Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce YKS Özel Ders

İNGİLİZCE  YKS ÖZEL DERS PROGRAMI
( SINAVDA NET 20 ARTIŞ GARANTİSİ )

İngilizce Yks Özel Ders Programı İçeriği

1 –   İngilizce YKS Özel ders ( Bireysel –  İngilizce YKS Özel Ders )
2 – İngilizce YKS Özel ders  ( 4 kişilik gruplarla yapılan   İngilizce YKS Özel ders )

1 –   İngilizce YKS Özel ders ( Bireysel –  İngilizce YKS Özel Ders ) : İngilizce YKS özel ders platformunda uygulanan ders programlarında yer alarak eğitim almayı arzu eden İngilizce YKS  adayı öğrencilere , İngilizce YKS özel derslerinin verildiği   günlere ve derslere öğrenciler kendi istedikleri zamanlarda iştirak eder. Zamanlama öğrenciye bağlıdır. Programların gerçekleştirileceği gün ve saatleri   İngilizce YKS  öğrenci adayı, yaşamının hiç bir aşamasında değişikliğe gitmeden  ve her hangi bir aksamaya neden olmayacak bir şekilde kendi düzenler. Derslerin yapılacağı gün ve saatler konusunda söz hakkı   İngilizce YKS  öğrenci adayına aittir. Bireysel İngilizce  YKS özel ders programlarının uygulama evresinde ortaya çıkan en önemli sorun , bireysel İngilizce YKS özel ders alacak olan adaya kaç ders verilmesi gerektiğinin tayinidir. Öğrenciye kaç ders uygulanırsa istenilen başarı elde edilir konusuna açıklık getirmek    için adaya İngilizce seviye belirleme sınavı uygulanır ve seviyesi belirlenir, daha sonra belirlenen bu seviyeye adayın İngilizce YKS sınavında almak istediği not eklenerek bir ortalama alınır ve kaç ders verilmesi gerektiği anlaşılır .

 2 – İngilizce YKS Özel ders  ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce  YKS Özel ders ) : Bir grup oluşturarak İngilizce YKS özel ders almak isteyen öğrenci adaylarına   İngilizce seviye sınavı yapılır ve seviyeleri denk  yada en azından bir birine çok yakın  olan adaylardan 4 kişilik  bir birlerine uyumlu olan İngilizce YKS grupları kurulur. Eğitim alanında, grup dersleri icraatında grupların 4 kişiden kurulması ve bu 4 kişi ile derslerin işlenmesi en istenilen ve en seçkin bir durumdur.Grup sayısının 4 kişi gibi az bir sayıdan meydana gelmesi sonucunda , grup derslerine giren ve ders veren hocaların adaylarla teker teker alakadar olması sağlanır ki buda grup İngilizce YKS derslerine bireysel  İngilizce YKS özel ders  özelliği kazandırır. Ayrıca 4 kişilik grup derslerinde ders  alan adaylar, kalabalık gruplarda sahip olamadıkları ” soru sorma ” gibi bir getiri sahibi olurlar ve anlamadıkları konularla ilgili soruları rahatlıkla sorabilirler.

NEDEN BİZ

♣ Gerek bireysel İngilizce YKS  özel ders programlarının uygulamasında gerekse grup YKS özel ders  tatbikatında  ders veren öğretmenler gerçek İngilizce YKS sınavı  hazırlık  öğretmenleridir ve konularında yılların deneyimine sahip uzman eğitmenlerdir.

İngilizce YKS akademik eğitim konusunda kendisine güvenen bizler, İngilizce YKS ders  programlarının öğrencilere uygulandığı evrede  senet vs gibi yasal kağıtlarla öğrenciyi ders almak zorunda bırakan ve öğrenciyi ders  almaya mecbur eden işlemler uygulanmaz. Öğrenci istediği an dersi terk edebilir. Uygulanan  programlardan memnun kalırsa dersi sürdürür.

♣ Gerek bireysel  İngilizce YKS özel ders programlarının gerçekleşmesinde  gerekse grup  YKS  özel ders uygulamalarında, İngilizce YKS adaylarına sadece gramer bilgisi verilmez bu bilginin yanı sıra İngilizce YKS sınav teknikleri ve İngilizce YKS sınav taktikleri  dersleri  de verilir.

♣  İngilizce YKS  gibi her türlü akademik seviyedeki sınavlarda vocabulary ( kelime dağarcığı ) büyük önem kazanır. Ne kadar çok sayıda akademik kelime bilinirse sınav o kadar kolay geçilir. Özellikle reading ( okuma parçası) passage da sorulan soruların anlaşılabilmesi ve sorulan soruların rahatlıkla anlaşılabilmesi açısından akademik kelime haznesi bilgisi   İngilizce YKS sınavının kalbidir. Bu yüzden İngilizce YKS sınavı hazırlık adayı öğrencilerine gerekli olan akademik kelime çalışmaları verilir ve yaptıkları çalışmalar yakından takip edilir.

 Bireysel İngilizce YKS özel ders ve grup şeklinde icra edilen İngilizce YKS özel ders düzenleme ve icraatlarında, öğrencilere eğitimi verilen İngilizce YKS sınav teknikleri ve İngilizce YKS sınav taktikleri ile öğrencinin daha önce deneme sınavlarında elde ettiği " net sayısı" en az 10 yada 20 tane arasında yükseltilir.
genel/reported-speech-dolayli-konusma/İngilizce YKS sınavında yer alan okuma parçalarının çözümü için özel çözümler verilir. Ayrıntı sorularının nasıl çözülmesi gerektiği , hangi sorunun ayrıntı hangi sorunun ise paragrafın ana fikrini sorduğunu ve bu sorulan soruların paragrafın neresinde yer aldığı , nasıl bulunacağı , bulduktan sonra soruların nasıl cevaplanması gerektiğinin yanıtları verilir.

İngilizce YKS sınav adaylarının istemesi durumunda adaylara sadece hangi konuda isterlerse o konuda ders verilir. Bu durum tamamen İngilizce  YKS öğrenci adayının isteğine bağlıdır. İngilizce YKS  sınav adayı isterse sadece gramer dersi yada isterse sadece paragraf çözümleri ile ilgili dersleri de alabilir.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim