DENİZLİ Başlığı böyle Hayatımız İngilizce diye seçmemin nedeni; gerçekten hayatımızın İngilizce ile çok büyük bağlantısı olmasıdır.

DENİZLİ HAYATIMIZ: İNGİLİZCE Mİ

DENİZLİ Hayatımız İngilizce, Sonumuz Ne

  1 – DENİZLİ İngilizce Özel Ders ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – DENİZLİ İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

Merhaba ben Okan. Başlığı böyle Hayatımız İngilizce diye seçmemin nedeni; gerçekten hayatımızın İngilizce ile çok büyük bağlantısı olmasıdır. Hayatımız İngilizce  şu an Dünya Dilidir.Evet Hayatımız İngilizcedir ve bunu hepimiz biliyoruz fakat   Hayatımız İngilizce ‘nin asıl değerini ve önemini bilmiyoruz.

Dünya Dili ŞU Anda Ne Durumda

İngilizce şu an dünyadaki 7’den 70 e her insan için farkındalık gerektiren bir dil. Hepimiz isterdik ki Dünya Dili Türkçe olsun fakat bunu başaramamışız. Bizim de tarihimiz şanlı hem de yeterince fakat; İngilizler bir şekilde dillerini dünyaya yaymışlar. Neyse Hayatımız İngilizce konumuza dönecek olursak İngilizce benim için elim, koluma veya ayağım neyse o’dur. Çünkü İngilizce benim hayatımda bir şeylere başlamam ve bitirmem için gerekli en önemli şeylerden biridir. Benim hayatımın devamı için önümde çok zor ve önemli bir sınav var. Adı da Toefl. Şimdi bu konuya gelecek olursak Toefl gerçekten gayret gerektiren ve bizi zorlayacak bir sınav. Benim de bunları gerçekleştirip bu sınavı geçmem lazım ki güzel mesleğime ilk adımı atayım. Amerika’da okuyayım. Hayatıma başlayayım. Bu nedenle de DENİZLİ Hayatımız İngilizce diyebilirim.

Sonuç olarak;  DENİZLİ Hayatımız İngilizce  hepimiz için eskiden gerekliydi, şu an da Hayatımız İngilizce gerekli ve hep gerekli olacak. Ben sizlere benim için hayatımız İngilizcenin neden gerekli olduğunu anlattım. Hepimize bol İngilizceli günler dilerim.

                                                                 Okan KABAYUKA