İngilizce Özel Ders programlarının uygulandığı İngilizce Özel Ders merkezimizdeki  genel kurslara kıyasla en büyük avantaj, İngilizce  özel ders...

DENİZLİ İNGİLİZCE ÖZEL DERS HAKKINDA BİLGİ

DENİZLİ İngilizce Özel Ders Hakkında Açıklamalar

1 – DENİZLİ  İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – DENİZLİ İngilizce  Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

DENİZLİ İngilizce Özel derslerin avantajları nelerdir?

DENİZLİ İngilizce Özel Ders programlarının uygulandığı DENİZLİ İngilizce Özel Ders merkezimizdeki  genel İngilizce kurslarına kıyasla en büyük avantaj, Kişiye Özel İngilizce  özel derslerin ihtiyaçlarınıza göre mükemmel bir şekilde uyum sağlamasıdır. Zamanı, sıklığı, yetkili İngilizce Özel Dersin uzunluğunu, yeri vb. Temel İngilizce Özel Ders programlarının uygulandığı Genel İngilizce Özel Ders merkezimizde siz seçersiniz.  Gündelik İngilizce özel ders çok daha yoğundur, bu da Genel İngilizce Özel Ders programlarının tatbik edildiği  Temel İngilizce Özel Ders merkezimizdeki yoğun İngilizce Özel derste daha kısa sürede daha fazla şey öğrenmenizi sağlar.

İngilizce Özel dersler nerede yapılır?

Genellikle okulumuzda,İngilizce Özel Ders programlarının uygulandığı Bireysel  İngilizce Özel Ders merkezimizdeki  kaliteli öğretime en elverişli şartları ve gerekli ekipmanları Temel İngilizce Özel Ders programlarının uygulandığı Ana İngilizce Özel Ders merkezimizde sağladığımız yerde Bireysel yada Toplu İngilizce özel  ders verilir. Ancak dilerseniz, dairenizde veya ofisinizde de Birebir İngilizce özel ders verilebilir.

DENİZLİ Özel derslere ne zaman katılabilirim?

Tek Başına İngilizce özel ders merkezimizdeki teke tek İngilizce özel  derslerin günü ve saati, yaptığınız düzenlemelere bağlıdır. Müsait olduğunuz zamanları Tek İngilizce özel ders için bize gönderin,Birebir İngilizce Özel Ders verilerinin tatbik edildiği İngilizce Özel Ders bölümlerimizde ki İngilizce Özel derste öğretmenlerimizi bilgilendirelim, o zaman onlara en uygun olan  İngilizce özel ders zamanını seçelim. İngilizce Özel Ders programlarının uygulandığı İngilizce Özel Ders merkezimizde  sizin için doğru İngilizce öğretmeni bulduğumuz anda sizinle bağlantı kuracağız ve  ilk İngilizce özel  dersi  ayarlayacağız. İngilizce Hazırlık özel dersler haftanın herhangi bir günü sabah 7’den akşam 8’e kadar İngilizce özel ders merkezimizdeki , İngilizce özel ders departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programlarında gerçekleştirilebilir.

DENİZLİ Derslerimi ne sıklıkla almalıyım?

Kurumsal İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında anlamlı bir eğitim için Sürekli İngilizce özel  ders  her hafta düzenli olarak yapılmalıdır. Kısa sürede İngilizce öğrenmek için baskı altında değilseniz, 1 x 90 dk. veya 2 x 60 dk. bir hafta yeterli olmalı. Bireysel İngilizce özel dersiniz haftada iki kez yapılırsa, iki İngilizce özel ders arasında en az bir gün izin almanız önerilir. Bu, Karşılıklı İngilizce Özel Dersteki yeni materyali kafaya yazmanıza  izin verecektir. Haftada iki kez okursanız, öğrendiklerinizi unutmanız sizin için zor olacaktır . Zamanınız kısıtlı ise  ve İngilizce Özel Ders programlarının uygulandığı İngilizce Özel Ders merkezimizdeki bir dili hızlıca öğrenmeniz gerekiyorsa, okumanızı öneririz. Haftada en az 2 x 90 dk. veya 3 x 60 dak. .İngilizce Özel Ders programlarının uygulandığı ANA İngilizce Özel Ders merkezimizdeki Birincil İngilizce özel  dersiniz  120 dakika da sürebilir. Ancak deneyimlerimize dayanarak, İngilizce Özel Ders programlarının uygulandığı İngilizce Özel Ders merkezimizde çoğu insanın bu tür Acemiler İçin İngilizce özel  ders  için tam olarak konsantre olamadığını biliyoruz.

Bana kim öğretecek?

İngilizce Akademik Eğitimdeki İngilizce özel derste öğretmenler, yabancı dil öğretimine odaklanmış üniversite eğitimine sahiptir. En az 3 yıl öğretmenlik tecrübesi var. Karşı Karşıya İngilizce özel derste sadece gerekli niteliklere sahip öğretmenleri değil, Temel İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programlarında aynı zamanda mizah duygusu, olumlu düşünme  gibi öğretme için önemli bulduğumuz nitelikleri de İngilizce Özel Ders programlarının uygulandığı Bireysel yada Toplu İngilizce Özel Ders merkezimizdeki  İngilizce özel derste seçmeye çalışıyoruz.

Bir dersi iptal edebilir miyim?

İngilizce Özel Ders programlarının uygulandığı İngilizce Özel Ders merkezimizdeki bir İngilizce özel derse  katılamamanız durumunda, Bireysel yada Toplu İngilizce özel ders için bizimle e-posta, kısa mesaj, web sitemizdeki iletişim formu aracılığıyla iletişime geçmeniz veya  aramanız gerekir. Özet İngilizce özel  dersin başlangıcından 24 saatten daha kısa bir süre önce iptal edilen Full İngilizce özel dersin  gerçekleştiği ve telafi edilmeyeceği kabul edilir. Bireysel yada Toplu İngilizce Özel Ders programlarının uygulandığı  merkezimizde eğer İngilizce öğretmeninden memnun değilseniz onun yerine başkasını gönderelim.