Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Özel Ders Güngören

İNGİLİZCE ÖZEL DERS GÜNGÖREN PROGRAMLARI

İngilizce Özel Ders  Güngören Programları İçeriği

1 - İngilizce Özel Ders  Güngören ( Birebir İngilizce Özel Ders) 
2 - İngilizce Özel Ders Güngören ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

1 - İNGİLİZCE ÖZEL DERS GÜNGÖREN ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ):  İngilizce özel ders Güngören ismi altında yapılan etkinliklerdeki İngilizce özel ders Güngören platformunda düzenlenen  İngilizce özel ders Güngören  öğretilerinde, İngilizce akademik sınavlara hazırlık derslerinin tümünü  ( Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5, Hazırlık Atlama ) içerdiği tüm özellik ve ayrıntılar ile öğrenciyi destekleyen, her an her koşulda öğrencinin yanında olan ve ona sayısız yararlar sağlayan, öğrencinin en büyük dostu olan İngilizce özel ders Güngören programları ile öğrenciye destek olan   birebir İngilizce özel ders şeklinde  alabilirsiniz. İngilizce özel ders Güngören programlarında birebir İngilizce özel derse giren  öğrenci,  ders programının uygulanacağı tarihleri ve zamanlamasını  kendi belirler ve böylece ders aldığı için gün içinde  meydana çıkacak olan sorunların önü kesilmiş olur. Öğrenci güncel hayatında bir yeni düzenleme yapma gereği duymaz ve ihtiyacı olan  olan dersi İngilizce özel ders Güngören programlarında alabilir.

İngilizce özel ders Güngören adına açılan kampüslerdeki İngilizce özel ders Güngören sınıflarımızda ve İngilizce özel ders Güngören seminerlerinde, öğrenciye sınavda başarılı olabilmesi için kaç ders verilmesi gerektiği, gireceğin sınavın türüne, alacağı dersin şekline  ve elde etmek istediği nota göre ayarlanır ve bu ayarlamadan sonra İngilizce özel ders Güngören programlarında ders başlar.

İngilizce özel ders Güngören etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen  İngilizce özel ders Güngören kampüslerindeki  İngilizce özel ders Güngören eğitimlerinde birebir özel ders programları  " öğrenciye özgü bireysel İngilizce ders  programı "  niteliğinde   olduğu gibi  tüm incelik ve ayrıntıları ile birebir şeklinde  işlenir.

2  - İNGİLİZCE ÖZEL DERS GÜNGÖREN ( 4 Kişilik Gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL DERS ): İngilizce özel ders Güngören departmanlarındaki İngilizce özel ders Güngören etkinliklerinde son dönemlerin en çok konuşulan konularından biri olan çok kalabalık gruplarla yapılan derslerde elde edilen sonuçların olumsuzluğu nihayet toplu derslerden verim alınabilmesi amacı ile grupların öğrenci sayısının 4 e indirilmesi ile çözüme kavuştu. Bundan böyle İngilizce özel ders Güngören departmanlarında dilin her alanında ve bütün seviyelerinde, seviye açısından bir birine eş veya en azından olabildiğince uyumlu  olan  4 öğrenciden oluşturulmuş  gruplarda İngilizce özel ders Güngören programına katılabilinir ve eğitim alınabilir.

İngilizce özel ders Güngören departmanında düzenlenen İngilizce özel ders Güngören etkinlikleri kapsamında grupları 4 öğrenci ile kurarak ve 4 kişi ile sayıyı sabitleyerek  öğrencilere önemli bir olanak  sağlanır. Grupların bu şekilde çok az sayıda öğrenciden oluşturulması  öğrenci çıkarları ve avantajı hesap edilerek  onların lehine alınmış bir karardır. Bu şekilde  öğrenciler, İngilizce özel ders Güngören departmanlarında 4 kişiyi aşan  daha kalabalık gruplarda yapılan eğitimlerde pek bulunmayan soru sorabilme fırsat ve şansını bulmuş olur.

Ayrıca, İngilizce özel ders Güngören forumlarındaki İngilizce özel ders Güngören ile bağlantılı öğretilerde tüm bunlara ek olarak,  özel olarak mevcudu az öğrenciden oluşturulmuş gruplarda, İngilizce özel ders Güngören departmanlarında eğitim veren eğitmenlerde, öğrencilerle rahatlıkla iletişim kurabilir ve birebir öğrenci ile ilgilenme olanağı bulur. Bu şekilde İngilizce özel ders Güngören programlarında uygulanan bu yöntemle  verilen dersler, sonunda öğrenciyi olumlu  bir şekilde etkilerken, sınavda daha avantajlı bir durum hasıl olur öğrenci lehine.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • İngilizce özel ders Güngören eğitim etkinliklerinde öğrenciler hangi dalda ders alırlarsa alsınlar yada hangi programa katılırlarsa katılsınlar, onları ders aldıkları kuruma % 100 bağlayan ve İngilizce özel ders Güngören programından ayrılamaz hale getiren  "  SENET "  imzalama gibi bir durum hasıl olmaz. Ödemelerini kendi belirledikleri  zamanlarda taksitle yaparlar.
  • İngilizce özel ders Güngören sınıf çalışmalarında akademik sınavlara ( Yds, Lys 5, Ielts, Proficiency, İngilizce Hazırlık Atlama, Tıp dil gibi ) hazırlanmak için ders  alan öğrenciler, arzu ettikleri zaman,  kendilerinde eksik buldukları tek bir yanları için bile ders  alabilirler.
  • İngilizce özel ders Güngören faaliyetleri bünyesinde akademik sınavlara girmek için programlara dahil olan öğrencilere, programın uygulama safhasında , girecekleri sınavın, " sınav çözüm teknikleri " hakkında da bilgi ve ders   verilir. Öğrenci İngilizce özel ders Güngören öğretilerinde aldığı bu eğitim ve bilgilerle, sınavda ki başarı oranını yükseltir. Çünkü soruları doğru ve çabuk bir şekilde yanıt verme imkanını bulur.
  • İngilizce özel ders Güngören'e bağlı özel bölümlerimizde akademik sınava hazırlanan öğrencilerin faydalanması için hazırlanmış,  akademik kelimelerle  ilgili özel alıştırmalar düzenlenir  ve  bu alıştırmalar öğrencilere teslim edilerek  noksansız bir biçimde çalışmaları istenir. İngilizce özel ders Güngören  seminerlerinde çalışmaları çok yakından  izlenir ve verilen alıştırmaları yapmayan yada isteksiz davranan öğrenci anında ikaz edilir.
  • İngilizce özel ders Güngören'deki eğitimler hakkında ve  tüm İngilizce ders programlarında ders veren eğitmenler, dersini  verdikleri  alan üzerinde yıllarca eğitim vermiş ,çok  tecrübeli ve uzmanlaşmış hocalardır.


ÖĞRENCİLERE YARARLI ÖNERİLER

  • Dilde   hangi alanda ve branşta ders  alınırsa alınsın, fiyatın yüksek olduğunu  düşünerek özel ders almaktan  uzak durmayın. Özel ders ile hedefe   daha rahat, daha kolay ve daha kısa  yoldan ulaşmanız kolay olur.
  • Özel dersin pahalı olduğu yönündeki  dedikodulara aldırış etmeyin.   Özel ders ile alacağınız  ders  ve  dersin  süresi, kalabalık gruplarla alınan derslere oranla  3 kez daha kısadır.  Bu yüzden de  kısa bir zaman dilimi içinde  ödenen para ile uzun sürede ödenen para arasında çok büyük bir fark oluşmayacağı mutlaktır.
  • Özel ders alınan yerin referanslarını kesinlikle incelemeyi göz ardı  etmeyin ve bilgi alabileceğiniz bir telefon var mı yok mu dikkatle araştırın.

 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim