BİRE BİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ

Bire bir Özel İngilizce Dersleri Programları Kapsamı

1- Bire bir Özel İngilizce Dersleri ( Bire bir  Özel İngilizce Dersleri )
2 – Bire bir Özel İngilizce Dersleri ( 4 öğrenci ile Yapılan Toplu  İngilizce Dersleri )

BİRE BİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİNDE uygulanan Yöntemler.

Bire bir Özel İngilizce Dersleri merkezimizdeki Bire bir özel İngilizce dersleri ünitelerimizde  Bire bir özel İngilizce dersleri ile  ne okumak istediğinizi seçebilirsiniz. Deneyimli İngilizce öğretmenleri, Bire bir özel İngilizce derslerinde hedeflerinize  göre bir plan yapmanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz sayıda Bire bir özel İngilizce dersleri seçebilirsiniz ve bunları Bire bir özel İngilizce dersleri programınıza göre düzenlemeye çalışacağız. Yoğun bir şekilde öğrenmeniz gerekiyorsa, Bire bir özel İngilizce dersleri zamanınızı en üst düzeye çıkarmanın harika bir yoludur.

Bire bir özel İngilizce derslerinde Geliştirmek istediğiniz İngilizce dilindeki herhangi bir alanı veya konuyu seçebilirsiniz. Bire bir Özel İngilizce Derslerinde öğrencilerimizin çoğu Genel İngilizcelerini geliştirmek için bire bir  özel İngilizce dersleri alırlar (örneğin, telaffuz, dil bilgisi ve konuşma). Ancak, öğrencilerimizin çoğu Bire bir özel İngilizce dersleri programlarında işle ilgili belirli konular talep etmiştir. Örneğin:

  • İş İngilizcesi
  • Tıbbi İngilizce
  • Sınav Hazırlığı (örnek. IELTS, TOEFL, YÖKDİL, YDS, PROFICIENCY )
  • Yasal İngilizce Kişiye Özel  BİRE BİR  İngilizce Dersleri

    Ev harçlarının kişiselleştirilmiş doğası üzerinde durmaya devam edeceğiz. Sonuçta, buna ‘ Bire bir özel İngilizce dersleri denmesinin bir nedeni var! Bire bir özel İngilizce dersleri öğrenme oturumuna  katılabilmek , öğrencilerin daha fazla ilgi görmeleri ve özel öğrenme ihtiyaçlarını tartışabilmeleri ve ele alabilmeleri anlamına gelir. İkincisi, öğretmen: öğrenci oranının sürekli genişlediği kalabalık Türk sınıflarında oldukça imkansızdır. Basitçe söylemeye çalıştığımız şey, bir ev öğretmeninin tamamen öğrenciye, bir öğrenciye odaklanmış olmasıdır.  Bire bir özel İngilizce dersleri öğretmeni kiralamak , öğrenme tercihleri için doğru yardımı almalarını sağlamanın en iyi yoludur. Kendini işine adamış ve samimi bir Bire bir özel İngilizce dersleri öğretmeni, ideal olarak öğrencisinin güçlü ve zayıf yanlarını tanıyarak başlayacaktır. Bunu takiben Bire bir özel İngilizce dersleri öğretmeni öğrencinin öğrenme hedefleri üzerinde bir strateji oturumu yapılacaktır. Sizin çocuk öğrenme hızını karar vererek okul müfredatına uydurmaya çalışmanız bir baskı yaratacak  ve sabit basınç öğrenciyi öğrenmekten caydırır  sınıf ortamında. Konuşma İngilizcesi Becerilerini Geliştirin İngilizce öğrenmek sadece katı dil bilgisi kuralları ve kuru nesir ve bazen bizi bitiren biraz pembe şiir öğrenmekle ilgili değildir.
  • Biraz Kişisel İlham Bulun

    Bazı İngilizce öğretmenlerimizin Bire bir özel İngilizce derslerinde sınıfta şaka konusu olduğu bir sır değil. Neden böyle olduğunu hiç merak ettiniz mi? Öğretme şekli mi yoksa konuşma şekli mi?