Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

Özel İngilizce Öğretmeni

Özel İngilizce Öğretmeni Arıyor musunuz

Özel İngilizce Öğretmeni buldunuz mu

1 - Özel İngilizce Öğretmeni ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 - Özel İngilizce Öğretmeni ( 4 öğrenci ile  İngilizce Özel Ders )

Özel İngilizce Öğretmeni tarafından Özel İngilizce Öğretmeninin ders verdiği platformda yapılan açıklamalara göre İngilizce, özellikle konuşulan İngilizce,  iş görüşmeleri söz konusu olduğunda Türkiye'de  oldukça değerlidir . O zaman İngilizce ve Özel İngilizce Öğretmeni konusunun ülkedeki herhangi bir eğitim kurulunun ayrılmaz bir parçası haline gelmesi şaşırtıcı değil.

Özel İngilizce Öğretmeni aracılığı ile eğitim alan  bazı öğrenciler  Özel İngilizce Öğretmeni aracılığı ile İngilizce öğrenmenin eğlenceli olduğunu düşünürken, dil bilgisi kuralları ve karmaşık İngilizce ile başa çıkmak için mücadele eden birçok kişi var.

Bu nedenle, fazladan itme gerektiren okul çocukları için bire bir öğrenme veya özel dersler düzenlemek yararlıdır.  İstanbul'da özel İngilizce dersleri için birçok seçenek var. Bunlar, ister sınıfta geride olsunlar, ister zaten etkileyici İngilizce puanlarını yükseltmek isteseler de, ihtiyaç duyan herkese  Özel İngilizce Öğretmeni kişiselleştirilmiş destek sunar.

Çocuğunuzun ihtiyaçları için doğru öğretmeni nasıl seçeceğinizi biliyor musunuz?

İngilizce öğretmenleri, ister Sınıf 8'de İngilizcenize yardımcı olacak bir öğretmen arıyor olun, ister İstanbulda ki  prestijli kolejlerden birinde lisans öğrencisi olun ve Shakespeare'inizde geliştirmeniz gerekip gerekmediğini akademik dikeylerdeki öğrencilere uzmanlıklarını sunar .

Özel İngilizce Öğretmeni ile Avantajlarımız

Kişiselleştirilmiş bir özel İngilizce öğretmenine ihtiyaç duyduğunuzdan emin değilseniz, fikrinizi değiştirmenize neden olabilecek seçilmiş nedenler listemiz var.

Özel İngilizce öğretmenlerinin size ve çocuğunuza yardımcı olabileceği birçok yol vardır!

Kişiye Özel Dersler

Ev harçlarının kişiselleştirilmiş doğası üzerinde durmaya devam edeceğiz. Sonuçta, buna 'özel' dersler denmesinin bir nedeni var!

Bire bir öğrenme oturumuna katılabilmek, öğrencilerin daha fazla ilgi görmeleri ve özel öğrenme ihtiyaçlarını tartışabilmeleri ve ele alabilmeleri anlamına gelir. İkincisi, öğretmen: öğrenci oranının sürekli genişlediği kalabalık Türk sınıflarında oldukça imkansızdır.

Basitçe söylemeye çalıştığımız şey,  bir   Özel İngilizce Öğretmeninin tamamen öğrenciye, bir öğrenciye odaklanmış olmasıdır. Bire bir öğretmen kiralamak, öğrenme tercihleri için doğru yardımı almalarını sağlamanın en iyi yoludur.

Kendini işine adamış ve samimi bir özel İngilizce öğretmeni, ideal olarak öğrencisinin güçlü ve zayıf yanlarını tanıyarak başlayacaktır. bunu takiben, öğrencinin öğrenme hedefleri üzerinde bir strateji oturumu yapılacaktır.

Okul müfredatına ayak uydurmanın sürekli baskısının öğrenmeyi caydırabileceği bir sınıf ortamında aksine, çocuğunuz öğrenme hızına karar verir . Bu da öğrenciyi devam etmek için çok yavaş olduğu için utanma kaygısını hafifletir , böylece ne öğrendiklerini tam olarak anlamak için zihinlerini serbest bırakır.

 

 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim