DENİZLİ İngilizce kursu departmanlarındaki DENİZLİ İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen DENİZLİ İngilizce kursu.

DENİZLİ İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK )

DENİZLİ İngilizce Kursu Program İçeriği

1 – DENİZLİ İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 – DENİZLİ İngilizce Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan gruplarla İngilizce Kursu ) Amaçlı 

1 – DENİZLİ İNGİLİZCE KURSU ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ):  

DENİZLİ İngilizce kursu departmanlarındaki DENİZLİ İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programını , birebir özel İngilizce Kursu alanlar, aldıkları  birebir İngilizce kursunun türü ne olursa olsun, genel İngilizce yada akademik sınavlardan birine hazırlık şeklinde olması dahil, Birebir İngilizce kursunda her birebir özel  İngilizce kursu  alan aday öğrenci İngilizce dersi alacağı gün ve saatleri Ana Merkez İngilizce kursu departmanlarındaki İngilizce Öğrenci kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programında kendi belirler. Bu şekilde, Temel İngilizce kursu departmanlarındaki Genel İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programında  İngilizce IELTS kursu  alan aday öğrencinin yaşamında bir değişiklik olmaz. Hem İngilizce IELTS Dilbilgisi kursu   alır hemde hayatına devam eder.  Akademik İngilizce kursunda kaç ders alacağı aday öğrencinin öğrenmek istediği dilin  türüne bağlı olarak İleri İngilizce kursu departmanlarındaki Üst Seviye İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programında değişir.

2 – DENİZLİ İNGİLİZCE KURSU ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İNGİLİZCE KURSU ) :

Özel İngilizce kursu departmanlarındaki Hedef Amaçlı İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen Geçici Modern İngilizce kursu etkinliklerinde ki Toplu İngilizce kursu  departmanlarında seviyeleri bir birine çok yakın aday öğrencilerden seçilen 4 kişi ile İngilizce Kursunda gruplar oluşturulur ve bu gruplara, birebir İngilizce kursu  özelliklerinde Gruplara Lise İngilizce kursu   verilir. Bunun nedeni, Sürekli İngilizce kursu departmanlarındaki Etkin İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursları   programında grubu oluşturan aday öğrenci sayısının 4 kişi gibi eğitim için ideal bir rakam oluşundan kaynaklanır. Ortak İngilizce kursundaki Bu gruplarda aday öğrenciler, Hedefe Yönelik İngilizce kursu departmanlarındaki Skor Amaçlı İngilizce kursu sınıflarımızda verilen Temel İngilizce kursu  sırasında, kalabalık gruplarda pek bulamadıkları soru sorma gibi bir imkana kavuşur. Anlamadığı bir konu ile karşılaşan öğrenci,Özel Düzenlenmiş İngilizce kursunda rahatlıkla soru sorabilir.Ayrıca, Sınava Hazırlık İngilizce kursunu veren hoca da her bir öğrenci ile teker, tekeri ilgilenir ve dersin verimi artar. 

DENİZLİ İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZ SEÇMELİSİNİZ

  • İngilizce IELTS kursu departmanlarındaki İngilizce IELTS Hazırlık  kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce IELTS Speaking  kursu etkinliklerinde bizim ilk seçilme nedenimiz, öğrencilere İngilizce Ielts Temel  kursu departmanlarındaki İngilizce IELTS Reading kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce IELTS kursu  programında ” SENET ”  yapmayışımız olabilir.  Ödemeler,İngilizce Akademik IELTS kursu  alan öğrencinin maddi durumu düşünülerek, onun istekleri doğrultusunda düzenlenir ve taksitle alınır.
  • İngilizce Eğitim  kursları, diğer kurumlarda ki gibi klasik , herkesin bildiği bir biçimde değildir. Eğitim için 4 kitap kullanılır.Öğrenci Toplu Ve Birebir Özel İngilizce kursuna bizim önerdiğimiz 4 kitapla gelir gider.
  • Master İngilizce kursu  departmanlarındaki Genel İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce Konuşma kursu etkinliklerinde ki İngilizce Dinleme kursu  departmanlarında İngilizce Okuma ve Yazma kursunu veren öğretmenler, dil öğretme konusunda çok deneyimli ve Düz İngilizce kursunda  kalıcı  İngilizcenin nasıl öğretilmesi gerektiğini bilen kaliteli İngilizce eğitmenleridir.
  • İngilizce kursu   programlarında, kelime dağarcığı konusunda çok titiz davranılır ve çok sayıda kelime öğrenilmesi için İngilizce Kelime kursu departmanlarındaki İngilizce Kelime Uygulama kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce kursu  programındaki Vocabulary İngilizce kursunda  özel alıştırmalar verilir ve bu çalışmalar İngilizce Öğretme kursu seanslarında çok yakından takip edilir . Çalışmayan öğrenci uyarılır.


DENİZLİ AKADEMİK SINAVLARA HAZIRLIK KURSLARI

  • Ielts, Yds,  Hazırlık Atlama sınavı, Proficiency Sınavı, Lys 5 gibi akademik sınavlara öğrenci hazırlanır.  İLERİ İngilizce kursundaki Akademik sınavlara hazırlık kursları, birebir özel ders biçiminde alınabileceği gibi İngilizce YDS kursu departmanlarındaki İngilizce YÖKDİL kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen  İngilizce kursu  programında 4 kişiden oluşturulan , seviyeleri denk, homojen gruplara İngilizce Hazırlık kursu departmanlarındaki İngilizce Üniversite Hazırlık kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen  İngilizce kursu  programına katılarak da İngilizce PAÜ  kursu alınabilir.
  • İngilizce kursunda Akademik sınavlar için İngilizce kursu ile hazırlanan aday öğrencilere,  İngilizce kursu sırasında sınav bilgileri dışında, sınavda soruları doğru ve hızlı yanıtlamalarını İngilizce kursuyla büyük oranda etkileyen ve İngilizce kursu ile başarılı olmalarına olanak sağlayan, ” sınav çözüm teknikleri kursu da” verilir.
  • İngilizce IELTS Sınavı kursunda Ielts sınavı için hazırlık eğitimi almak isteyen adaylar,  tüm bir programa katılabilecekleri gibi, sadece eksik buldukları bir yanları için de İngilizce IELTS kursu alabilir İngilizce kursu programları ile  YKSDİL sınavına katılan aday öğrencilerin, çözdükleri NET SORU SAYISI ” İngilizce Yksdil kursu departmanlarındaki İngilizce YKSDİL kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen Denizli İngilizce Yksdil Hazırlık  kursu  programında en az 10-15 tane arttırılır.
  • Proficiency sınavı hazırlık için İngilizce Proficiency kursu  almak isteyen ve 3-4 kişi olan arkadaş gruplarına Hedef ve Skor Amaçlı  İngilizce kursunda indirim uygulanır.
  • Dilde belli bir seviyeye ulaşmış ama yeterli bulmayan ve seviyesini yükselmek amacı ile Alakart İngilizce kursu departmanlarındaki Üst Seviye İngilizce kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen Yüksek Hedefli İngilizce kursu etkinliklerinde ki Temel PAÜ İngilizce kursu  departmanlarında Yüksek Seviye İngilizce  kursu almak isteyen aday öğrencilerin seviyeleri  Akademik Seviyeli İngilizce kursları ile istenilen düzeye getirilir.
  • İngilizce Başlangıç kursunda seviyesi sıfır olan ve Yds sınavına İngilizce Yds kursuyla hazırlanmak isteyen aday öğrenciler, İngilizce Yds Hazırlık kursu departmanlarındaki İngilizce Yds kursu sınıflarımızda gerçekleştirilen İngilizce Yds kursu  programında özel yöntemler kullanılarak  sınava hazırlanır.

Leave a Comment