DENİZLİ özel İngilizce Kursuve İngilizce kursu programı

DENİZLİ İNGİLİZCE KURSU PLATFORMU

DENİZLİ İNGİLİZCE KURSU PLATFORMUNUN ÖZELLİKLERİ

1 – DENİZLİ İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 – DENİZLİ İngilizce Kursu ( 4 Öğrenci İle  Özel İngilizce Kursu )

Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki  Denizli İngilizce kursu merkezinde yer alan  Denizli İngilizce kursu kampüslerinde diğer Denizli İngilizce kurslarının tüm avantajlarının yanı sıra araştırma, münazara, iletişim ve medya gibi akademik beceri ve konuları da  içeren bir kurstur DENİZLİ İngilizce Kursu.

Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki Denizli İngilizce kursu merkezinde yer alan  Denizli İngilizce kursu kampüslerinde diğer Denizli  İngilizce kursunu  sabah veya öğleden sonra almayı seçin.  Denizli  İngilizce kursu tüm seviyeler için uygundur ve Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki Denizli İngilizce kursunda sizinle benzer dil seviyesindeki kişilerden oluşan bir sınıfa yerleştirileceksiniz.

Bu Denizli  İngilizce kursu kimler içindir?

İngilizcelerini dört beceride (konuşma, yazma, okuma ve dinleme) geliştirmek isteyen ve akademik çalışma veya kariyer için İngilizce kullanımlarını pratik ve ileri düzeyde genişleten  Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki  Denizli İngilizce kursu merkezinde yer alan  Denizli İngilizce kursu kampüslerinde dersler isteyen her seviyeden insana hitap eder.

Ne öğreneceğim?

Denizli en iyi İngilizce kursu etkinliklerindeki  Denizli İngilizce kursu merkezinde bulunan Denizli İngilizce kursunda Sosyal, iş ve akademik ortamlarda İngilizce dil ve kültür becerilerinizi geliştiren özel odak derslerinin eklendiği 15 sabah dersi alacaksınız.

Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki  Denizli İngilizce kursu merkezinde yer alan  Denizli İngilizce kursu kampüslerinde aşağıdaki odak sınıfları, günlük 13.15-15.15 Denizli  İngilizce kursunuz  için örneklerdir. Genellikle öğrenciler her 4 haftada bir odak seçerler, ancak tercih edilirse Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki  Denizli İngilizce kursu merkezinde yer alan  Denizli İngilizce kursu kampüslerinde her hafta değiştirme seçeneği de vardır.

Bu sınıflarda öğrenciler eleştirel düşünme becerileri, problem çözme, bilgileri analiz etme ve kendi görüş ve fikirlerini geliştirme gibi bir dizi değerli beceriyi Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki  Denizli İngilizce kursu merkezinde yer alan Denizli  İngilizce kursunda geliştirebilirler. Öğretmenler, Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki  Denizli İngilizce kursu merkezinde yer alan  Denizli İngilizce kursu kampüslerinde ekip çalışmasını ve işbirliğini teşvik eden materyalleri dikkatlice seçerler.

Günlük İngilizce

A2 (temel) ila C1 (ileri düzey)
Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki Denizli İngilizce kursu merkezinde yer alan Denizli İngilizce kursu kampüslerindeki Denizli  İngilizce kursunda Günlük yaşamda kullanılan işlevsel dile ve kelime dağarcığına odaklanın. Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki  Denizli İngilizce kursu merkezindeki konular arasında bilgi istemek, tavsiye istemek ve vermek, plan yapmak veya kişisel çıkarlar hakkında konuşmak yer alabilir.  Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki  Denizli İngilizce kursu merkezinde yer alan  Denizli İngilizce kursu , sosyal etkileşimi uygulamak için ziyaretleri ve gezileri içerebilir.

A2 (temel) ila C1 (ileri düzey)
Gazeteler, video klipler, podcast’ler veya bloglar gibi özgün metinlerle okuma ve dinleme becerilerinizi geliştirerek dünyaya yanıt verin. DENİZLİ İngilizce Kursunda öğrendiklerinizle fikirlerinizi ifade etmek için sunumlar oluşturun ve makaleler yazın. Müzelere ve galerilere yapılan araştırma gezileri öğrenmeyi genişletir.Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki  Denizli İngilizce kursu merkezinde yer alan  Denizli İngilizce kursu kampüslerinde Araştırma ve tartışmalar yapın.

B1 (orta) ila C1 (ileri)
Akademik, iş ve sosyal durumlarda ihtiyaç duyulan Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki  Denizli İngilizce kursu merkezinde yer alan  Denizli İngilizce kursu kampüslerinde çeşitli becerileri geliştirin. Önemli konulara odaklanın ve tartışmalar yapmak ve sunumlar yapmak da dahil olmak üzere bir grup veya bireysel proje üzerinde çalışın. Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki  Denizli İngilizce kursu merkezinde yer alan  Denizli İngilizce kursu kampüslerinde diğer Denizli İngilizce kurslarında Öğrenciler eleştirel düşünmeye ve bilgiyi değerlendirmeye teşvik edilir.

Sınavlar için İngilizce

B1 (orta) ila C1 (ileri)
İngilizce dil sınavlarında görünen farklı sınav tarzı sorulara ve görevlere odaklanın. Öğrenciler dört beceriyi de uygulama şansına sahip olacaklar. Sınavlarda en iyi sonuçları almak için gereken kelime dağarcığınızı ve dilbilginizi genişletin.

İş İngilizcesi
B1 (orta) ila C1 (ileri)
İşle ilgili senaryolara ve konulara odaklanın. Konular, güncel olaylar, uluslararası pazarlar, reklamcılık, mülakat ve istihdam edilebilirliğin yanı sıra iş toplantıları, sunumlar ve profesyonel e-postalar için pratik yapmayı içerebilir.

Ne elde edeceğim?

İş, akademik ve sosyal ortamlarda güven
İngilizce dilinin ileri düzeyde anlaşılması
İngilizce akademik çalışma için gerekli beceriler
İngilizce konuşulan çalışma ortamları için gerekli beceriler
Daha akıcı iletişim kurun
İngilizcede iyileştirilmiş doğruluk
Dört beceriyi de ilerletin – dinleme, okuma, yazma ve konuşma (telaffuz dahil)
Yeni İngilizce seviyenizi gösteren bir sertifika

Daha sonra ne yapabilirim?

Denizli İngilizce kursu etkinliklerindeki  Denizli İngilizce kursu merkezinde yer alan  Denizli İngilizce kursu kampüslerinde öğrendiğiniz yeni İngilizce becerilerinizi iş ve seyahat için kullanın
Yüksek öğrenime başvurun