Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Ielts Kursu Bakırköy

İNGİLİZCE  IELTS KURSU BAKIRKÖY PROGRAMI

İngilizce  Ielts Kursu Bakırköy Programı İçeriği

1 - İngilizce Ielts Kursu Bakırköy ( Birebir - Özel İngilizce Ielts Kursu )
2 - İngilizce Ielts Kursu Bakırköy ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Ielts Kursu )

1 - İngilizce Ielts Kursu Bakırköy ( Birebir - Özel İngilizce Ielts Kursu ): İngilizce Ielts Kursu Bakırköy etkinlikleri kapsamında İngilizce Ielts Kursu Bakırköy departmanlarındaki İngilizce Ielts Kursu Bakırköy seminerlerinde  düzenlenen İngilizce Ielts Kursu Bakırköy programında öğrenciyi direk olarak etkileyen ve seviyesini, bilgisini arttırarak onu ileri taşıyan, içeriğinde bulunan sınav çözüm teknikleri hakkında ayrıntılı, açık, net ve herkesin anlayabileceği tarzda yazılmış açıklamalarla öğrenciye birebir yararlı olan ve onun sınavda ki soruları kolay yanıtlamasını sağlayan, sahip olduğu bu sınavlar için özel hazırlanmış kelime haznesi hakkındaki özel çalışmalarla onu bu konuda geliştiren ve bildiği kelimelerin sayısını çoğaltan İngilizce Ielts Kursu Bakırköy programlarının  desteklediği  birebir olarak özel kurs almak amacında olan ve kayıt olan öğrenci adayları , kursun yapılacağı gün ve saatleri seçme ve belirleme şeklinde bir öncelik sahibi olurlar. Öğrenci adayı bu önceliğini kullanarak, bir yandan eğitim alırken diğer yandan da özel yaşamını, işini, gücünü sürdürür. Kaç derslik bir İngilizce Ielts Kursu Bakırköy programının uygulanması gerektiği , aday öğrencinin  seviyesine ve sınavda almak istediği dereceye yani puana göre belirlenir. Tüm bunlar çözüldükten sonra, uzman hocalar aday öğrenciye kişiye özgü kaç derslik bir İngilizce Ielts Kursu Bakırköy programı uygulanması gerektiğine karar verir ve program uygulamaya konur.

2 - İngilizce Ielts Kursu Bakırköy ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Ielts Kursu ): İngilizce Ielts Kursu Bakırköy faaliyetleri bünyesindeki İngilizce Ielts Kursu Bakırköy birimlerinde hizmet veren  İngilizce Ielts Kursu Bakırköy  departmanındaki İngilizce Ielts Kursu Bakırköy panellerinde, seviye sınavında   seviyeleri belirlenen ve düzey itibarı ile  bir birine çok yakın aday öğrencilerden 4 kişilik gruplar kurulur ve bu gruplarda grubu oluşturan 4 öğrenciyi de birebir olumlu yönde etkileme özelliğine ve niteliğine sahip olan, yazımında bulunan her satırı  ve her bilgisi ile öğrencinin başarılı bir sınav vermesi için ona destek veren,  yazım tekniğinde bulunan ve hoca yardımı ile uygulanan sınav sorularının nasıl çözüleceği hakkında ki açıklamalar ile öğrencinin sınavda başarılı olmasında birincil derecede rol oynayan İngilizce Ielts Kursu Bakırköy programlarının uygulandığı   kurslarda, birebir özel kurs  kalitesine ve  özelliğine sahip olan düzeyde  eğitim  verilir. Grubu oluşturan öğrenci aday sayısı 4 kişi gibi mevcudu az  olduğu için İngilizce Ielts Kursu Bakırköy programında kursu  veren eğitmen her aday ile birebir ilgilenebilir ve dersin kalitesi yükselir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREKLİ

  • İngilizce Ielts Kursu Bakırköy programlarında ilk etapta seçilme ve istenme  nedenimiz, İngilizce Ielts Kursu Bakırköy öğretilerine katılan aday öğrencilere " SENET " uygulamasının olmamasıdır. Aday öğrencilere İngilizce Ielts Kursu Bakırköy programında senet  ve ödemeler aday öğrencinin belirlediği tarihlerde taksitle yapılır.
  • Sınavda  akademik kelime sayısı hiç kimsenin tahmin edemeyeceği kadar başarılı olmada  önemli bir rol oynar. Bu sebepten, İngilizce Ielts Kursu Bakırköy programlarında yer verilen İngilizce Ielts Kursu Bakırköy seminerlerinde akademik kelimelerden oluşturulan tarafımızdan hazırlanmış  özel alıştırmalar aday öğrencilere verilir ve bu çalışmaların tam olarak eksiksiz bir biçimde yapılması istenir. Aday öğrencilerin yaptıkları çalışmalar İngilizce Ielts Kursu Bakırköy öğretilerinde yakından izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.
  • Bu sınavda  başarı kazanmanın diğer ve en temel şartlarından  biri de bu işi iyi bilen bir eğitmenden ders almaktır. Kurumda, İngilizce Ielts Kursu Bakırköy seminerlerinde düzenlenen İngilizce Ielts Kursu Bakırköy  programlarına  konusunda uzmanlaşmış , çok deneyimli ve gerçekten öğretebilen eğitmenler girer.
  • İngilizce Ielts Kursu Bakırköy adına eğitim veren İngilizce Ielts Kursu Bakırköy etkinliklerinde aday öğrencilere sadece sınavla ilgili bilgiler değil beraberinde sınavda aday öğrencinin soruları rahat, doğru ve hızlı yanıtlamasına yardım edecek olan, " sınav çözüm teknikleri ve taktikleri " bilgileri de ek olarak verilir.
  • İsteyen aday öğrenciler, İngilizce Ielts Kursu Bakırköy programlarına sınav için eksik yada yetersiz buldukları tek bir yanları içinde kursa katılabilir ve İngilizce Ielts Kursu Bakırköy eğitimi alabilirler.


ADAY ÖĞRENCİLERE ÖNERİ

  •  İngilizce Ielts Kursu Bakırköy kursuna kayıt olan yada olmayı düşünen tüm aday öğrencilere, eğer sınavda kesinlikle başarılı olmak, hele yüksek bir skor elde etmek isterseniz mutlaka birebir  özel kurs almanız önerilir.
  • Özel kurs pahalıdır sözüne aklınızı takmadan özel kurs alın. Hem paranızı hemde zamanınızı daha mantıklı ve istikrarlı kullanmış olursunuz. Özel kurs  daha pahalı değildir. Zira, kalabalık gruplarla alınan eğitimler, özel kursa oranla 3 kat daha uzun zaman alır.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim