DENİZLİ Özel İngilizce kursu, sizi gelecekte seçeceğiniz DENİZLİ Özel İngilizce kursu....

DENİZLİ ÖZEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAMLARI

DENİZLİ Özel İngilizce Kursu ve Akademik İngilizce ve Çalışma Becerileri kursları

1 – DENİZLİ Özel İngilizce kursu – Birebir DENİZLİ Özel İngilizce kursu
2 – DENİZLİ Özel İngilizce kursu – 4 Öğrenci ile  DENİZLİ Özel İngilizce kursu

DENİZLİ Özel İngilizce kursu, sizi gelecekte seçeceğiniz DENİZLİ Özel İngilizce kursu ile yurt dışı  akademik çalışmalarına hazırlanmanızda yardımcı olacaktır. Kişiye Ait Özel İngilizce kursu programı, dil yeteneğinizi geliştirmeye ve akademik ve araştırma becerilerinizi geliştirmeye odaklanır.

DENİZLİ Özel İngilizce kursları şunları yapacaktır:

Seçtiğiniz üniversite lisans programı için  Günlük Özel İngilizce kursu ünitelerimizdeki Kişisel Özel İngilizce Kursu gereken minimum dil gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olur.
Okuma ve yazma becerilerinizi geliştirmek; referansları ve kaynakları kullanarak doğru akademik tarzda nasıl yazılacağı dahil Listening Özel İngilizce kursu programındaki Özel İngilizce Kursu konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirir; sunumlar ve seminer tartışmaları dahi zaman yönetimi ve etkili not alma gibi önemli çalışma becerilerini öğrenmenize Kişiye Özel İngilizce kursu ile yardımcı olur
Üniversitenin kaynaklarını derece kursunuzdan önce tanımanıza izin verin

Yüz Yüze Özel  İngilizce kursu Ekibi, üniversite bölümleriyle yakın bir şekilde çalışır ve Birebir Özel İngilizce kursu, farklı kurslarda bulunan gelecekteki akademik uygulamaları yansıtır.

Kişisel Özel İngilizce kursları 2022 boyunca tüm  Birebir Özel İngilizce Hazırlık kursumuzu  yürüteceğiz ve hem çevrim içi hem de yüz yüze seçenekler sunma konusunda Tek Başına Özel Yoğun İngilizce kursunda esnek olmaya devam edeceğiz. Özel İngilizce kursunun uzunluğuna bağlı olarak, tamamen çevrim içi, tamamen yüz yüze veya her ikisinin bir karışımı olarak teke tek Özel İngilizce kursunda eğitim alma seçeneğiniz olabilir. Tüm Özel İngilizce Kursları  tam zamanlı, küçük sınıf grupları ve bireysel eğitim desteği ile verilecektir.

Temel Özel İngilizce kursu platformundaki ki Bireysel Özel İngilizce kursunun uzunluğu aşağıdakiler tarafından belirlenecektir:

– Mevcut İngilizce seviyeniz
– Lisans veya yüksek lisans dereceniz için ulaşmanız gereken giriş seviyesi

DENİZLİ Özel İngilizce Kursu nasıl organize edilir?

Haftada 17.5 ders saati ile Özel İngilizce kursu ünitelerinde tam zamanlı ŞAHSİ Özel İngilizce kursu
Buna ek olarak, tam zamanlı bir öğrenci olarak, düzenli eğitimlere sahip olacaksınız ve bağımsız kendi kendine çalışma, ders hazırlığı, ödevler ve ödev görevlerini ders saati dışında tamamlamanız bekleniyor.
Uluslararası öğrencilerle Temel Birebir Özel İngilizce kursu Kampüsünde çalışma konusunda İngilizce eğitim almış kalifiye öğretmenlere sahip küçük sınıflar. (Ortalama sınıf mevcudu 12-14).

Özel İngilizce kursu Kampüsünde yüz yüze Özel İngilizce kursu alan öğrenciler için dersler Pazartesi’den Cuma’ya sabahları (9.00-13.00 arası 30 dakika arayla) veya öğleden sonraları (30 dakika arayla 13.10-17.10 arası) yapılacaktır. . 5 haftalık kurs (yalnızca yaz), 75 dakikalık bir ders ve ardından 50 dakikalık iki ders içeren bir ders sunumudur. Lütfen dikkat, çevrim içi Bir Kişi İçin Özel İngilizce kursu programı değişebilir.

DENİZLİ Özel İngilizce kursunda Nasıl öğreneceğim?

Dil ve akademik becerilere odaklanan sınıflar.
Bağımsız öğrenmeyi geliştirme stratejileri.
Çalışmanız hakkında ayrıntılı geri bildirim.
Güveninizi artırmaya yardımcı olacak grup çalışması etkinlikleri.
Daha fazla gelişmeye ihtiyaç duyduğunuz alanlara odaklanan yapılandırılmış kendi kendine çalışma programı.
Öğrenmeyi gözden geçirmek için ek kaynaklar.

DENİZLİ Özel İngilizce kursunda Nasıl test olacağım?

Seviyenizi ölçmek için Birebir Özel İngilizce Kursunun  sonunda her beceride sınav yapacaksınız. Ayrıca, daha uzun bir yazı parçası da dahil olmak üzere,Birebir Özel İngilizce Kursu sırasında becerilerin her biri için değerlendirileceksiniz. Bireysel Özel İngilizce kursu  içeriği ve materyalleri değerlendirmelerle bağlantılıdır ve uygulama materyalleri mevcuttur.