bulunmak istememelerinin  tek nedeni bu.

İngilizce özel ders talebiyle, her zaman tekrar ettiğim gibi, ana dili İngilizce olmayan bir ülkede, İngilizce öğrenmenin tek yolu İngilizce özel ders almaktır. Bunun aksi düşünülemez bile. İngilizce özel ders talebinde bulunmayan ve aksini düşünerek İngilizce Özel Ders Talebinde bulunmayarak kalabalık gruplarla yapılan İngilizce derslere iştirak etsinler sonuçta bu tür bir İngilizce ders  almanın ne kadar yersiz olduğunu 2-3 ay içinde anlarlar.

Elbet bir gün insanlar parasal açıdan elleri bollaşınca tekrar  İngilizce özel ders talebine başlayacaklardır  İngilizce özel ders talebi için bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu arada İngilizce özel ders verenlerin de İngilizce özel ders talebi hakkında yapmış olduğu bir çok hata elbette  İngilizce özel ders talebinin  azalmasında rol oynuyor ve İngilizce özel ders talebindeki  azalmayı tetikliyor. İngilizce özel ders vermekte ehil olmayan bu kişilerin yaptıkları yanlışlar Yüz Yüze İngilizce özel ders talebinin azalma nedeni oluyor ve işini sağlam yapan  İngilizce özel ders veren hocaların da işlerini bozuyor ve  kaliteli eğitim veren hocalar, şarlatanların yaptığı hatalar nedeni ile zan altında kalıyor ve İngilizce özel ders talebi düşüyor ve Teke Tek İngilizce Özel Ders Talebi isteyenlerin ikircikli bir biçimde kendilerine yaklaşılmasına ayrıca  İngilizce özel ders talebinin de azalmasına neden oluyor.

İngilizce Özel Ders Talebi denildiğinde sadece genel İngilizce anlaşılmasın. Bunun içinde,

 • IELTS
  YDS
  PROFICIENCY
  LYS 5
  TIPDİL
  İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA
  PTE

gibi  akademik sınavlarda var.İngilizce özel ders talep edenlerin eğilimi, isteği ve hevesi yukarıda sözü edilen  bu kötü İngilizce hocalar yüzünden zamanla düşüyor. Akademik sınavlara hazırlanmak için özel ders almak isteyenlerin   bu kötü İngilizce hocaları yüzünden İngilizce Tek Başına Özel Ders Talebi zamanla düşüyor.

İngilizce özel ders talebinin azalmasını önlemek kişisel çabalara kalıyor. Artık, İngilizce özel ders veren her hoca kendi işini çok sağlam yapmak durumunda. Sağlam eğitim verildikçe İngilizce Özel Ders Talebine olan ilgi artacak ve kişisel olarak bu sağlam İngilizce dersi veren hocanın İngilizce özel ders talebi de artacak diğerleri azalacak diyorum da, İngilizce özel ders talebi çok yüksek sayı çok fazla ve bu kadar çok sayıda insanın yapmak istediği bir şeyi de kontrol edebilmek olası değil.

Leave a Comment