Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

Özel İngilizce Öğretmeni

ÖZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ, İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Özel İngilizce Öğretmeni , İngilizce Eğitim Rehberi

1 –  Özel İngilizce Öğretmeni ( Bireysel  İngilizce Özel ders )
2 –   Özel İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

İstanbulun neresinde yaşarsanız yaşayın İngilizce ile bir sorun yaşadığınızda

İlköğretime giden çocuklarınızın İngilizce dersleri ile olan sorunlarını çözmek hatta İngilizceyi sevmeyen vede çalışmak istemeyen çocuklarınızın İngilizce ile aralarında sıcak bir sevgi bağı oluşmasını istemeniz halinde Özel İngilizce Öğretmenini arayabilirsiniz.

 

 

Son zamanlarda bir çok üniversitelerin hazırlık sınıflarının bitiminde yada hazırlık sınıfına devam etmek istemediğinizde sizden muafiyet için istenilen IELTS SINAV BELGESİ kazanmak için  Özel İngilizce Öğretmenini arayabilirsiniz.

 

YDS yada  LYS 5 gibi akademik seviyede sınavlara girmeniz vede kesinlikle bu sınavları başarmanız gerekiyorsa bu konuda uzman ve deneyimli gerçek  LYS 5 ve YDS hocaları için  Özel İngilizce Öğretmeni ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Özel İngilizce Öğretmeni , Özel İngilizce HocasıÜniversitede İngilizce hazırlık sınıfına devam eden vede özellikle düz liselerden mezun olan öğrenciler hazırlık sınıfının İngilizce müfredatı size çok ağır gelebilir.  Bizi arayın size isterseniz devam ettiğiniz süreler içerisinde takviye dersleri sağlayalım isterseniz hazırlık sınıfının bitiminde gireceğiniz PROFICIENCY SINAVI için  Özel İngilizce Öğretmeninden destek alabilirsiniz.

 

Eğitimde Doğru Seçim Bakırköy

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim