BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS İÇERİĞİ
( YDS, IELTS, İNGİLİZCE HAZIRLIK, PROFICIENCY, LYS 5 )

Bire Bir İngilizce Özel Ders Programı

1 –   Bire Bir İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   Bire Bir İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

Bire Bir  İngilizce Özel ders merkezimizdeki Bire Bir  İngilizce Özel ders , programı aracılığı ile  eğitimdeki  hedeflerinizi tutturmak ve istediğiniz sonuçları alarak amacınıza ulaşmak isterseniz bizi arayın.En  kestirme ve kısa yoldan hayatınıza yön vermek için Bire Bir  İngilizce Özel ders  alarak İngilizce dilini bizimle öğrenin.

1 –  Bire Bir  İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders ) : Bire Bir İngilizce Özel Ders  merkezindeki Yds, Ielts, Lys 5, Proficiency ve Genel İngilizce de dahil olmak üzere tüm derslerde Bire Bir  İngilizce Özel ders  programlarında yer almak isteyen aday öğrencilere, programların işleneceği gün ve saatleri seçmek konusunda özgürlük verilir ve aday öğrenci kendi özel günlük yaşamını bozmayacak biçimde, istediği gün ve saatlerde Bire Bir  İngilizce Özel ders  programına katılabilir. Aday öğrencinin alması gereken ders sayısı, yapılan  seviye sınavı sonuçlarına ve akademik sınavlarda ise elde etmek zorunda olduğu puana göre belirlenir.


2 –  Bire Bir  İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders ) :
İsteyen aday öğrenciler yukarıda belirtilen tüm  eğitimlerini 4 kişilik gruplara katılarak ta alabilirler. Oluşturulan bu 4 kişilik gruplarda bulunan aday öğrencilerin  seviyeleri bir birine denktir. Bu denkliği sağlamak için seviye sınavları yapılır. Ayrıca, grupların sayısı az sayıda öğrenciden oluşturulduğu için Bire Bir  İngilizce Özel derste eğitim veren hocalar, gruptaki öğrencilerle bire bir ilgilenebilir ve bu durum öğrenci için bir avantaj olur. Ayrıca, Bire Bir  İngilizce Özel ders alınan merkezimizdeki aday öğrenciler kalabalık grup eğitimlerinde var olmayan soru sorabilme imkanına ,grubun sayı azlığı nedeni ile sahip olabilirler

 

 NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Bire Bir  İngilizce Özel ders alınan merkezimizde tüm seviyelerde eğitim veren hocalar, yıllarca bu konuda Bire Bir  İngilizce Özel ders eğitimi vermiş ve çek deneyimli hocalardır.

    Bire bir  özel ders programları kişiye özel, eğitim alanın karakteri ve doğası ile uyumlu Bire Bir  İngilizce Özel ders  programlarıdır.
  • Bire Bir  İngilizce Özel ders  programları kişiye özel bir eğitim programı olarak hazırlanır, Programlar Bire Bir  İngilizce Özel ders alacak aday öğrencilerin beklenti ve ihtiyaçlarına göre şekillendirilir .
  • Bire Bir  İngilizce Özel dersin aday öğrenciler için bir önemli avantajı ise  ders alacak kişinin programı, aday öğrencinin kişisel yaşamına uygun oluşturulabilmesidir.

Leave a Comment