Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

Özel İngilizce Kursu

ÖZEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI

Özel İngilizce Kursu Program İçeriği

1 - Özel İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 - Özel İngilizce Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Özel İngilizce Kursu )

 1 - Özel İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu ) : Özel İngilizce kursu alanında özel kurulan Özel İngilizce kursu merkezlerimizde ki Özel İngilizce kursu platformunda hazırlanan ve Özel İngilizce kursu seminerlerinde düzenlenen bireysel özel İngilizce kursu ile ilgili süreçte  bilhassa , belli bir yada  düzeyde bilgi ve becerisi olan Ielts, Yds, Proficiency, Lys 5, Tıp Dil, Yök Dil İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı gibi tüm akademik seviyede ki sınavlara girmek isteyenlere önerilen özel İngilizce kurs programlarında yer alan tüm öğrenciler, birebir ders gördükleri için programların gününü, saatini  seçme ve belirleme önceliği kazanır. Bu durum özel kursa katılan öğrenci için avantajdır. Bu şekilde öğrenci , günlük yaşamında her hangi bir değişiklik yapmaz ve normal hayatına devam ederken ayrıca girmek zorunda olduğu sınav için  ders alır. Bu  özel İngilizce kurs programına katılan öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği yapılan seviye sınavının neticesinden elde edilen verilere dayandırılarak düzenlenir. Seviyesi sıfır olan ve birebir özel kurs almak isteyenlerin  İngilizce seviye sınavına girmeleri gibi bir durum söz konusu olamayacağından, direk derslere başlarlar.

2 - Özel İngilizce Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Özel İngilizce Kursu ) : Özel İngilizce kursu dallarında tesis edilen Özel İngilizce kursu platformundaki  Özel İngilizce kursu departmanlarında birebir olarak yapılan özel İngilizce kursu kalitesinde ve aynı özelliklerde kurs programlarının uygulanabilmesi için, grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sabit tutulur. Bu yolla, ders sırasında  grup mevcudu az olduğundan öğrenciler aynı birebir özel kursta olduğu gibi anlamadıkları yerlerle ve konularla ilgili soru sorabilme olanağına kavuşur. Üstelik, bu olanaktan yararlanarak anlaşılmayan konularla ilgili ders tekrarı bile yapılabilir. Dahası , verilen tüm bu imkanların beraberinde, grup sayısı az olduğundan ders veren öğretmen grupta ki öğrencilerle birebir ilgilenebilir. Özel İngilizce kursu için uygulanan seminerlerde işte bu gibi imkanlar, 4 kişiden oluşan grup kurslarını adeta birebir özel İngilizce kursu şekline dönüştürür. Yapılan bilimsel araştırmalarda elde edilen sonuçlara bakıldığında, eğitim ile ilgili konularda en iyi sonuçlar grup bahis konusu olduğunda, 4 kişiden oluşturulan gruplar olduğu görülür.

AMAÇ

Özel İngilizce kursu kategorisinde ülkemizde görülen ve sık, sık gözlemlenen kaliteli bir  özel İngilizce kursu açığını olabildiğince elimizden geldiği kadar bir nebze olsun kapatmak ve bu konuda ülke içinde ve İstanbul da söz sahibi olarak kaliteli  kursun nasıl olabileceği konusunda örnek oluşturmak.

NEDEN BZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • Özel İngilizce kursu için düzenlenen gerek birebir özel kurs ve gerekse grup şeklinde yapılan özel İngilizce kurslarında , kursu veren öğretmenler, öğretmeyi bilen, yıllarca bu konuda kursla da çalışmış deneyimli öğretmenlerdir. Yetiştirdikleri öğrencilere referanslar sayfasında ulaşabilir ve hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Bizde İngilizce kursta öğretilir ve öğretilen konularla ilgili ödevler verilir. Bir sonraki oturumda verilen tüm ödevler kontrol edilir ve çalışmayanlar uyarılır. Burada Özel İngilizce kursu merkezimizde yapılan özel İngilizce kursları sadece paranın verildiği ve kimsenin karışmadığı kurslar değildir. Disiplinin olmadığı yerde eğitim olmaz  inancını taşıyan ve uygulayan  kurumuz.
  • Özel İngilizce kursu etkinliklerindeki Özel İngilizce kursu için yapılan eğitim faaliyetlerinde İngilizce özel  kurs programına dahil olan öğrencilere “ senet “ yapılmaz. Karşılıklı anlaşma ile ödemeler bir takvime bağlanır ve bu takvime uygun bir biçimde taksit, taksit ödemeler öğrenciler tarafından yerine getirilir. Takvime bağlanan ödeme tarihleri daha önceden bildirmek koşulu ile öğrencinin arzusu doğrultusunda ayarlanır ve düzenlenir.
  • Özel İngilizce kursu kategorisinde düşünülen ve uygulanan Özel İngilizce kursu programlarında dileyen öğrenciler speaking ( konuşma ) ağırlıklı , dileyen öğrencilere de akademik ağırlıklı eğitim verilerek öğrenciler Yds, Ielts, Toefl, Proficiency , Lys 5, Tıp Dil, Yök Dil İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı gibi akademik sınavlara hazırlanır. Akademik sınava hazırlık programlarında da “ senet “ uygulaması yoktur
  • Özel İngilizce kursu düzenlenen birimlerdeki Özel İngilizce kursu eğitiminde mevcut  kalite sorununu eski öğrencilerimizi tanık göstererek çözdük. Onlara sorarak hakkımızda gereken bilgi edinilebilir. Edinilen bu bilgiden sonra lütfen bizimle iletişim kurun. Kendimizi anlatmak zahmetinden bizleri kurtarmış olursunuz. Sevgi ve sağlıcakla kalın..

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim