Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Ielts Kursu Bakırköy

İNGİLİZCE  IELTS KURSU BAKIRKÖY PROGRAMI

İngilizce  Ielts Kursu Bakırköy Programı İçeriği

1 - İngilizce Ielts Kursu Bakırköy ( Birebir - Özel İngilizce Ielts Kursu )
2 - İngilizce Ielts Kursu Bakırköy ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Ielts Kursu )

1 - İngilizce Ielts Kursu Bakırköy ( Birebir - Özel İngilizce Ielts Kursu ): İngilizce Ielts Kursu Bakırköy departmanlarında İngilizce Ielts Kursu Bakırköy seminerlerinde IELTS kurs  programında öğrenciyi direk olarak etkileyen ve seviyesini, bilgisini arttırarak onu ileri taşıyan, içeriğinde bulunan sınav çözüm teknikleri hakkında ayrıntılı, açık, net ve herkesin anlayabileceği tarzda yazılmış açıklamalarla öğrenciye birebir yararlı olan ve onun sınavda ki soruları kolay yanıtlamasını sağlayan, sahip olduğu bu sınavlar için özel hazırlanmış kelime haznesi hakkındaki özel çalışmalarla onu bu konuda geliştiren ve bildiği kelimelerin sayısını çoğaltan programların desteklediği  birebir olarak özel kurs almak amacında olan ve kayıt olan öğrenci adayları , kursun yapılacağı gün ve saatleri seçme ve belirleme şeklinde bir öncelik sahibi olurlar. Öğrenci adayı bu önceliğini kullanarak, bir yandan eğitim alırken diğer yandan da özel yaşamını, işini, gücünü sürdürür. Kaç derslik bir programın uygulanması gerektiği , aday öğrencinin  seviyesine ve sınavda almak istediği dereceye yani puana göre belirlenir. Tüm bunlar çözüldükten sonra, uzman hocalar aday öğrenciye kişiye özgü kaç derslik bir program uygulanması gerektiğine karar verir ve program uygulamaya konur.

2 - İngilizce Ielts Kursu Bakırköy ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Ielts Kursu ): Seviye sınavında   seviyeleri belirlenen ve düzey itibarı ile  bir birine çok yakın aday öğrencilerden 4 kişilik gruplar kurulur ve bu gruplarda grubu oluşturan 4 öğrenciyi de birebir olumlu yönde etkileme özelliğine ve niteliğine sahip olan, yazımında bulunan her satırı  ve her bilgisi ile öğrencinin başarılı bir sınav vermesi için ona destek veren,  yazım tekniğinde bulunan ve hoca yardımı ile uygulanan sınav sorularının nasıl çözüleceği hakkında ki açıklamalar ile öğrencinin sınavda başarılı olmasında birincil derecede rol oynayan programların uygulandığı   kurslarda, birebir özel kurs  kalitesine ve  özelliğine sahip olan düzeyde  eğitim  verilir. Grubu oluşturan öğrenci aday sayısı 4 kişi gibi mevcudu az  olduğu için kursu  veren eğitmen her aday ile birebir ilgilenebilir ve dersin kalitesi yükselir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREKLİ

  • İlk etapta seçilme ve istenme  nedenimiz, kurslara katılan aday öğrencilere " SENET " uygulamasının olmamasıdır. Aday öğrencilere senet  ve ödemeler aday öğrencinin belirlediği tarihlerde taksitle yapılır.
  • Sınavda  akademik kelime sayısı hiç kimsenin tahmin edemeyeceği kadar başarılı olmada  önemli bir rol oynar. Bu sebepten, akademik kelimelerden oluşturulan tarafımızdan hazırlanmış  özel alıştırmalar aday öğrencilere verilir ve bu çalışmaların tam olarak eksiksiz bir biçimde yapılması istenir. Aday öğrencilerin yaptıkları çalışmalar yakından izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.
  • Bu sınavda  başarı kazanmanın diğer ve en temel şartlarından  biri de bu işi iyi bilen bir eğitmenden ders almaktır. Kurumda, kurs programlarına  konusunda uzmanlaşmış , çok deneyimli ve gerçekten öğretebilen eğitmenler girer.
  • Kurslarda aday öğrencilere sadece sınavla ilgili bilgiler değil beraberinde sınavda aday öğrencinin soruları rahat, doğru ve hızlı yanıtlamasına yardım edecek olan, " sınav çözüm teknikleri ve taktikleri " bilgileri de ek olarak verilir.
  • İsteyen aday öğrenciler, sınav için eksik yada yetersiz buldukları tek bir yanları içinde kursa katılabilir ve eğitim alabilirler.


ADAY ÖĞRENCİLERE ÖNERİ

  • Kursa kayıt olan yada olmayı düşünen tüm aday öğrencilere, eğer sınavda kesinlikle başarılı olmak, hele yüksek bir skor elde etmek isterseniz mutlaka birebir  özel kurs almanız önerilir.
  • Özel kurs pahalıdır sözüne aklınızı takmadan özel kurs alın. Hem paranızı hemde zamanınızı daha mantıklı ve istikrarlı kullanmış olursunuz. Özel kurs  daha pahalı değildir. Zira, kalabalık gruplarla alınan eğitimler, özel kursa oranla 3 kat daha uzun zaman alır.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim