DENİZLİ İngilizce dersi merkezimizde İngilizce dersi için hazırlanan ve uygulanan  İngilizce dersi programı.

DENİZLİ İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMI
( YDS,IELTS, PROFICIENCY, LYS 5 )

DENİZLİ İngilizce Dersi Program İçeriği

1 – DENİZLİ İngilizce Dersi ( Birebir İngilizce Dersi )
2 – DENİZLİ İngilizce  Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersi )


1 – DENİZLİ İNGİLİZCE DERSİ ( BİREBİR İNGİLİZCE DERSİ ):

DENİZLİ İngilizce dersi merkezimizde İngilizce dersi için hazırlanan ve uygulanan  İngilizce dersi programı ile bireysel ve özel olarak İngilizcenin her alanı ile ilgili, sıfır İngilizceden  başlayan ve akademik seviyede girilecek İngilizce  sınavlara hazırlığa kadar  bireysel özel İngilizce dersi programlarına katılmak isteyenlere, İngilizce dersi programının uygulanacağı  saatleri İngilizce Dersinde belirleme önceliği verilir

2 – DENİZLİ İNGİLİZCE DERSİ ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA İNGİLİZCE DERSİ ):

DENİZLİ İngilizce dersi merkezimizde İngilizce dersi için hazırlanan ve uygulanan İngilizce dersi programı ile e  İngilizce dersi merkezimizde İngilizce derslerini düzenleyen ve eğitimini veren  departmanlarımızda İngilizce seviye sınavı sonuçları ile İngilizce dersi merkezimizde İngilizce dersi için hazırlanan ve İngilizce dersinde uygulanan  İngilizce dersi programı ile  belirlenen ve belli bir seviyesi olan 4 öğrenciden oluşan İngilizce Dersindeki gruplara İngilizce dersi merkezimizde İngilizce dersi için hazırlanan ve DENİZLİ İngilizce dersinde uygulanan  İngilizce dersi programı ile katılarak  özel birebir İngilizce dersi kalitesinde ve aşağı yukarı aynı özelliklerde İngilizce dersi alabilirsiniz.

İngilizce dersi programlarında grupların 4 kişi gibi çok az sayıda öğrenciden oluşturulması, İngilizce dersi merkezimizde İngilizce dersi için hazırlanan ve uygulanan  İngilizce dersi programı ile grup İngilizce dersine  özel İngilizce dersi niteliği kazandırır ve İngilizce dersi merkezimizde İngilizce dersi için hazırlanan ve uygulanan  İngilizce dersi programı ile aynı düzeyde İngilizce dersi eğitimi alma imkanı sağlar.

AMAÇ

Ülkemizde, hatta İstanbul da bile gerçekten İngilizce öğrenmek ve bu konuda kendilerini geliştirmek yada akademik seviyede sınavlara hazırlanmak amacı ile ciddi, kaliteli ve verimli bir İngilizce dersi  almak isteyenlerin ihtiyacına İngilizce dersinde yanıt vererek eksikliği son zamanlarda çok hissedilen İngilizce dersi merkezimizde İngilizce dersi için hazırlanan ve DENİZLİ İngilizce dersinde  uygulanan  İngilizce dersi programı  ile güvenilir eğitim verenler listesine katılmak.

DENİZLİ İNGİLİZCE DERSİ için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • DENİZLİ İngilizce dersi etkinliklerinde, hemen belirtelim ki hangi alanda İngilizce dersi  alınırsa alınsın eğitim alan aday öğrencilere İngilizce dersi merkezimizde İngilizce dersi için hazırlanan ve uygulanan  İngilizce dersi programlarında ”  SENET  ” yapılmaz.
  • Tüm İngilizce dersi programlarında eğitim veren eğitimciler, gerçekten ”  öğretmeyi bilen ” hocalardır.
  • Özellikle, İngilizce dersi platformundaki İngilizce dersi seanslarında , akademik seviyede ki İngilizce sınavlara hazırlanmak isteyen aday öğrencilere, bu sınavda başarılarını İngilizce dersi ile % 100 etkileyen ” sınav teknikleri ve taktikleri ” eğitimi de İngilizce dersi merkezimizde İngilizce dersi için hazırlanan ve uygulanan  İngilizce dersi programı ile dil  bilgilerinin yanında verilir.
  • Ülkemizde, İngilizce  öğretmek demek dil bilgisi öğretmekle eş değerli sayılır ve sadece bu tür bir eğitim verilir. Biz, alınan İngilizce dersinin  cinsine ve türüne göre İngilizcenin 4 temel unsuru olan ( Yazma, Okuma, Dinleme ve Konuşma ) konusunda İngilizce dersi ile öğrencileri eğitiriz. Ayrıca, İngilizce dersi merkezimizde İngilizce dersi için hazırlanan ve uygulanan  İngilizce dersi programlarında öğrencinin isteğine bağlı olarak sadece konuşma ağırlıklı İngilizce dersi yada okuma ve dil bilgisi ağırlıklı İngilizce dersler de programlarımız arasında yer alır.
  • İngilizce dersi vermek amacı ile düzenlenen İngilizce eğitim sürecinde İngilizce dersinde  kelime haznesini geliştirmek ve bilinen kelime sayısını arttırmakta özel ilgi alanımızdır. Sanıldığının aksine, iyi bir vocabulary ( Kelime Haznesi ) ne DENİZLİ İngilizce dersi ile sahip olmayanların İngilizce de bir varlık olabilmeleri hemen, hemen imkansızdır. Bu nedenle, DENİZLİ İngilizce dersi  programlarında, eğitim alan tüm öğrencilerimize İngilizce dersinde seviyelerine uygun bir biçimde İngilizce dersinde özel hazırlanmış kelime alıştırmaları verilerek, bu konuda gelişmelerine İngilizce dersi merkezimizde İngilizce dersi için hazırlanan ve uygulanan  İngilizce dersi programı ile katkı  sağlanır.

Leave a Comment