DENİZLİ Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizdeki DENİZLİ Yetişkinler için İngilizce Kursları kampüslerinde düzenlenen DENİZLİ Yetişkinler için İngilizce Kursları.

DENİZLİ YETİŞKİNLER İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI PROGRAMI

DENİZLİ YETİŞKİNLER İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI PROGRAMININ AYRINTILARI

 

1 – DENİZLİ Yetişkinler için İngilizce Kursları ( Birebir Özel İngilizce Kursları  )
2 – DENİZLİ Yetişkinler için İngilizce Kursları ( 4 Öğrenci İle  Özel İngilizce Kursları  )

DENİZLİ Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizdeki Yetişkinler için İngilizce Kursları kampüslerinde düzenlenen Yetişkinler için İngilizce Kursları 18 yaş ve üstü için idealdir. Ayrıca, Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizdeki Yetişkinler için İngilizce Kursları kampüslerinde düzenlenen Yetişkinler için İngilizce Kurslarında 16 ve 17 , 18, 19 yaşındaki öğrencilere de hizmet veriyoruz. Genellikle bu öğrencilere ancak, Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizdeki Yetişkinler için İngilizce Kursları kampüslerinde belirli refah kısıtlamaları olan Yetişkinler için İngilizce Kurslarına  da katılabilirler.

DENİZLİ  Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizdeki Yetişkinler için İngilizce Kursları kampüslerinde düzenlenen Yetişkinler için İngilizce Kursları pazartesiden cumaya haftalık olarak yapılır. Genel ve Yoğun İngilizce kursuna yıl boyunca herhangi bir Pazartesi günü başlayabilir ve Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizdeki Yetişkinler için İngilizce Kursları kampüslerinde düzenlenen  Yetişkinler için İngilizce Kurslarında dilediğiniz kadar eğitim alabilirsiniz.

DENİZLİ Yetişkinler için İngilizce Kursları Sınıfları şunları içerir:

Konuşmaya vurgu
Çeşitli ülkelerden öğrencilerle çok uluslu dersler
Öğretmeninizden bireysel ilgi
Deneyimli öğretim ekibi
Düşük seviyeli öğrenciler için açık, samimi ve anlaşılır dersler
Yüksek seviyeli öğrenciler için zorlu ve teşvik edici İngilizce dersler
İlerledikçe sınıf değiştirme esnekliği
Metodoloji

Üç yol gösterici ilkeyi izleyerek öğretimimizi öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve öğrenme stillerine uyarlıyoruz:

DENİZLİ Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizdeki Yetişkinler için İngilizce Kursları kampüslerinde düzenlenen Yetişkinler için İngilizce Kurslarında öğretim pratikle dengelenecek – konuşmaya vurgu yaparak İngilizce öğrenecek ve Yetişkinler için İngilizce Kursları  ile pratik yapacaksınız
Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizdeki Yetişkinler için İngilizce Kursları kampüslerinde düzenlenen Yetişkinler için İngilizce Kurslarında Dersler senin etrafında toplanacak – tüm zamanını öğretmeni dinleyerek geçirmeyeceksin ama sınıfta İngilizce kullanmakla meşgul olacaksın
Öğrettiğimiz dil geri dönüştürülecek – Yetişkinler için İngilizce Kurslarında öğrendiklerinizi unutmanıza izin vermeyeceğiz
Doğru seviyede sınıflar
DENİZLİ  Yetişkinler için İngilizce Kursları ile başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm seviyelerde dersler verilmektedir. Gelmeden önce Yetişkinler için İngilizce Kurslarında test edilecek ve size uygun seviyede Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizde bir sınıfa yerleştirileceksiniz. Öğretmeniniz ve Çalışmalar Direktörü ile görüşerek ilerledikçe seviyenizi değiştirebileceksiniz.

İlerleme testi

Her haftanın sonunda, hafta boyunca kapsanan çalışmaları anladığınızdan emin olmak için bir test yapacaksınız. Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizdeki DENİZLİ Yetişkinler için İngilizce Kursları kampüslerinde düzenlenen  Yetişkinler için İngilizce Kurslarında Gelişiminizi görebileceksiniz.

Testten çık

Yetişkinler için İngilizce Kurslarının sonunda bir çıkış sınavına girebilirsiniz. Bu, Yetişkinler için İngilizce Kursların sonundaki İngilizce seviyenizi ve sonuçları yerleştirme testinizin sonuçlarıyla karşılaştırarak Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizde genel ilerlemenizi ölçecektir.

Öğreticiler

Bir öğretici, kaydettiğiniz ilerlemeyi ve hedeflerinize ulaşmak için daha sonra ne yapmanız gerektiğini tartışabileceğiniz bir öğretmenle Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizde yapılan özel bir toplantıdır.

Çalışma planın

Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizdeki Yetişkinler için İngilizce Kursları kampüslerinde düzenlenen  Yetişkinler için İngilizce Kurslarında tanımlanan kişisel hedeflere ve sınıftaki çalışmanıza bağlı olarak, öğretmeniniz size Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizde kişiselleştirilmiş Çalışma Planı verecektir. Bu, dil hakimiyetinizi geliştirmek için odaklanmanız gereken İngilizce alanlarında çalışmanız için size Yetişkinler için İngilizce Kurslarında rehberlik edecektir.

Çalışma Sertifikası ve Akademik Rapor

DENİZLİ  Yetişkinler için İngilizce Kurslarının  sonunda, okuduğunuz kursu ve o kursun tarihlerini gösteren bir sertifika alacaksınız. Öğretmeniniz Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizdeki Yetişkinler için İngilizce Kursları kampüslerinde düzenlenen  Yetişkinler için İngilizce Kurslarında ayrıca sadece ilerlemenizi değil, aynı zamanda İngilizce‘nin her alanında Yetişkinler için İngilizce Kurslarında ulaştığınız seviyeyi de gösteren kişiselleştirilmiş bir Akademik Rapor yazacaktır. Bu, gelecekteki çalışmalarınız veya çalışmalarınız için çok yararlı bir belgedir.

İbrahim Şahin Yetişkinler için İngilizce Kursları birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders programlarında  İngilizce öğrenmek ödüllendirici bir deneyimdir. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Yetişkinler için İngilizce Kurslarında dil yolculuğunuza başlayın ve  İbrahim Şahin İngilizce Özel Ders programlarında İngilizce öğrenin!