Bire Bir İngilizce Öğretme Nasıl Olur Hakkında Bilgiler

Bire Bir İngilizce Öğretme Nasıl Olur ile İlgili Ayrıntılar

Bire bir İngilizce öğretme, eğitim geliriniz arttırmanıza yardımcı olabilir ve size zamanlama konusunda biraz esneklik kazandırabilir. Tabii ki, birebir İngilizce öğretmenin de sakıncaları var. Burada bire bir İngilizce öğretme sanatının yanı sıra bire bir eğitim becerilerinizi başlamanıza veya geliştirmenize yardımcı olacak bazı stratejiler ve püf noktaları hakkında kısa bir özet bulacaksınız.

Başlamadan Önce

Bire bir İngilizce öğretme merkez birimlerinde Bire bir İngilizce öğretmeye başlamadan önce, etkili olması için bir ihtiyaç analizi yapmanız gerekir. Yeni bir öğrenci için ihtiyaç analizi yapmak, öğrencinin neyi kapsayacağı hakkında konuşmak veya basit bir şekilde öğrenciden bir anket doldurmasını istemek kadar karmaşık olabilir.

Bire bir İngilizce öğretme merkez birimlerinde Bire bir İngilizce öğretme  amacı ile temel İngilizce öğrenme ihtiyaçları analizi için sormanız veya gerçekleştirmeniz gereken temel sorular ve görevler :

İhtiyaç Analizi Yapmak

Bire bir İngilizce öğretme merkez birimlerinde Bire bir İngilizce öğretme  programını uygulamadan önce öğrencinin İngilizceye ısınması için kısa bir konuşma yapın. Yerel dili konuşuyorsanız, öğrencinin ana dilinde başlamak isteyebilirsiniz, ancak mümkün olan en kısa sürede  Bire bir İngilizce öğretmeye geçin.

İngilizce öğrenenin neden Bire bir İngilizce öğretme sistemi ile bire bir eğitim almak istediğini sorun. Eğer tereddütlüyse, Bire bir İngilizce öğretme için önerilerde bulunun: iş, seyahat, küresel dil seçimini öğrenmeye genel ilgi, vb. Bu sorunun cevabını temel alarak biraz daha derine inin. Bire bir müşteriniz iş için İngilizce öğrenmek istiyorsa, İngilizce olarak yapmaları gereken belirli görevleri sorun.

Anlama becerileri ve kelime haznesi hakkında fikir sahibi olmak için hızlı bir  alıştırma sağlayın.

Bire Bir İngilizce Öğretme Eğitiminin Avantajları

Bire bir İngilizce öğretme merkez birimlerinde verilen  ders   bire bir İngilizce öğretme programınıza göre gerçekleşebilir. Dersi bireysel ihtiyaçlara uyarlama konusunda kapsamlı bir anlayış geliştireceksiniz. Ayrıca, öğrencilerin öğrenme stillerine en uygun öğrenme türüne de odaklanabilirsiniz (örneğin , bire bir İngilizce  öğretmek için daha çok zekâ  işi kolaylaştırır.)

Bire Bir İngilizce  Öğretme Eğitiminin Dezavantajları

Bire bir İngilizce öğretmede  öğrenciler son saniyede dersi iptal edebilirler. Hem zamanınızı hem de öğrencinin hedeflerini koruyacak bazı kurallar oluşturduğunuzdan (yani iptallerin planlanan derslerden en az 24 saat önce gerçekleşmesi gerekir) emin olun. Ayrıca, iş / ev gibi yerlerde Bire bir İngilizce öğretmeye  karar verirseniz, şehrin her yerini gezmeniz gerekebilir. Bunun kendi bedelleri olabilir.