DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu birimlerimizde İngilizce çalışarak kariyer yapmak isteyen profesyonel iş adamları için MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu idealdir.

DENİZLİ  MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu, Kariyeriniz İçin İngilizce Kursu

DENİZLİ  MERKEZEFENDİ’DE Kariyeriniz için İngilizce Kursu

1 – DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu – Birebir MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu

1 – DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu – 4 Öğrenci  ile  MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu

DENİZLİ MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu  dinleme ve konuşma becerilerini DENİZLİ  MERKEZEFENDİ İngilizce Kursu ile geliştirmeye odaklanmıştır.  İngilizce Kursu birimlerimizde İngilizce çalışarak kariyer yapmak isteyen profesyonel adamları için Özel İngilizce Kursu idealdir.

NE ALIRSIN

 Özel İngilizce Kursunda Öğretmeninizden daha fazla kişisel destek için  İngilizce Kursunda en fazla üç yetişkin İngilizce öğrencisiyle çevrimiçi veya yüz yüze küçük sınıflar.

Kişisel koçunuz, sizi yolda tutmak ve motive etmek için İngilizce kariyer hedeflerinize dayalı olarak Sürekli  İngilizce Kursunda çalışma planınızı belirler.
Özellikle profesyonel yetişkin öğrenciler için kanıtlanmış bir öğrenme yöntemi.  İleri  İngilizce Kursumuz sonunda üzerinde anlaştığınız hedefe ulaşamazsanız,  İngilizce Kursundan paranızı geri alın.

1980’den beri yetişkinler için iş İngilizcesi uzmanları

İngilizce Akademik Eğitimdeki  Master İngilizce Kursunda , öğrencilerin kariyerlerini ve  İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olmak için  Birebir İngilizce Kursumuzda özel olarak uyarlanmış, kanıtlanmış bir yöntem geliştirdi.

MERKEZEFENDİ Yüz yüze Özel İngilizce Kursumuzla  ilerleme kaydedecek MERKEZEFENDİ Kişisel İngilizce Kursu ile kariyer hedeflerinize ulaşacaksınız.

1 İş İngilizcesini nasıl öğrenirsiniz

MERKEZEFENDİ de  kariyerlerini inşa eden bir grup insana odaklanan çevrim içi videoları izleyerek   Master İngilizce Kursu ile zamanınızı en iyi şekilde değerlendirin.

Dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirmek için İngilizce Dinleme ve Konuşma Kursunda İnteraktif Dersler ile gördüğünüz dili çalışın.  İngilizce Hazırlık Kursumuzla  ilerleme kaydedecek ve Üst İngilizce Kursu ile katılın ve rol yapma konuşmalarını kaydedin ve anında geri bildirimle okuma ve yazma için öğrenci çalışma kitabınızı MERKEZEFENDİ İngilizce Kursunda tamamlayın

2 Pratik yap ve konuş

Kişiye Özel İngilizce Kursumuzla  ilerleme kaydedecek ve  İngilizce Kursu ile telaffuz pratiği yapın ve etkileşimli alıştırmalarla İngilizce iletişiminizi geliştirin. Otomatik konuşma tanıma özelliğine sahip etkileşimli İngilizce alıştırmalarımız anında  Bireysel Özel İngilizce Kursunda geri bildirim sağlar.

İster okullarımızda ister çevrimiçi olun, ilk günden itibaren İngilizce sohbetler yapmaya başlayın. Temel İngilizce Kursundaki Profesyonel konuşma sınıflarında ve ilgili etkinliklerde öğretmenlerimizle  pratik iş İngilizcesi konuşun.

3 Sabit geri bildirim

Bireysel İngilizce Kursunda Yüksek nitelikli öğretmenler, hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmenizi sağlar. İngilizce sunum yaparken veya İngilizce çalışırken güvenle İngilizce konuşmak için ihtiyacınız olan geri bildirimi MERKEZEFENDİ İngilizce Speaking Kursunda alın.

İngilizce Kursumuzda Aynı seviyede kariyer odaklı en fazla üç öğrencinin olduğu küçük sınıflara katılın. İngilizce Kursumuzla  ilerleme kaydedecek ve İngilizce Kursundaki İngilizce öğretmenlerimiz öğrendiklerinizi doğrulayacak ve onaylayacaktır. İngilizce Kursu ile  İş İngilizcesi becerilerinizi geliştirmenizi sağlayacağız.

İngilizce Öğrenme Döngünüz

Yüz yüze İngilizce Kursumuzda ki Yöntemimiz, işte ne kadar meşgul olursanız olun öğrenmeyi kolay ve etkili hale getiren   Sürekli İngilizce Kursumuzla  ilerleme kaydedecek ve MERKEZEFENDİ Genel İngilizce Kursu ile kanıtlanmış bir öğrenme döngüsüne dayanmaktadır.

Birinci hafta
İlgi çekici videolar izleyin ve ilgili öğrenme etkinliklerini tamamlayın
Çalışma kitabınızla İngilizce e-postalar veya mektuplar için okuma ve yazma becerilerinizi geliştirin
Örneğin toplantılarda gerçek İngilizceyi kullanarak pratik yapmak için İngilizce Kursumuzla  ilerleme kaydedecek ve  İngilizce IELTS Kursunda öğretmenle  konuşma sınıfına katılın.
İkinci hafta
Gerekirse koçunuzun desteğiyle etkileşimli dersleri incelemeye devam edin.
Temalı bir aktivitede gerçek hayattaki profesyonel durumlarda İngilizce konuşun
İlerlemenizi onaylamak için küçük sınıfınızı bir öğretmenle birlikte tutun.
Tekrar et
İhtiyacınız olan kurumsal İngilizce dilini öğrendiğinizi bildiğiniz için kursun bir sonraki bölümüne geçin.
Gerekirse daha fazla çalışmak için ekstra dersler alın ve daha da geliştirmek için diğer ilgili etkinliklere katılın.
İş becerileri konusunda daha fazla pratik yapmak için çalışma kitaplarınızda yaptığınız işi gözden geçirin