DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu ile İngilizce öğren.

DENİZLİ MERKEZEFENDİ İNGİLİZCE KURSU PLATFORMU

DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu Programı

1 – DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu – Özel İngilizce Kursu 
2  – DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu –  4 Öğrenciden Oluşturulan Öğrencilerle Grup  İngilizce Kursu 

DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu merkezimizde kanıtlanmış DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu yöntemimizle kolej veya üniversitede İngilizce öğrenmeye hazırlanın. DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursumuzla İngilizcenizi kullanmak için ihtiyacınız olan rutinleri ve becerileri oluşturun.

NE ALIRSIN

 • Size DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu merkezimizde ihtiyacınız olan desteği ve geri bildirimi sağlamak için DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursunda kendi kendine çalışma etkinliklerinin ve öğretim kadrosuyla sınıfların bir karışımı.
 • Kendinden emin konuşma ve yazma gibi üniversite için ihtiyaç duyduğun akademik İngilizce çalışma becerilerine odaklanan ilgi çekici öğrenme materyalleri.
 • İhtiyacınız olduğunda başlayabileceğiniz ve istediğiniz zaman çalışabileceğiniz DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursunda esnek bir İngilizce kursu ile garantili sonuçlar.

Sizi uygun şekilde İngilizce için hazırlayan bir öğrenme deneyimi

DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursunda harmanlanmış öğrenme yöntemimiz, kendi kendine çalışma becerilerinizi geliştirerek sizi DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu merkezimizde üniversitede başarıya hazırlar.

DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursumuz önce dinleme ve konuşmaya odaklanır, böylece İngilizce sunum yapabileceksiniz ve ardından akademik makaleler için faydalı olacak okuma ve yazma becerilerini DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursunda  geliştireceksiniz.

İngilizceyi nasıl çalışıyorsun

1 İzle ve öğren

DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursunda sizi doğru zamanda doğru dille tanıştıran ilgi çekici bir TV dizisiyle İngilizce öğrenin.

Etkileşimli etkinlikler, dijital öğrenci çalışma kitapları ile çalışma becerilerinizi ve DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu ile öğrenci özerkliğini geliştirin ve DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursunda kendi çalışma planınızı takip edin.

2 Pratik yap ve konuş

Küçük sınıflarımız, size küçük ve büyük gruplar halinde konuşma güvenini verecek kişiler arası ve kültürler arası beceriler geliştirmenize yardımcı olur.

DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu ile İngilizce’deki sosyal aktiviteler ve İngilizce konuşma dersleri, genel olarak hayatınızın önemli bir sonraki aşamasına hazırlanmak için kendinize daha fazla güvenmenizi sağlayacaktır.

3 Sabit geri bildirim

Öğrendiğinizden emin olmak için deneyimli İngilizce öğretmenlerinin yanı sıra DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu merkezimizde kendi Kişisel Koçunuzun rehberliğini ve desteğini alın.

İngilizcedeki ilerlemenizi görmek ve nerede geliştirmeniz gerektiğini anlamak için DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu merkezimizde çevrim içi dersler sırasında sürekli ve anında geri bildirim.

İşe yarayan bir çalışma planı

DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursunda 1972’den beri İngilizce öğretiyoruz ve İngilizce’yi hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmenizi sağlayan DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu merkezimizde kanıtlanmış bir yöntem geliştirdik.

Birinci hafta

 • İngilizce TV dizisi bölümlerimizle bölümleri izleyin ve rol oynayın
 • Seriye dayalı etkileşimli aktiviteleri tamamlayın
 • İngilizcenizi kullanarak pratik yapmak için sosyal aktivitelere katılın

İkinci hafta

 • Bir öğretmenle konuşma sınıfına katılın
 • Öğrenci çalışma kitabınızı daha fazla geri bildirimle tamamlayın
 • Bir öğretmenle bir sınıfta seviyenizi onaylayın ve doğrulayın

Tekrar et

 • Daha fazla İngilizce dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri öğrendikçe çalışma döngüsü tekrarlanır.
 • Seviyeleri yükseltirken ilerlemenizi ölçün ve takip edin.

DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursunda İngilizce Öğrenmek Artık  Çok Kolay.