BİRE BİR  ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ PROGRAMI

Bire Bir Özel İngilizce Dersleri Programı

Bire Bir Özel İngilizce Dersleri Programının Ayrıntıları

 1 –  Bire Bir Özel İngilizce Dersleri (Kişiye Özgü  Bire Bir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce  Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce  Özel Ders )

 

Bire Bir Özel İngilizce Dersleri şunlarla ilgilidir:

Odaklanma 

–  Bire Bir Özel İngilizce Dersleri platformundaki –  Bire Bir Özel İngilizce Dersleri programı ile öğrenme deneyimi daha çok öğrenciye odaklanır. Bire Bir Özel İngilizce Dersleri Eğitmeni ilerlemeyi ölçebilir ve öğrencinin Bire bir Özel İngilizce Dersleri  ile öğrenme yeteneklerini karşılayan bir hız belirleyebilir. Bire Bir Özel İngilizce Dersleri platformundaki –  Bire Bir Özel İngilizce Dersleri programı ile gruplarda, sınıflar belirli sayıda oturumda belirli bir dizi hedefe ulaşmak için yapılandırılmıştır. Bire Bir Özel İngilizce Dersleri platformunda bireyin konuyu kavrama yeteneği çok az dikkate alınır.

Konsantrasyon

Bire bir Özel İngilizce Dersleri  , grubun gelişimine değil, öğrencinin gelişimine odaklanır. Eğitmen Bire Bir Özel İngilizce Derslerinde ne zaman tempoyu artıracağını ve ne zaman zor alanlarda zaman geçireceğini bilir.

Tempo

–  Bire Bir Özel İngilizce Dersler ile genellikle daha hızlı sonuç alır. Yoğunlaştırılmış öğretim sayesinde öğrenciler, grup sınıflarındaki öğrencilere göre daha hızlı ilerleyebilirler. Elbette Bire Bir Özel İngilizce Dersleri platformundaki –  Bire Bir Özel İngilizce Dersleri programı ile grup derslerinde öğrenciler, seanslar arasında yoğun bir antrenman yaparak öğrenmelerini hızlandırabilirler.

Disiplin

 Bire Bir Özel İngilizce Dersleri platformundaki –  Bire Bir Özel İngilizce Dersleri programı ile Bire Bir Özel İngilizce Dersleri eğitmenleri genellikle öğrenmeye daha disiplinli bir yaklaşım benimser. Ayrıca öğrencilerini daha yüksek derecede hesap verebilirlik içinde tutarlar.

Öğrenme Ortamı

Bire Bir Özel İngilizce Dersleri platformundaki –  Bire Bir Özel İngilizce Dersleri programı ile Özel öğrenciler genellikle bir tesisin tam hizmet ve ekipman repertuarına erişebilir. Gruplar genellikle bu öğrenme araçlarına sınırlı erişime sahiptir

BİRE BİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİNİN AVANTAJLARI

Dil becerilerinizi geliştirmek için hangisi daha iyi – özel İngilizce dersleri mi yoksa grup dersi mi? Bire bir İngilizce eğitimi dil edinimi için daha mı hızlı? Bu, bir dil okulunda size sorulan çok yaygın bir sorudur.

Tabii ki, her öğrenci farklıdır, bu nedenle 1-2-1’in diğer öğrencilerle bir sınıftan daha iyi olduğunu %100 kesin olarak söylemek imkansızdır. Bununla birlikte, yıllar içinde bizimle  İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM’de İngilizce eğitimi almış birçok öğrencinin deneyimlerine dayanarak çıkarılabilecek bazı genel sonuçlar var.

Özel bir öğretmenle İngilizce derslerinin kesin bir avantajı, derslerinizin size özel olarak hazırlanmış olmasıdır. İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM’de bir öğrenci 1-2-1 eğitimine başlamadan önce, Çalışma Direktörümüz her zaman bir ‘ihtiyaç analizi’ gerçekleştirir. Bu, normal yabancı dil kullanımınız hakkında sorulan yerdir, böylece Bire bir Özel İngilizce Dersleri öğretmenleriniz İngilizce gereksinimlerinize uyacak şekilde tasarlanmış materyaller hazırlayabilir.

Örneğin, bir sunumu mükemmelleştirmek, konferans görüşmelerinizi güven ve e-posta yazma becerilerinizi geliştirmek için çalışmak istediğinizi bize bildirirseniz, o zaman İngilizce öğretmenlerimizle üzerinde çalışacağınız şey budur .

Bire Bir Özel İngilizce Dersleri, İngilizce öğrenmek için harcadığınız zamandan yararlanmanın çok etkili bir yoludur. En iyi  İngilizce hocası olan  İBRAHİM ŞAHİN İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM üzerinden Bire Bir Özel İngilizce Dersleri  için nitelikli öğretmenler bulacaksınız. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizden biriyle evinizin rahatlığında İngilizce öğrenebilirsiniz! Bu şekilde, öğrenme süreciniz için en iyi yaklaşımı seçebilecekler.