Denizlinin  en iyi İngilizce öğretmeninin kurduğu eğitim merkezindeki Denizli İngilizce Öğretmeninin....

DENİZLİNİN EN İYİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ÖZEL DERS PROGRAMI

DENİZLİNİN EN İYİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ÖZEL DERS PROGRAMININ İÇERİĞİ

1 – DENİZLİNİN En İyi  İngilizce Öğretmeni ( Birebir İngilizce Özel Ders )
1 – DENİZLİNİN En İyi İngilizce Öğretmeni ( 4 Öğrenci İle  İngilizce Özel Ders )

Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ana merkezindeki Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni size kişiselleştirilmiş bir Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ders planı konusunda rehberlik edecek, Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni   ile İngilizce konuşacak, Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ana merkezinde yeni kelimeler öğrenecek ve DENİZLİNİN En İyi  İngilizce Öğretmeninin öğrettikleriyle doğal bir şekilde İngilizce de akıcı hale geleceksiniz.
Seviyenize uyarlanmış:  İngilizce dersini mevcut seviyenize uyarlamak için,Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni derslere başlamadan önce Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ana merkezindeki Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni size kişiselleştirilmiş bir Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ders planı konusunda bir görüşme sırasında yazılı ve sözlü bir test ile mevcut İngilizce becerilerinizi analiz eder..

Kişisel ihtiyaçlarınıza odaklanın :

Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ana merkezindeki Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmenine  hedeflerinizi ( İngilizce konuşma, anlama, yazma, mesleki kelime bilgisi, sınav vb.) açıklayın ve biz de Denizli‘deki  özel İngilizce derslerini buna göre Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni ile birlikte  uyarlayalım.

Ne zaman müsait olursanız :

Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni ile dersleri size en uygun oldukları zaman planlayabilirsiniz. Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni ile dersleri iptal etme ve yeniden planlama imkanı da dahil olmak üzere planlamada Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ana merkezindeki Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni size kişiselleştirilmiş bir Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ders planında maksimum esneklik sunuyoruz.

Yer seçin :

Özel İngilizce dersleri genellikle Denizli’ deki ofislerimizde verilir ve ayrıca ofisinizde veya evinizde de Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni tarafından  yapılabilir. (Seyahat masrafları tam konuma bağlıdır: bir fiyat teklifi isteyin.)

Maksimum verimlilik:

Bu sadece Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ana merkezindeki Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni size kişiselleştirilmiş bir Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin hazırladığı ihtiyaçlarınıza ve seviyenize uyarlanmış bireysel bir İngilizce kursu değil, aynı zamanda tek katılımcı siz olduğunuz için daha yoğundur.Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ana merkezindeki Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni size kişiselleştirilmiş bir Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ders planı ile İngilizcenizi hızlı bir şekilde Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni ile geliştirmenin en hızlı yoludur.

DENİZLİNİN En İyi  İngilizce Öğretmeni  sizi konuşturur:

Konuşmak, akıcılığınızı geliştirmek, Denizli özel İngilizce öğretmeninin  düzeltmelerinden öğrenmek ve bir gruba göre öz güveninizi geliştirmek için çok daha fazla zamanınız olacak.

Denizli’de okulumuzda özel İngilizce dersleri:

Mevcut seviyenize ve mevcut bütçenize göre uyarlanmıştır.
Bir görüşme sırasında açıkladığınız ihtiyaçlara odaklanın.
İlerlemenize ve zayıf noktalarınıza sürekli olarak uyarlanır.
Bu sınıflar için uygun olduğunuz zaman planlanır.
Başka yerlerde olduğu gibi, İngilizce Akademik Eğitim’de standart bir kurs paketi almayacaksınız.

Denizli ‘deki en tanınmış  İngilizce öğretmeni  olmak, hiç bitmeyen bir çabanın sonucudur:

Yöntemimizin sürekli değerlendirilmesi ve yenilenmesi.
%92 müşteri memnuniyeti (bağımsız Eğitim Kurumları denetimi).
Türkiye halkının eğitim ortağı.
Çok rekabetçi fiyatlar için yüksek kaliteli eğitim.
İngilizce özel dersler
İngilizce özel dersleri (1’e 1 özel ders) ile kendi hızınızı ve yoğunluğunuzu seçebilirsiniz. Grup dersleriyle karşılaştırırsanız, daha kısa sürede daha fazla ilerleme kaydetmenizi sağlayan öğretmenin tüm dikkatini çekeceksiniz.

Dersleri istediğiniz gibi ayarlayın

Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ana merkezindeki Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni size kişiselleştirilmiş bir ders planı sunar , bu sizi arzu ettiğiniz İngilizce seviyesine getirmenin en iyi yoludur. Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ana merkezindeki Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni size kişiselleştirilmiş bir Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin hazırladığı dersler son derece etkileşimlidir ve Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ana merkezindeki Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni size kişiselleştirilmiş bir Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeninin ders planı konusunda size en uygun öğretim yöntemlerine odaklanır. Bu sayede DENİZLİNİN En İyi İngilizce Öğretmeni İBRAHİM ŞAHİN ile çok daha hızlı ilerleyecek ve dersleri istediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz!

 

Belirli yönlere odaklanmak

Örneğin profesyonel (İş) İngilizcesine, iş başvurularına veya İngilizce yazma veya konuşma becerilerinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Ayrıca sizi YDS,  YÖKDİL, YKSDİL, TOEFL, FCE, CAE veya IELTS gibi uluslararası sınavlara özel olarak Denizlinin en iyi  İngilizce öğretmeni tarafından hazırlamak da mümkündür.