DENİZLİ IELTS kursu  etkinliklerindeki birebir özel IELTS  kursu birimlerimizde  Ielts kursu  programları.

DENİZLİ  Ielts Kursu Programı

DENİZLİ Ielts Kursu Program İçeriği

1 – DENİZLİ Ielts Kursu ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 – DENİZLİ Ielts Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Kursu )

DENİZLİ IELTS kursu  etkinliklerindeki birebir özel DENİZLİ IELTS  kursu birimlerimizde  Özel Ielts kursu  programları  iki şekilde uygulanır. Birinci Ielts kursu uygulaması, aday öğrenci ile birebir verilen Birebir özel Ielts kursu diğeri ise 4 kişiden oluşan homojen gruplarda verilen Bireysel Ielts kursu.

1 -DENİZLİ IELTS KURSU ( BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU ):

Temel IELTS  kursu etkinliklerindeki birebir özel  IELTS  kursu programına katılan aday öğrenciler, özel  Birebir Ielts kursu almanın ayrıcalığını yaşar. IELTS Kişiye Özel  kursu etkinliklerindeki Kurumsal IELTS kursunun uygulama günlerini TEK Başına IELTS kursunda kendi belirler ve böylece özel günlük yaşamında bir değişim yaşamadan, ihtiyacı olan Günlük IELTS kursu eğitimini alabilir.Birebir Tek Ielts kursu programında kaç IELTS dersi verilmesi gerektiği, Bir Kişi IELTS  kursu etkinliklerindeki birebir özel Rutin IELTS  kursu birimlerimizde  Ielts kursu  programları aday öğrenciye Ielts Kursunda yapılan seviye sınavının sonuçlarına ve adayın sınavda almak istediği ” score ” göre belirlenir ve Teke tek IELTS  kursu etkinliklerindeki  Kişiye Özel Ielts kursu programı IELTS  kursunda buna göre düzenlenir. Birebir uygulanan özel Baş Başa Ielts kursu programında  öğrenci isterse sadece zayıf yada yetersiz bulduğu bölüm yada bölümler için Yüz Yüze IELTS  kursu etkinliklerindeki birebir özel  IELTS  kursu programında  IELTS eğitimi alabilir.

2 – DENİZLİ IELTS KURSU ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA IELTS KURSU):

IELTS  kursu etkinliklerindeki Ielts kursunda gruplar , İngilizce seviyeleri birbirine olabildiğince yakın, uyumlu yada denk olan aday öğrencilerden oluşturulur. Bu gruplarda   Ielts kursu programına katılmak birebir özel   IELTS  kursu kadar etkilidir. Zira, IELTS  kursu etkinliklerindeki birebir özel IELTS  kursu programında grup 4 kişiden oluşturulduğu için aday  öğrenciler istedikleri gibi anlaşılmayan konularla ilgili IELTS kursunda soru sorabilirler . Ayrıca, IELTS kursunda eğitmende öğrenci sayısı az olduğu için Ielts Kursunda grubu oluşturan öğrencilerle bireysel olarak IELTS kursunda ilgilenir ve grup şeklinde yapılan bu Grup  IELTS  kursu adeta bir özel YDS Ielts kursuna  dönüşür. Çünkü, IELTS  kursu etkinliklerindeki özel Ielts kursları programında bireysel olarak yapılan her IELTS  aktivitesi grup halindeki IELTS  kurslarında da mevcuttur.


IELTS KURSU için NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • İlk neden olarak,IELTS  kursu etkinliklerindeki birebir özel  IELTS  kursu programında gerek özel Ielts kursu gerekse grup şeklindeki  Ielts kursunda   eğitim veren hocalar, bu konuda bilgilerini kanıtlamış uzman niteliğinde olan insanlardır.
  • Ielts kursu programlarında aday öğrencilere genel İngilizceden daha ağırlıklı olarak IELTS kursunda sınavda soruların doğru ve hızlı yanıtlanmasını sağlayan sınav teknikleri ve taktikleri eğitimi verilir.
  • IELTS  kursu verilen merkezlerdeki Ielts kursu programlarına  katılan aday öğrencilere asla IELTS  kursu etkinliklerindeki birebir özel IELTS  kursu birimlerimizde  Ielts kursu  programlarında senet yapılmaz. Aday öğrenci IELTS kursu  etkinliklerindeki birebir özel IELTS  kursu birimlerimizde  Ielts kursu  programlarında ödemeleri bir takvime bağlar ve tarihleri IELTS  kursunda  kendi belirler.
  • IELTS  kursu uyguladığımız merkezimizin temel birimlerinde ki  Ielts kursu programlarında sınavın özelliğinden ötürü IELTS  kursunda geliştirici akademik kelime çalışmalarına ağırlık verilir ve IELTS  kursu etkinliklerindeki birebir özel  Birlikte IELTS  kursu programında bu konuda aday öğrencilerin gelişmesi ve kelime dağarcıklarının genişlemesi için Beraber IELTS  kursu etkinliklerindeki birebir özel IELTS  kursu birimlerimizde  Ortak Ielts kursu  programlarında çok ciddi çalışmalar yapılır ve gereken önlemler alınır.

Leave a Comment