Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

Yök Dil Sınavı Özel Ders

YÖK DİL SINAVI ÖZEL DERS PROGRAMLARI

Yök Dil Sınavı Özel Ders Program İçeriği

1 - Yök Dil Sınavı Özel Ders ( Birebir Yök Dil Sınavı Özel Ders )
2 - Yök Dil Sınavı Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla Yök Dil Sınavı Dersi )

1 - Yök Dil Sınavı Özel Ders ( Birebir Yök Dil Sınavı Özel Ders ) : Yökdil  sınavı özel ders departmanlarında Yök dil sınavı için birebir Yökdil  sınavı özel ders alan ve bunun için kayıt yaptıran öğrenci, YÖKDİL sınavı hazırlık derslerinin işleneceği günleri ve saatleri kendi bizzat belirler. Böylece öğrenci Yök dil sınavı özel ders için kendisine uygulanan Yök dil sınavı özel ders programları sürecinde, özel yaşamını veya iş hayatını ders  programlarının işleneceği günlere göre düzenler ve özel yaşamını ona göre organize eder ve böylece hiç bir sıkıntı yaşamaksızın gereksinimi olan  YÖKDİL sınavı özel dersini rahatça alır.

Yökdil  sınavı özel ders kategorisindeki YÖKDİL sınavı özel ders için  için hazırlanmak isteyen öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği, İngilizce seviyesi ve sınavda almak zorunda olduğu nota göre uzmanlar tarafından belirlenir.

Yökdil  sınavı özel ders seminerlerinde YÖKDİL sınavı  hazırlık için öğrenciye uygulanan  Yök dil sınavı özel ders programı kesinlikle seviyesine uygun birebir " kişiye özel ders " programıdır.

2 - Yök Dil Sınavı Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla Yök Dil Sınavı Dersi ) : YÖKDİL sınavı özel ders ile ilgili verilen seminerlerin bünyesinde yer alan 4 bir birine seviye açısından uyumlu ve seviyeleri denk olan öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak, özel birebir ders kalitesinde eğitim almak mümkün.Grupların  Yök dil sınavı özel ders programlarında 4 öğrenciden oluşturulması bilimsel nedenlere dayalı bir düzenlemedir. Öğrenci sayısının az olması, onlara kalabalık gruplarla yapılan derslere oranla büyük avantajlar sağlar.

YÖKDİL sınavı özel ders programlarında  YÖKDİL eğitmeni her öğrenci ile teker, teker ilgilenebilir ve anlaşılmayan yerler için soru sorulabilir ve yanıt alınabilir. Bu tür bir imkan, fazla kalabalık gruplarda pek olmaz.

 

YÖK DİL SINAVI ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  •  Yök dil sınavı özel ders programına dahil olan ve YÖKDİL için ders alan öğrencilere, birebir yada grup dersi hangisine katılırlarsa katılsınlar kesinlikle "  SENET "  yapılmaz. Öğrenciler ödemelerini kendi kişisel durumlarını da göz önüne alarak taksitle uygun zamanlarda yapabilir.
  • Yök dil sınavı özel ders hazırlık programlarında eksik İngilizce bilgilerin tamamlanması ile kalınmaz beraberinde sınavda soruların doğru ve daha hızlı yanıtlanmasını sağlayan " YÖKDİL sınav çözüm teknikleri eğitimi " de verilir.
  • Yök dil sınavına giren öğrencinin sınavına gireceği alana ait akademik kelimelerle ilgili özel alıştırmalar  Yök dil sınavı özel ders programlarında öğrencilere verilir ve bu konuda gelişmeleri ve bildikleri kelime sayısının artımı sağlanır.
  • Yök dil sınavı özel ders amaçlı seminerlerde Yök dil sınavı özel ders programını uygulayan hoca veya hocalar konularında yılların birikimi ve becerisine sahip, deneyimleri son derecede yüksek gerçek Yök dil sınavı hocasıdır.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim