DENİZLİ İngilizce özel ders öğretmeni konusunda yaşanan sıkıntı kaliteli İngilizce özel ders öğretmeni aramak ve iyi bir İngilizce özel ders öğretmeni bulmak.

DENİZLİ İNGİLİZCE ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ NASIL OLMALI

DENİZLİ İngilizce Özel Ders Öğretmeni Özelliği

1 –   DENİZLİ İngilizce Özel Ders  Öğretmeni ( Bire bir   İngilizce Özel Ders )
2 –   DENİZLİ İngilizce Özel Ders  Öğretmeni (4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel Ders )

DENİZLİ İngilizce özel ders öğretmeni konusunda yaşanan sıkıntı kaliteli DENİZLİ İngilizce özel ders öğretmeni aramak ve iyi bir İngilizce özel ders öğretmeni bulmak vede İngilizce öğrenmek yada İngilizce akademik sınavlara hazırlanmakta başarılı olmak ve amaçladığınız hedeflere ulaşmak şeklinde şu sıralar.  İngilizce özel ders öğretmeni olarak doğan ve  İngilizce öğretmeyi bir san’at şekline dönüştürerek yüzlerce İngilizce bilen insan yetiştiren İngilizce özel ders öğretmeninden yararlanın. İngilizce öğretmek İngilizce özel ders öğretmeni  için bir zevktir. İngilizce öğrenmek isteyenlere de İngilizce özel ders öğretmeni olarak aynı zevki yaşatmak ve öğrenmenin tadına varmalarını sağlamakta bizim İngilizce özel ders öğretmenlerinin asli görevlerinin arasındadır.

DENİZLİ İngilizce özel ders öğretmeni Nasıl Olunur

Bu kadar yıllık İngilizce özel ders öğretmenliği  bana şunu öğretti ” ÖĞRETMEN OLUNMAZ, ÖĞRETMEN DOĞAR İNSAN ” . Şayet İngilizce özel ders öğretmeni  olarak yaratılmış isen sorun yok aksi halde okula giderek eğitim alarak, öğretmenlik şöyle yapılır  böyle yapılır gibi saçmalıklar insanı İngilizce Özel Ders Öğretmeni ( İBRAHİM ŞAHİN ) IELTS,YDS,YÖKDİL,YKSDİL, olarak İngilizce öğretmeni yapmaz. Hele İngilizce özel ders vermek için İngilizce özel ders öğretmeni olmak. Karşında İngilizce özel ders öğretmeni olduğun için bir insan evladı oturmuş ve tüm ümidini ve kaderini sana bağlamış geleceğini , gelecekle ilgili planlarını her şeyini senin ellerine teslim etmiş ve senden yani İngilizce özel ders öğretmeninden yardım bekliyor. 


Bu gibi durumlarda ki İngilizce özel ders öğretmeni  tarafından her verilen İngilizce özel ders böyledir para pul düşünenlere acıyorum. Onlar İngilizce özel ders öğretmeni ile ayaklarına kadar gelmiş olan bir büyük nimeti , bir insanlığı tepiyor. Elbette, para gerekli. Ama para yaşamak İngilizce özel ders öğretmeni için bir amaç olmamalı, sadece yaşamanın aracı olmalı. Bir saat olarak anlaştığın bir İngilizce dersi, bir saati aşmışsa , 20 dakika geçmişse bir İngilizce özel ders öğretmeni bunu hesaplamaz.

Öğrencin ile birlikte sende İngilizce özel ders öğretmeni olarak  aynı heyecanı  taşımıyorsan yada onunla birlikte yaşamıyorsan sen İngilizce özel ders öğretmeni değil bir kasapsın. İngilizce özel ders öğretmeni konusunda yaşanan sıkıntı kaliteli İngilizce özel ders öğretmeni aramak ve iyi bir İngilizce özel ders öğretmeni bulmak vede İngilizce öğrenmek yada İngilizce akademik sınavlara hazırlanmakta öğrencinin başarılı olmasını sağlamak. Bunu yapamazsan, Hemen bu işi yani İngilizce özel ders öğretmenliğini bırak kendine başka bir meslek seç. Öğretmek bir sanattır. İngilizce özel ders öğretmeni ise bir sanatçıdır.  Yaratıcıdır iyi bir Bireysel  İngilizce özel ders öğretmeni. Hiç bilmeyen bir insana bir çocuğa yeni bir dil öğretebiliyor isen İngilizce özel ders öğretmeni yani sanatçısın sen. Yaratıcısın. Çünkü ikinci bir insanın daha oluşumuna katkı sağladın ama gerçek bir  İngilizce özel ders öğretmeni  isen ve öğretebilir isen. İngilizce özel ders öğretmeni konusunda yaşanan sıkıntı kaliteli İngilizce özel ders öğretmeni aramak ve iyi bir İngilizce özel ders öğretmeni bulmak da artık bir san’at. Yoksa, Ielts dersi verdiğini ileri süren ama Ielts sınavının ne olduğunu bile bilmeyen aynı dersi vere, vere o derste kullanılan bütün terimleri ve kelimeleri ezberlemiş ama başka bir sınavın tek sorusunu bile çözemeyen öğretmene, İngilizce özel ders öğretmeni denilebilir mi ?

.

Leave a Comment