DENİZLİDE Çabuk İngilizce Öğrenmenin 8 Yolu ile başlar ve pişman olmayacağınız bir karardır! İngilizce, yüzyılın küresel dilidir

DENİZLİDE ÇABUK İNGİLİZCE ÖĞRENMENİN 8 YOLU NEDİR 

DENİZLİDE ÇABUK İNGİLİZCE ÖĞRENMENİN 8 YOLU VE AÇIKLAMALARI

İngilizce öğrenmeye karar vermek, DENİZLİDE Çabuk İngilizce Öğrenmenin 8 Yolu ile başlar ve DENİZLİDE Çabuk İngilizce Öğrenmenin 8 Yolu pişman olmayacağınız bir karardır! İngilizce, yüzyılın küresel dilidir ve Çabuk İngilizce Öğrenmenin 8 Yolu ile İngilizce öğrenmek sizi büyük olanaklarla dolu bir geleceğe hazırlayacaktır.  Çabuk İngilizce Öğrenmenin 8 Yolu ile İngilizce öğrenmenin önemini bilen birçok kişi, dili öğrenmek için  Çabuk İngilizce Öğrenmenin 8 Yolu ile kısayolları kullanmaya çalışır.

Hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız yapabileceğiniz en iyi şey , dili öğrenmenin eğlenceli yollarını bulmaktır . Neyse ki, İngilizceyi daha hızlı öğrenmek için birçok ipucu ve püf noktası Çabuk İngilizce Öğrenmenin 8 Yolu eğlenceli. Hadi Çabuk İngilizce Öğrenmenin 8 Yoluna bir bakalım.

1. Sürekli İngilizce Dinleyin

Sürekli İngilizce dinleyerek Çabuk İngilizce Öğrenmenin 8 Yolundan biri ile İngilizce dil yolculuğunuza başlayın. İngilizce bir şey dinleme seçeneğiniz olduğunda, bunu seçin. Örneğin, İngilizce radyo dinleyin ve İngilizce televizyon izleyin. Sevdiğiniz İngilizce müzikleri bulun ve düzenli olarak dinleyin. İngilizce podcast’leri ve YouTube videolarını arayın.

 

2. İngilizce Kursu Alın

İhtiyacınız olmadığını veya zamanınız olmadığını düşünerek İngilizce kursuna gitmekten kaçınmaya çalışmayın. Bu gerçeklerden uzak. Örneğin, DC’de İngilizce kursları almayı seçmek, Çabuk İngilizce Öğrenmenin 8 Yolundan diğeridir. İngilizceyi  Çabuk İngilizce Öğrenmenin 8 Yolundan biriyle doğru ve akıcı bir şekilde konuşmayı öğreneceğiniz için büyük bir yatırım getirisi olacaktır.

3. Kendinizi Dile Bırakın

Gerçek akıcılık daldırma gerektirir; bu nedenle, bilgisayarı terk etmeli ve İngilizce konuşulan dünyaya gitmelisiniz. Kendinizi İngilizce‘ye kaptırmak için en iyi yer? Washington DC. Washington DC’de  İngilizce eğitimi almayı seçen öğrenciler , çeşitlilik ve fırsatlarla dolu önde gelen küresel bir şehirdir. ABD Başkenti, öğrencilere Amerikan siyaseti ve kültürüne ön sırada yer vererek kendinizi İngilizceye kaptırmanızı kolaylaştırır. Burada İngilizce konuşan insanlarla çevrili olacaksınız ve İngilizce konuşmaya da teşvik edileceksiniz.

4. Bir Arkadaşınızla Pratik Yapın

Pratik yapmadan İngilizce dinleyemezsiniz. Çabuk İngilizce Öğrenmenin 8 Yolundan biri de Günlük pratik yapmanız gerekir. Daha çekici hale getirmek için bir arkadaşınızla İngilizce konuşma ve yazma pratiği yapın. Örneğin, bir Washington dil okulundayken sınıf arkadaşlarınızla İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz . Diğer konumlardaki arkadaşlarınızla İngilizce konuşma pratiği yapmak için Skype ve video uygulamalarını da kullanabilirsiniz. Ek olarak, kısa mesaj ve e-postaların popülaritesi ile arkadaşlarınıza İngilizce mesaj göndererek yazma alıştırması yapabilirsiniz.

5. Her Şeyi İngilizce Okuyun

Her şeyi İngilizce olarak okuyabilene kadar düzenli olarak İngilizce okumaya çalışın. Bu, küçük başlamak anlamına gelir. Çocuk kitapları veya çizgi roman okuyarak başlamak isteyebilirsiniz, ancak İngilizce gazete ve web sayfalarını okumaya devam etmelisiniz. Aynı şekilde menüleri ve tabelaları da İngilizce okumaya çalışmalısınız. Bilgi kartlarına bağlı kalmak yerine, evinizdeki öğeleri İngilizce olarak etiketlemeyi deneyin.

6. İngilizce Hobilerinizi Benimseyin

Yine dil öğrenirken eğlenmeye çalışmalısınız . Dili öğrenmekten ne kadar zevk alırsanız, İngilizceyi o kadar hızlı akıcı hale getirirsiniz. Bu nedenle, hobilerinizi İngilizce olarak benimsemeye çalışın. Filmleri ve televizyonu seviyorsanız, onları İngilizce izleyerek zaman geçirin. İngilizce dinleyip okuyabilmek için altyazıları açın. Diğer oyuncularla konuşmanıza izin veren video oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız, İngilizce oyunlar oynayın ve diğer oyuncularla İngilizce konuşun.

7. Ulaşılabilir Hedefler Belirleyin

Hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, net hedefler belirlemeniz gerekir. Hedefler size üzerinde çalışmanız için bir şeyler verir. Küçük hedeflerle başlayın ve bu hedeflere ulaştıkça başarılarınızı kutlayın. Ardından yeni hedefler belirleyin. Örneğin, bir amaç bir yabancıyla İngilizce sohbet etmek olabilir. Bu, üzerinde çalışabileceğiniz harika bir hedef ve bir kez başardığınızda, kendinizle gurur duyacak ve bu kadar kısa sürede ne kadar yol kat ettiğinizi fark edeceksiniz.

8. Konuşmaya Odaklanın – Dil Bilgisine Değil

Gerçekten hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, dilbilgisi yerine konuşmaya odaklanmanız gerekir. Dilbilgisi ve kelime alıştırmaları etkisizdir (özellikle bunları konuşma pratiğiyle birlikte kullanmazsanız). Çoğu öğrenci, etkili bir şekilde iletişim kurabilmek için İngilizce öğreniyor; bu nedenle, Çabuk İngilizce Öğrenmenin 8 Yolundan biri de ders kitabında İngilizce konuşmaya daha fazla zaman harcamaktır.. Örneğin, inlingua öğrencileri dersler sırasında ders kitaplarını kapalı tutarlar, bu nedenle kelime veya dilbilgisi aramak yerine dili konuşmaya daha fazla odaklanabilirler. .