Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

Yds Hazırlık

YDS HAZIRLIK ÖZEL DERS PROGRAMI

Yds Hazırlık Özel Ders Program İçeriği

1 - Yds Hazırlık ( Birebir Yds Hazırlık Özel Ders )
2 - Yds Hazırlık ( 4 Kişilik Gruplarla Yds Hazırlık Özel Ders )

 

Yds Hazırlık1 - YDS HAZIRLIK ( BİREBİR YDS HAZIRLIK ÖZEL DERS ):  Bu akademik seviyedeki sınavın en ciddi ve en önemli yanını keşfederek bu sınavda kesinlikle ve mutlaka başarılı olmak isteyenler ve bunun ancak  bire bir YDS hazırlık özel ders almakla mümkün olabileceğini anlayanlar için hazırlanmış içeriğinde bu sınavda başarılı olabilmek için öğrencinin gereksinim duyduğu tüm özel ve genel temel bilgileri içeriğinde barındıran, YDS sorularının çözüm yolları ile ilgili  önemli açıklamalar yaparak öğrenciye yol gösteren, akademik kelimeler konusunda öğrencinin tüm eksik bilgilerini tamamlayan ve bildikleri kelime sayısını arttıran özel alıştırmalar kullanarak onları destekleyen, öğrencilerin içerikte bulunan bilgilerin kolay anlaşılır olduğunu öğrenmeleri ile onları moral açısından düzelten  özel ders programına, birebir  YDS hazırlık dersi almak üzere  katılan aday öğrenciler, öncelikli sayılır ve programın uygulama gün ve saatlerini kendi belirler. Bu şekilde, ders alan aday öğrenci özel yaşamında bir sıkıntı yada sorun yaşamaz. Hem gereksinimi olan dersleri alır  diğer yandan da günlük yaşamına devam eder. Aday öğrencinin kaç ders alması gerektiği,  seviyesine, bilgisine, sınav becerisine, dersi algılama kapasite ve performansına  vede sınavda almak istediği puana göre belirlenir.

2 - YDS HAZIRLIK ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YDS HAZIRLIK ÖZEL DERS ): Daha önce katıldıkları kalabalık gruplardan istediği verimi alamayan ve bu nedenle bu kezde mevcudu az olan küçük gruplara katılarak ne tür sonuç alacağını merak edenler, sayısı az olan bu gruplarda ders almanın  daha nitelikli olabileceğini düşünen ve inananlar , maddi açıdan olaya bakarak ucuzluk düşünenler bu küçük gruplarda ders alabilir.  Bunun için, her satırında sınav hakkında açıklamalarda bulunan, barındırdığı bu açıklamalarla öğrencilere sınavda yol gösteren, soruların nasıl çözüleceğini ayrıntılı bir şekilde açıklayan, içinde ki açıklamaların ve verilen tavsiyelerin  sade, açık ve ayrıntılı olması nedeni ile öğrencinin kendine olan inancını ve güvenini tazeleyen, toplu ders olmasına rağmen öğrencide bireysel ders alırmış duygusu yaratan programların uygulandığı seviyeleri olabildiğince bir birine denk olan 4 kişiden oluşmuş homojen gruplara katılarak hemen, hemen birebir özel ders kalite ve özelliğinde amaçlarına ve hedeflerine uygun içerikli ders  alabilmeleri mümkün. Yüksek standartlarda kaliteli ve güvenilir bir hazırlık için, gruplar 4 kişi gibi az sayıda öğrenciden oluşturulmuştur. Böylece, bire bir özel ders kalitesine çok yaklaşılmış ve nitelikli bir eğitim ortamı yaratılmıştır.

YDS HAZIRLIK için  NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • YDS hazırlık özel ders programlarının uygulama aşamasında aday öğrenciler sadece dil konusunda bilgilendirilmez aynı zamanda sınavda soruların doğru ve hızlı yanıtlanmasına % 100 katkı sağlayan " YDS sınav teknikleri ve taktikleri dersleri " de verilir. Yani, bu programlara katılan aday öğrenciler sınavdan geçerler ama yine de dili bilmezler. Hazırlık tamamen geçme amacına yöneliktir.
  • Programda yer alan ve eğitim veren hocalar,  YDS konusunda çok deneyimli ve uzmanlık seviyesinde seçkin ve saygın eğitmenlerdir.
  • Programların uygulama aşamasında, aday öğrencilere sınavda başarılı olmada bire bir çok önemli bir rol oynayan akademik kelimeler konusunda özel hazırlanmış alıştırmalar verilerek bu konuda gelişmeleri ve bilinen akademik kelime sayılarını arttırmaları sağlanır.
  • Aday öğrencilere kendilerini bu kuruma bağlayan ve istemedikleri zaman gitmelerine zorluk çıkaran "  SENET "  yapılmaz. Ödemeler, öğrencinin istekleri doğrultusunda taksitle alınır.


ÖNERİ

Neden YDS Özel Ders: Özellikle yüksek  puan almayı amaçlayan yada yüksek bir not elde etmek zorunda olan aday öğrencilere, birebir derslerde  belirlenen açıkların daha rahat ve daha kısa sürede tamamlanması göz önünde bulundurularak birebir özel ders almaları önerilir.

Yds Hazırlık YDS HAZIRLIK ÖZEL DERS PROGRAMINDA YER ALAN KONULAR:

Tenses ( İngilizce zamanlar )
Modals ( Kipler )
Edilgen Cümle yapıları ( Passive Voice )
Şart Cümleleri ( If Clauses )
İsim Cümleleri ( Noun Clauses )
Aktarma Cümleleri ( Direct-Indirect)
Sıfat Cümleleri ( Relative Clauses )
Bağlaçlar ( Conjuctions )
Geçiş İfade ve Kelimeleri ( Transitions )
Sıfatların Derecelendirilmesi ( Comperative and Superlative )
Zarflar ( Prepositions )

 

web tasarim