Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

Ielts Hazırlık

 IELTS HAZIRLIK EĞİTİMİ PROGRAMI İSTANBUL

Ielts Hazırlık Eğitimi Programı İçeriği

1 - Ielts Hazırlık Eğitimi ( Birebir Özel Ielts Hazırlık Eğitimi )
2 - 
Ielts Hazırlık Eğitimi ( 4 Kişiden Oluşturulan gruplarla Ielts Hazırlık Eğitimi )

 

ZZZZ 506IELTS Hazırlık Eğitiminde en güvenilir eğitimci olmanın gururunu yaşayan biri olarak, IELTS Hazırlık eğitiminde kalite ve verilen IELTS Hazırlık eğitiminde güven ararsanız bize gelin. Aldığınız  IELTS Hazırlık eğitiminin kalitesi ve yoğunluğuna ve verilen IELTS Hazırlık eğitiminin ne derecede anlaşılabilir olduğuna şaşıracaksınız.


1 - IELTS HAZIRLIK EĞİTİMİ ( BİREBİR ÖZEL IELTS HAZIRLIK EĞİTİMİ ): IELTS Hazırlık için düzenlenen etkinliklerde IELTS Hazırlık eğitimi verilen ana merkezdeki IELTS Hazırlık departmanlarında özel bir uzman hoca gözetiminde profesyonel bir destek alarak, birebir özel IELTS Hazırlık eğitimi almak isteyen,  özel IELTS Hazırlık eğitiminin  ne kadar yararlı, sonuç alıcı ve sınav sonuçları üzerinde ne derece etkili olduğunu bilen öğrenciler için  en son çağdaş bilgilerle donatılan, öğrencinin en sıkışık zamanlarında içerdiği bilgi ve açıklamalarla ona yardım eden ve her zaman yanında olan, öğrencinin hazırlık aşamasında baş vurduğu bilgi kaynağı görevi gören, IELTS sınav sorularının yapısı hakkında ki ayrıntılı açıklamaları ile öğrenciyi rahatlatan ve moralini düzelterek onu sınavda başarılı olacağına inandıran özellik ve niteliklere sahip olan  bu IELTS Hazırlık programlarına katılanlar, sınavdaki amaç ve hedeflerine birebir uyumlu içeriği olan bu IELTS Hazırlık programı ile kısa sürede başarıyı yakalar.

IELTS Hazırlık  birimlerindeki IELTS Hazırlık panellerinde uygulamaya sokulan IELTS Hazırlık birimlerinde birebir  hazırlık eğitimine özel ders alarak devam eden  aday öğrencinin  çoğunlukla IELTS Hazırlık eğitim programının uygulanacağı gün ve saati kendi bizzat belirler. Bundan amaç, gereksinim duyduğu  eğitimi alan aday öğrencinin günlük yaşamında bir aksama olmasını önlemektir. Bu şekilde, hem işine gücüne devam edebilen aday öğrenci aynı  zamanda da eğitim alır. Kaç derslik bir IELTS Hazırlık programı uygulanması gerektiği ise, aday öğrencinin sınavdan elde etmeyi amaçladığı puana ve seviyesine bağlı olarak değişir ve buna göre belirlenir.


2 - IELTS HAZIRLIK EĞİTİMİ ( 4 KİŞİDEN OLUŞAN GRUPLARLA IELTS HAZIRLIK EĞİTİMİ ): IELTS Hazırlık ana ünitelerindeki  IELTS Hazırlık seminerlerinde hazırlanan, uygulanan  IELTS Hazırlık departmanlarında kalabalık gruplarla verilen eğitimlerden olumlu ve verimli sonuçlar alınmadığını bilen ve bu nedenle bu tür programlardan kaçan ama daha uygun ve toplu derslerin yapıldığı yerler arayan öğrencileri için, kalabalık gruplarda oluşan karmaşa ve sıkıntıdan uzak, özel olarak öğrencilerin tüm istek ve hedeflerini gerçekleştirmeleri açısından bire bir uyumlu bu küçük gruplara özgü hazırlanmış temel kuruluş felsefesi ile her durumda öğrencinin yanında olan, öğrencilere IELTS sınavında başarılı olabilmeleri için içerdiği bilgi, sınav geçme teknikleri, her modülün özellikleri, soruların yanıtlanma modelleri, yazım modelleri gibi çok önemli , sınavın püf noktaları sayılan bölümlere değinerek ve açıklamalar yaparak oluşturulan IELTS Hazırlık programlarının içeriği ile hedefe ulaşmak mümkün. Bunu gerçekleştirmek amacı ile, seviyeleri birbirine çok yakın olan aday öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplara katılarak, birebir özel  eğitime çok yakın kalite ve özellikte de IELTS Hazırlık eğitimi alınabilir. Grup şeklinde verilen IELTS  Hazırlık eğitim programlarında, birebir özel ders kalitesine ve özelliklerine çok yakın bir IELTS Hazırlık eğitimi verilebilmesi amacı ile , grup sayısı 4 kişiden oluşturulur. Bu tamamen öğrenci odaklı ve ve onların lehine bir durumdur.

IELTS HAZIRLIK EĞİTİMİNDE NEDEN BİZ

  • Bu seçimin yapılmasında bizim  bir kaç nedenle tercih edilmemiz gerekir. Sıralarsak:
  • IELTS sınavı için hazırlanan aday öğrenciler, istedikleri taktirde sadece kendilerinde eksik buldukları bilgiler için IELTS Hazırlık eğitimi alabilir. ( mesela, sadece writing yada sadece reading eğitimi alınabilir.
  • IELTS Hazırlık  kampüslerindeki IELTS Hazırlık öğretilerinde düzenlenen ve tatbik edilen IELTS Hazırlık  eğitim programını, konusunda uzmanlaşmış gerçek sınav hocaları uygular ve eğitim verilir.
  • IELTS sınavında başarı kazanmada önemli bir güce ve role sahip olan akademik kelime bilgisini geliştirici ve bilinen kelimelerin sayısını arttırıcı önlemler alınır. IELTS Hazırlık için özel olarak alıştırmalar aday öğrencilere verilerek çalışmaları sağlanır bu arada da, öğrencinin çalışıp çalışmadığı yakından izlenir.
  • Diğer kurum ve kuruluşlar tarafından uygulanan "  SENET "  uygulaması bizde yoktur. Çünkü, senet imzalayan öğrenci kendisine yüklenen bu sorumlulukla ve yasal zorunlulukla baş edemez. Huzursuz ve rahatsız olabilir.  Ödemeler, IELTS Hazırlık eğitimi alan aday öğrencinin söylemi doğrultusunda taksitle alınır.
  • NOT: IELTS Hazırlık programının uygulama aşamasında, aday öğrenciye sadece sınav  bilgileri verilmez. Ayrıca, sınavda soruların doğru ve hızlı yanıtlanmasına % 100 katkı sağlayan, "  IELTS Sınav Çözüm Teknikleri Eğitimi " de verilir.

ADAY ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • Şayet aday öğrenci, sınavda yüksek bir not almak zorunda ise ve daha önceden sınav için gün alınmışsa dolayısı ile zaman kısalığından ötürü, özel ders alınması önerilir. Her ne kadar özel dersin pahalı olduğu düşünülse de gerçekte, kalabalık gruplarla alınan eğitimlerin uzun oysa özel ders olarak alınan IELTS Hazırlık eğitiminin daha kısa sürdüğü bir gerçektir . Bu nedenle,özel ders ile grup eğitimi arasında pek bir fark yoktur.

 

web tasarim