BireBir, İngilizce Özel Ders ile İngilizce öğrenmek artık çok kolay.

BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS İÇERİĞİ
( YDS, IELTS, İNGİLİZCE HAZIRLIK, PROFICIENCY, LYS 5 )

BireBir İngilizce Özel Ders Programı

1 –   BireBir İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   BireBir İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

BireBir  İngilizce Özel ders merkezimizdeki BireBir  İngilizce Özel ders , programı aracılığı ile  eğitimdeki  hedeflerinizi tutturmak ve BireBir İngilizce Özel Ders ile istediğiniz sonuçları alarak amacınıza ulaşmak isterseniz bizi arayın.En  kestirme ve kısa yoldan hayatınıza yön vermek için BireBir  İngilizce Özel ders  alarak İngilizce dilini bizimle öğrenin.

1 –  Bire Bir  İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders ) :

Bire Bir İngilizce Özel Ders  merkezindeki İngilizce  Yds, Ielts, Lys 5, Proficiency ve Genel İngilizce de dahil olmak üzere tüm derslerde Bire Bir  İngilizce Özel ders  programlarında yer almak isteyen aday öğrencilere, programların işleneceği gün ve saatleri seçmek konusunda BireBir İngilizce Özel Derste özgürlük verilir ve aday öğrenci kendi özel günlük yaşamını bozmayacak biçimde, istediği gün ve saatlerde Bire Bir  İngilizce Özel ders  programına katılabilir. Bire Bir İngilizce Özel Ders ile aday öğrencinin alması gereken ders sayısı, Bire Bir  İngilizce Özel ders merkezimizdeki Bire Bir  İngilizce Özel ders  programında yapılan  seviye sınavı sonuçlarına ve akademik sınavlarda ise elde etmek zorunda olduğu puana göre Bire Bir  İngilizce Özel ders merkezimizdeki Bire Bir  İngilizce Özel ders , programı aracılığı ile belirlenir.

2 –  BireBir  İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders ) :

Bire Bir  İngilizce Özel ders merkezimizdeki Bire Bir  İngilizce Özel ders , programı aracılığı ile isteyen aday öğrenciler yukarıda belirtilen tüm  eğitimlerini Bire Bir İngilizce Özel Ders  merkezindeki Yds, Ielts, Lys 5, Proficiency ve Genel İngilizce de dahil olmak üzere tüm derslerde Bire Bir  İngilizce Özel ders  programlarında 4 kişilik gruplara katılarak ta alabilirler. Oluşturulan bu 4 kişilik gruplarda bulunan aday öğrencilerin  seviyeleri bir birine denktir. Bu denkliği sağlamak için seviye sınavları yapılır. Ayrıca, grupların sayısı az sayıda öğrenciden oluşturulduğu için Bire Bir  İngilizce Özel derste eğitim veren hocalar, gruptaki öğrencilerle Bire Bir İngilizce Özel Derste bire bir ilgilenebilir ve bu durum öğrenci için bir avantaj olur. Ayrıca, Bire Bir  İngilizce Özel ders alınan merkezimizdeki aday öğrenciler kalabalık grup eğitimlerinde var olmayan soru sorabilme imkanına ,grubun sayı azlığı nedeni ile Bire Bir  İngilizce Özel ders merkezimizdeki Bire Bir  İngilizce Özel ders  programında sahip olabilirler

 NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

Leave a Comment