Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

Yds Hazırlık

YDS HAZIRLIK ÖZEL DERS PROGRAMI

Yds Hazırlık Özel Ders Program İçeriği

1 - Yds Hazırlık ( Birebir Yds Hazırlık Özel Ders )
2 - Yds Hazırlık ( 4 Kişilik Gruplarla Yds Hazırlık Özel Ders )

 

Yds Hazırlık1 - YDS HAZIRLIK ( BİREBİR YDS HAZIRLIK ÖZEL DERS ):  YDS hazırlık kategorisinde yer alan YDS hazırlık özel ders sürecinde, bu akademik seviyedeki sınavın en ciddi ve en önemli yanını keşfederek bu sınavda kesinlikle ve mutlaka başarılı olmak isteyenler ve bunun ancak  bire bir YDS hazırlık özel ders almakla mümkün olabileceğini anlayanlar için hazırlanmış, içeriğinde YDS sınavında başarılı olabilmek için öğrencinin gereksinim duyduğu tüm özel ve genel temel bilgileri içeriğinde barındıran, YDS sorularının çözüm yolları ile ilgili  önemli açıklamalar yaparak öğrenciye yol gösteren, akademik kelimeler konusunda öğrencinin tüm eksik bilgilerini tamamlayan ve bildikleri kelime sayısını arttıran özel alıştırmalar kullanarak onları destekleyen, öğrencilerin içerikte bulunan bilgilerin kolay anlaşılır olduğunu öğrenmeleri ile onları moral açısından düzelten  YDS hazırlık özel ders programına, birebir  YDS hazırlık dersi almak üzere  katılan aday öğrenciler, öncelikli sayılır ve programın uygulama gün ve saatlerini kendi belirler. Bu şekilde, YDS hazırlık dersi alan aday öğrenci özel yaşamında bir sıkıntı yada sorun yaşamaz. Hem gereksinimi olan YDS hazırlık derslerini alır  diğer yandan da günlük yaşamına devam eder. Aday öğrencinin kaç YDS hazırlık dersi alması gerektiği,  seviyesine, bilgisine, sınav becerisine, dersi algılama kapasite ve performansına  vede sınavda almak istediği puana göre belirlenir.

2 - YDS HAZIRLIK ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YDS HAZIRLIK ÖZEL DERS ): YDS hazırlık departmanlarında çoklu gruplar için düzenlenen YDS hazırlık ile ilgili süreçte, daha önce katıldıkları kalabalık gruplardan istediği verimi alamayan ve bu nedenle bu kezde mevcudu az olan küçük gruplara katılarak ne tür sonuç alacağını merak edenler, sayısı az olan bu gruplarda YDS hazırlık dersi almanın  daha nitelikli olabileceğini düşünen ve inananlar , maddi açıdan olaya bakarak ucuzluk düşünenler bu küçük gruplarda YDS hazırlık dersi alabilir.

Bunun için, her satırında YDS sınavı hakkında açıklamalarda bulunan, barındırdığı bu açıklamalarla öğrencilere sınavda yol gösteren, soruların nasıl çözüleceğini ayrıntılı bir şekilde açıklayan, içinde ki açıklamaların ve verilen tavsiyelerin  sade, açık ve ayrıntılı olması nedeni ile öğrencinin kendine olan inancını ve güvenini tazeleyen, toplu YDS hazırlık dersi olmasına rağmen öğrencide bireysel ders alırmış duygusu yaratan YDS hazırlık programlarının uygulandığı seviyeleri olabildiğince bir birine denk olan 4 kişiden oluşmuş homojen gruplara katılarak hemen, hemen birebir özel YDS hazırlık dersi kalite ve özelliğinde amaçlarına ve hedeflerine uygun içerikli ders  alabilmeleri mümkün. Yüksek standartlarda kaliteli ve güvenilir bir hazırlık için, gruplar 4 kişi gibi az sayıda öğrenciden oluşturulmuştur. Böylece, bire bir özel YDS hazırlık ders kalitesine çok yaklaşılmış ve nitelikli bir eğitim ortamı yaratılmıştır.

YDS HAZIRLIK için  NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • YDS hazırlık merkezinde düzenlenen  YDS hazırlık özel ders programlarının uygulama aşamasında aday öğrenciler sadece dil konusunda bilgilendirilmez aynı zamanda sınavda soruların doğru ve hızlı yanıtlanmasına % 100 katkı sağlayan " YDS sınav teknikleri ve taktikleri dersleri " de verilir. Yani, YDS hazırlık  programlarına katılan aday öğrenciler sınavdan geçerler ama yine de dili bilmezler. Hazırlık tamamen geçme amacına yöneliktir.
  • YDS hazırlık seminerlerinde ki  YDS hazırlık programında yer alan ve eğitim veren hocalar,  YDS konusunda çok deneyimli ve uzmanlık seviyesinde seçkin ve saygın eğitmenlerdir.
  • YDS hazırlık öğretilerinde ki  YDS hazırlık programlarının uygulama aşamasında, aday öğrencilere YDS sınavında başarılı olmada bire bir çok önemli bir rol oynayan akademik kelimeler konusunda YDS hazırlıkta özel hazırlanmış alıştırmalar verilerek bu konuda gelişmeleri ve bilinen akademik kelime sayılarını arttırmaları sağlanır.
  • YDS hazırlık sempozyumlarında ki   YDS hazırlık platformunda YDS hazırlık dersi alan aday öğrencilere kendilerini bu kuruma bağlayan ve istemedikleri zaman gitmelerine zorluk çıkaran "  SENET "  yapılmaz. Ödemeler, öğrencinin istekleri doğrultusunda taksitle alınır.


ÖNERİ

Neden  YDS hazırlık Özel Ders: Özellikle yüksek  puan almayı amaçlayan yada yüksek bir not elde etmek zorunda olan aday öğrencilere, birebir YDS hazırlık derslerinde  belirlenen açıkların daha rahat ve daha kısa sürede tamamlanması göz önünde bulundurularak birebir özel ders almaları önerilir.

Yds Hazırlık YDS HAZIRLIK ÖZEL DERS PROGRAMINDA YER ALAN KONULAR:

Tenses ( İngilizce zamanlar )
Modals ( Kipler )
Edilgen Cümle yapıları ( Passive Voice )
Şart Cümleleri ( If Clauses )
İsim Cümleleri ( Noun Clauses )
Aktarma Cümleleri ( Direct-Indirect)
Sıfat Cümleleri ( Relative Clauses )
Bağlaçlar ( Conjuctions )
Geçiş İfade ve Kelimeleri ( Transitions )
Sıfatların Derecelendirilmesi ( Comperative and Superlative )
Zarflar ( Prepositions )

 

web tasarim