BİREYSEL  İNGİLİZCE EĞİTİM ve UYGULAMALARI

Bireysel İngilizce Eğitim Hakkında Bilgi

1 –   Bireysel İngilizce Eğitim ( Bireysel  İngilizce Özel Eğitim )
2 –   Bireysel İngilizce Eğitim ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Bireysel İngilizce Eğitim )

1 –   Bireysel İngilizce Eğitim ( Bireysel  İngilizce Özel Eğitim ) :

 Bireysel  İngilizce Özel Ders  ana merkezimizdeki Bireysel İngilizce Eğitim bölümlerimizde hazırlanan Bireysel İngilizce Eğitim programlarına katılmak isteyen aday öğrenciler bireysel olarak eğitim aldıklarından özel bir avantaja sahiptir. Bu tür Bireysel Eğitim programlarının uygulamasında, aday öğrenciler, özellikle genel İngilizce , ielts , yds , lys 5 , proficiency gibi akademik seviyede sınavlara hazırlanan aday öğrenciler, Bireysel  İngilizce Özel Ders  ana merkezimizdeki Bireysel İngilizce Eğitim bölümlerimizde hazırlanan Bireysel İngilizce Eğitim programları ile  bireysel eğitim aldıkları için programların uygulanacağı gün ve saatleri kendi yaşam düzenine göre belirleme hakkına sahiptir. Her bir aday öğrenci hangi programa katılmak isterse istesin tarafımızdan Bireysel İngilizce Özel Ders ana merkezimizdeki Bireysel İngilizce Eğitim bölümlerimizde hazırlanan Bireysel İngilizce Eğitim programlarında hazırlanmış İngilizce seviye sınavına tabi tutulurlar ve ondan sonra Bireysel Eğitim merkezimizde elde edilen verilere göre, verilmesi gereken ders sayısı belirlenir. Belli bir İngilizce seviyesi olan aday öğrenciler ise bu seviyeleri  Bireysel  İngilizce Özel Ders  ana merkezimizdeki Bireysel İngilizce Eğitim bölümlerimizde hazırlanan Bireysel İngilizce Eğitim programlarında tarafımızdan onaylandıktan  sonra, bulundukları seviyeden itibaren başlayan ve yukarılara tırmanan bir eğitime tabi tutulur.

PROGRAMLAR 

Genel İngilizce :

İngilizce eğitimin temeli yada diğer bir deyimle anayasası olan genel İngilizce programlarına sıfırdan yada istediğiniz seviyeden Bireysel  İngilizce Özel Ders  ana merkezimizdeki Bireysel  İngilizce Eğitim bölümlerimizde hazırlanan Bireysel İngilizce Eğitim programlarında başlayabilir ve  Bireysel  İngilizce Özel Ders  ana merkezimizdeki Bireysel İngilizce Eğitim bölümlerimizde hazırlanan Bireysel İngilizce Eğitim programları ile eğitim alabilirsiniz.

Ielts Sınavı Hazırlık :

Ielts sınavına bireysel olarak İngilizce özel ders programları ile hazırlanabilirsiniz. Ielts sınavı hazırlık eğitiminde aday öğrencilere gramer bilgisinin yanında çoğunlukla Reading , writing , listening ve speaking modüllerinde sınav sırasında hangi soruya nasıl yanıt verilmesi gerektiğinin teknikleri Bireysel Eğitimde verilir.

Yds Sınavı Hazırlık :

 Yds sınavına hazırlanmak isteyen aday öğrenciler bu sınavın özel hazırlanmış programlarına katılabilir ve verilen gramer beraberinde sınav teknikleri ve yds sınav taktikleri eğitimi ile yds sınavında istedikleri sonuçları elde edebilirler.

Bireysel EğitimProficiency Sınavı Hazırlık :

Üniversitelerin hazırlık sınıflarının bitiminde uygulanan ve her üniversitenin kendi ihtiyaçları doğrultusunda özel formatlarla hazırlanmış bu sınavlara aday öğrenciler, her üniversitenin kendi sınav  formatına uygun olarak hazırlanır.

Lys 5 Hazırlık Sınavı :

Üniversite sınavlarına İngilizce sınavı ile girecek olan aday öğrencilerin deneme sınavlarında elde ettikleri net sayısını 10 – 20 adet arasında arttırır ve sınav teknikleri ve lys 5 sınav taktikleri eğitimi ile sınavı geçmelerini sağlarız

.

Leave a Comment