DENİZLİ İngilizce kursu departmanlarındaki DENİZLİ İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen DENİZLİ İngilizce kursu.

DENİZLİ İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI  İSTANBUL / BAKIRKÖY
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK )

DENİZLİ İngilizce Kursu Program İçeriği

1 – DENİZLİ İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 – DENİZLİ İngilizce Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan gruplarla İngilizce Kursu )

1 – DENİZLİ İNGİLİZCE KURSU ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ):  

DENİZLİ İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programını , birebir özel İngilizce Kursu alanlar, aldıkları  İngilizce kursunun türü ne olursa olsun, genel İngilizce yada akademik sınavlardan birine hazırlık şeklinde olması dahil, DENİZLİ İngilizce kursunda her birebir özel  İngilizce kursu  alan aday öğrenci İngilizce dersi alacağı gün ve saatleri İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programında kendi belirler. Bu şekilde,İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programında  İngilizce kursu  alan aday öğrencinin yaşamında bir değişiklik olmaz. Hem İngilizce kursu   alır hemde hayatına devam eder. İngilizce kursunda kaç ders alacağı aday öğrencinin öğrenmek istediği dilin  türüne bağlı olarak İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programında değişir.

2 – DENİZLİ İNGİLİZCE KURSU ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İNGİLİZCE KURSU ) :

DENİZLİ İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu etkinliklerinde ki İngilizce kursu  departmanlarında seviyeleri bir birine çok yakın aday öğrencilerden seçilen 4 kişi ile İngilizce Kursunda gruplar oluşturulur ve bu gruplara, bire bir özel  İngilizce kursu  özelliklerinde İngilizce kursu   verilir. Bunun nedeni, İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programında grubu oluşturan aday öğrenci sayısının 4 kişi gibi eğitim için ideal bir rakam oluşundan kaynaklanır. DENİZLİ İngilizce kursundaki Bu gruplarda aday öğrenciler, İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda verilen İngilizce kursu  sırasında, kalabalık gruplarda pek bulamadıkları soru sorma gibi bir imkana kavuşur. Anlamadığı bir konu ile karşılaşan öğrenci, İngilizce kursunda rahatlıkla soru sorabilir.Ayrıca, İngilizce kursunu veren hoca da her bir öğrenci ile teker, tekeri ilgilenir ve dersin verimi artar. 

DENİZLİ İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZ SEÇMELİSİNİZ

  • İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu etkinliklerinde bizim ilk seçilme nedenimiz, öğrencilere İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programında ” SENET ”  yapmayışımız olabilir.  Ödemeler, İngilizce kursu  alan öğrencinin maddi durumu düşünülerek, onun istekleri doğrultusunda düzenlenir ve taksitle alınır.
  • İngilizce kurslar, diğer kurumlarda ki gibi klasik , herkesin bildiği bir biçimde değildir. Eğitim için 4 kitap kullanılır. Öğrenci İngilizce kursuna bizim önerdiğimiz 4 kitapla gelir gider.
  • DENİZLİ İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu etkinliklerinde ki İngilizce kursu  departmanlarında  İngilizce kursunu veren öğretmenler, dil öğretme konusunda çok deneyimli ve İngilizce kursunda  kalıcı  İngilizcenin nasıl öğretilmesi gerektiğini bilen kaliteli eğitmenlerdir.
  • DENİZLİ İngilizce kursu   programlarında, kelime dağarcığı konusunda çok titiz davranılır ve çok sayıda kelime öğrenilmesi için İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programındaki DENİZLİ İngilizce kursunda  özel alıştırmalar verilir ve bu çalışmalar İngilizce kursu seanslarında çok yakından takip edilir . Çalışmayan öğrenci uyarılır.


DENİZLİ AKADEMİK SINAVLARA HAZIRLIK KURSLARI

  • Ielts, Yds,  Hazırlık Atlama sınavı, Proficiency Sınavı, Lys 5 gibi akademik sınavlara öğrenci hazırlanır. DENİZLİ İngilizce kursundaki Akademik sınavlara hazırlık kursları, birebir özel ders biçiminde alınabileceği gibi İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programında 4 kişiden oluşturulan , seviyeleri denk, homojen gruplara İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programına katılarak da İngilizce kursu alınabilir.
  • İngilizce kursunda Akademik sınavlar için İngilizce kursu ile hazırlanan aday öğrencilere,  İngilizce kursu sırasında sınav bilgileri dışında, sınavda soruları doğru ve hızlı yanıtlamalarını İngilizce kursuyla büyük oranda etkileyen ve DENİZLİ İngilizce kursu ile başarılı olmalarına olanak sağlayan, ” sınav çözüm teknikleri kursu da” verilir.
  • İngilizce kursunda Ielts sınavı için hazırlık eğitimi almak isteyen adaylar,  tüm bir programa katılabilecekleri gibi, sadece eksik buldukları bir yanları için de İngilizce kursu alabilir İngilizce kursu programları ile  Lys 5 sınavına katılan aday öğrencilerin, çözdükleri NET SORU SAYISI ” İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programında en az 10-15 tane arttırılır.
  • Proficiency sınavı hazırlık için İngilizce kursu  almak isteyen ve 3-4 kişi olan arkadaş gruplarına DENİZLİ İngilizce kursunda indirim uygulanır.
  • Dilde belli bir seviyeye ulaşmış ama yeterli bulmayan ve seviyesini yükselmek amacı ile İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu etkinliklerinde ki İngilizce kursu  departmanlarında İngilizce  kursu almak isteyen aday öğrencilerin seviyeleri  İngilizce kursları ile istenilen düzeye getirilir.
  • İngilizce kursunda seviyesi sıfır olan ve Yds sınavına İngilizce kursuyla hazırlanmak isteyen aday öğrenciler, İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programında özel yöntemler kullanılarak  sınava hazırlanır.

Leave a Comment