Denizlide Yetişkinler İngilizce kursları merkez binamızda Denizlide Yetişkinler İngilizce kursları ünitelerindeki Denizlide Yetişkinler İngilizce kursları programları 18 yaş ve üstü için idealdir.

DENİZLİDE YETİŞKİNLER İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI PROGRAMI

DENİZLİDE YETİŞKİNLER İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI PROGRAMININ İÇERİĞİ

 

1 – Denizlide Yetişkinler için İngilizce Kursları ( Birebir Özel İngilizce Kursları )
2 – Denizlide Yetişkinler için İngilizce Kursları ( 4 Öğrenci ile  İngilizce Kursları )

DENİZLİDE Yetişkinler İngilizce kursları merkez binamızda DENİZLİDE Yetişkinler İngilizce kursları ünitelerindeki  Yetişkinler İngilizce kursları programları 18 yaş ve üstü için idealdir. Ayrıca, Yetişkinler için İngilizce kursları merkez binamızda Yetişkinler için  İngilizce kurslarımız ünitelerindeki  Yetişkinler için İngilizce kursları programları ile 16 ve 17 yaşındaki öğrencilere de  Yetişkin İngilizce kursları merkez binamızda  Yetişkinler için İngilizce kursları ünitelerindeki Yetişkinler İngilizce kursları programları ile  hizmet veriyoruz. Genellikle bu öğrenciler yıl boyunca devam eden Yetişkinler İngilizce kursları merkez binamızda  Yetişkinler için Özel İngilizce kurslarına   veya yaz toplantılarımıza  katılırlar . Ancak, belirli refah kısıtlamaları olan Yetişkinler için Birebir İngilizce kurslarına da katılabilirler.

Bireysel Yetişkinler İçin İngilizce kursları , pazartesiden cumaya haftalık olarak yapılır. Genel ve  Yetişkinler için Yoğun İngilizce kursuna yıl boyunca herhangi bir Pazartesi günü Yetişkinler için İngilizce kursları merkez binamızda Yetişkinler İngilizce kursları ünitelerindeki  Yetişkinler İngilizce kursları programlarına  başlayabilir ve  Yetişkin için İngilizce kursları merkez binamızda Yetişkinler için İngilizce kursları ünitelerindeki Yetişkinler için  İngilizce kursları programlarımızda dilediğiniz kadar  Yetişkinler için İngilizce Kursları eğitimi alabilirsiniz.

Denizlide ‘deki Yetişkinler için İngilizce Kurslarındaki Sınıflar şunları içerir:

Yetişkinler İngilizce kurslarıyla Konuşmaya vurgu
Çeşitli ülkelerden öğrencilerle çok uluslu İngilizce dersler
Öğretmeninizden bireysel ilgi
Deneyimli öğretim ekibi
Düşük seviyeli öğrenciler için açık, Yetişkinler İngilizce kurslarında samimi ve anlaşılır dersler
Yüksek seviyeli öğrenciler için zorlu ve teşvik edici dersler
İlerledikçe sınıf değiştirme esnekliği
metodoloji
Üç yol gösterici ilkeyi izleyerek öğretimimizi öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve öğrenme stillerine uyarlıyoruz:

Öğretim pratikle dengelenecek – konuşmaya vurgu yaparak İngilizce öğrenecek ve pratik yapacaksınız
Dersler senin etrafında toplanacak – tüm zamanını öğretmeni dinleyerek geçirmeyeceksin ama sınıfta İngilizce kullanmakla meşgul olacaksın
Öğrettiğimiz dil geri dönüştürülecek – öğrendiklerinizi unutmanıza izin vermeyeceğiz
Doğru seviyede sınıflar
Başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar Yetişkinler İngilizce kurslarıyla tüm seviyelerde dersler verilmektedir. Gelmeden önce test edilecek ve size uygun seviyede bir sınıfa yerleştirileceksiniz. Öğretmeniniz ve Çalışmalar Direktörü ile görüşerek Yetişkinler İngilizce kurslarında ilerledikçe seviyenizi değiştirebileceksiniz.

İlerleme testi

Her haftanın sonunda, Yetişkin İngilizce kursları merkez binamızda Yetişkin İngilizce kurslarımızda hafta boyunca kapsanan çalışmaları anladığınızdan emin olmak için bir test yapacaksınız Yetişkinler için İngilizce Kurslarında Gelişiminizi görebileceksiniz.

Testten çık

Yetişkinler için İngilizce kurslarının sonunda bir çıkış sınavına girebilirsiniz. Bu, kursunuzun sonundaki İngilizce seviyenizi ve sonuçları yerleştirme testinizin sonuçlarıyla karşılaştırarak genel ilerlemenizi ölçecektir.

öğreticiler

Bir öğretici, kaydettiğiniz ilerlemeyi ve hedeflerinize ulaşmak için  Yetişkin için İngilizce kurslarında daha sonra ne yapmanız gerektiğini tartışabileceğiniz bir İngilizce öğretmeniyle özel bir toplantıdır.

çalışma planın

Yetişkin için İngilizce kursları merkez binamızda Yetişkin  İngilizce kurslarımız ünitelerindeki  Yetişkin için İngilizce kursları programlarında  , tanımlanan kişisel hedeflere ve sınıftaki çalışmanıza bağlı olarak, öğretmeniniz size Kişiselleştirilmiş Çalışma Planı verecektir. Bu, dil hakimiyetinizi geliştirmek için odaklanmanız gereken İngilizce alanlarında çalışmanız için size rehberlik edecektir.

Çalışma Sertifikası ve Akademik Rapor

 Yetişkinler için İngilizce kurslarınızda , sonunda, okuduğunuz  Yetişkin İngilizce kursları merkez binamızdaki  Özel Yetişkin İngilizce kurslarımız  ve o kursun tarihlerini gösteren bir sertifika alacaksınız. Öğretmeniniz  Yetişkin İngilizce kursları merkez binamızda  Yetişkin İngilizce kurslarımız ünitelerindeki  Yetişkin İngilizce kursları programlarında ayrıca sadece ilerlemenizi değil, aynı zamanda İngilizce‘nin her alanında ulaştığınız seviyeyi de gösteren kişiselleştirilmiş bir Akademik Rapor yazacaktır. Bu, gelecekteki çalışmalarınız veya çalışmalarınız için çok yararlı bir belgedir.

 Yetişkinler İngilizce kursları ile tüm öğretim, Denizlinin merkezinde, Gerzele  üzerindeki Ana Okulumuzdadır.

öğrenmek ödüllendirici bir deneyimdir. Yukarıdaki bağlantıları kullanarak dil yolculuğunuza başlayın ve Denizli ‘de İngilizce öğrenin!