Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Özel Eğitim Merkezi

İNGİLİZCE ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ PROGRAMLARI
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, LYS 5, İNGİLİZCE HAZIRLIK )

İngilizce Özel Eğitim Merkezi Programları  İçeriği

1 -  İngilizce Özel Eğitim Merkezi ( Birebir İngilizce Özel Eğitim )
2 - İngilizce Özel Eğitim Merkezi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Eğitim )

İngilizce Özel Eğitim Merkezi İstanbul platformundaki  İngilizce Özel Eğitim Merkezinin   müfredatı içinde yer verilen ve İngilizce Özel Eğitim Merkezi için  hazırlanan  İngilizce Özel Eğitim Merkezinin programları aracılığı ile öğrenciler sıfırdan başlayarak akademik seviyelere kadar uzanan bir çizgide  İngilizce Özel Eğitim Merkezinde eğitim alabilir.


1 - İNGİLİZCE ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL EĞİTİM ):
 İngilizce Özel Eğitim Merkezi
tesisi için yapılan organizasyonlardaki  İngilizce Özel Eğitim Merkezi platformunda kurulmuş  İngilizce Özel Eğitim Merkezinde birebir İngilizce özel eğitim alan aday öğrenci, hangi dalda eğitim alırsa alsın, eğitim alacağı hangi programsa, uygulama gün ve saatlerini kendi  tayin eder. Öğrenciye bu tür bir öncelik hakkı İngilizce Özel Eğitim Merkezi tarafından tanınır. Öğrencinin İngilizce Özel Eğitim Merkezinde aldığı İngilizce özel eğitimle başarılı olabilmesi için kaç ders  eğitim verilmesi gerektiği, öğrencinin seviyesine ve eğitim almak istediği sınavın türüne bağlı olarak, İngilizce Özel Eğitim Merkezinde uzman hocalar tarafından belirlenir. Tüm bu hazırlıklardan sonra İngilizce Özel Eğitim Merkezinde " kişiye özgü ve özel  İngilizce eğitim programı " uygulamaya konur.

 İngilizce özel eğitim merkezinde uygulamaya konulan İngilizce özel eğitim Merkezi programı dilin hangi alanında olursa olsun, tüm incelik, özellik ve ayrıntıları ile öğrenciye uygulanır ve İngilizce Özel Eğitim Merkezinde hazırlanan program sona erdiğinde, öğrenci artık istediği hedefe yada amaca ulaşmış olur.

2 - İNGİLİZCE ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ ( 4 kişiden Oluşturulan Gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL EĞİTİM): İngilizce özel eğitim merkezinde  dilin tüm alanlarında, seviyeleri, bilgi ve birikimleri  bir birine olabildiğince yakın olan 4 öğrenciden kurulan  gruplarda yer alarak, birebir özel eğitim özelliklerine ve kalitesine çok yakın nitelikte eğitim alabilir ve başarılı olabilirsiniz. İngilizce özel eğitim merkezinde grup şeklinde yapılan eğitimlerde, birebir özel eğitim  kalitesine ulaşabilmek ve hedefe varmak  amacı ile grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile kısıtlanmıştır. Bu tarz bir yöntem uygulandığında yani mevcut az tutulduğunda , İngilizce Özel Eğitim Merkezi öğretilerinde eğitim veren eğitmen, her öğrenci ile birebir ilgilenecek ve öğrenciler rahatça anlamadıkları bir konu  karşılarına çıktığında soru sorabilecek ve  cevap  alabilecektir.

İngilizce özel eğitim merkezinde bu uygulama ile grup şeklinde İngilizce özel  eğitim  alan öğrencilerin eğitim kalitesinde bir düşme yaşanmadan İngilizce özel eğitim merkezinde gerekli özelliklerde eğitim alması sağlanmış ve öğrencilerin mağduriyeti bir nebze olsun önlenmiştir.

 NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKLİ

  • İlk neden, bizde "  SENET " imzalatma gibi bir olay yoktur. İngilizce özel eğitim merkezinde öğrenci ödemelerini rahatlıkla daha önceden bildirmek koşulu ile taksitle de yapabilir. İngilizce Özel Eğitim Merkezinde Taksitlerin ne zaman ve ne şekilde ödeneceğine de öğrenci karar verir.
  • İngilizce özel eğitim merkezinde eğitim veren hocalar hangi dalda eğitim veriyorlarsa o dalda uzmanlaşmış çok deneyimli eğitmenlerdir. Ve her şeyden daha önemlisi " İngilizce öğretmeyi bilen " hocalardır.
  • İngilizce özel eğitim merkezinde akademik sınavlara hazırlık için alınan İngilizce özel eğitimlerde, öğrenciler kendilerinde eksik yada yetersiz buldukları tek bir yanları için de eğitim alabilir. Ayrıca bu tür öğrenciler için, akademik kelime haznelerini geliştirici ve genişletici özel önlemler alınır ve uygulanır. Bunun için, İngilizce özel eğitim merkezinde akademik sınavlarda sık kullanılan kelimelerle ilgili olarak hazırlanmış özel alıştırmalar öğrencilere verilir ve bunların tümünün eksiksiz bir biçimde yapılması ve tamamlanması istenir. Bu aşamada İngilizce özel eğitim merkezinde ki öğrenciler yakın takip altına alınarak çalışmayanlar derhal uyarılır.

 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim