Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

Özel İngilizce Dersi

Özel İngilizce Dersi Programları
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, TIPDİL SINAVI, LYS 5 )

Özel İngilizce Dersi Programları İçeriği

1 - Özel İngilizce Dersi ( Bireysel - Özel İngilizce Dersi )
2 - Özel İngilizce Dersi ( 4 kişi ile uygulanan Özel İngilizce Dersi )

1 - Genel Özel İngilizce Dersi ( Bireysel - Özel İngilizce Dersi ) : Genel dil programlarına bireysel Özel Ders  almak üzere katılan öğrencilere , ders almak istedikleri gün ve saatler konusunda serbestlik verilir. Öğrenci istediği gün ve saate genel İngilizce  dersi alabilir. Bu konuda öncelik hakkı öğrencinindir. İstediği gibi günleri ve saatleri seçebilir.

2 - Genel Özel İngilizce Dersi ( 4 kişi ile Uygulanan - Özel İngilizce Dersi  ) : Grup şeklinde yapılan ders  programlarına katılan öğrenciler, grup derslerinde büyük avantajlara sahiptir. Bu avantajlar : Kalabalık gruplarda öğrencilerin fırsat yada imkan bulamadıkları anlamadıkları yerleri sorma imkanı, bu gruplar 4 kişi gibi az sayıda insandan oluştuğu için, mevcuttur. Ayrıca sayı azlığı hocalara gruptaki tüm öğrencilerle teker teker ilgilenebilme olanağı yaratır ve böylece, grup dersleri bireysel özel ders  programı niteliği kazanır. Kelime haznesi konusunun üzerinde önemle durulur ve bu konuda öğrenciler desteklenir ve yakın takibe alınır. Grubu oluşturan öğrenciler seviye sınavına tabi tutularak aynı  seviyede olan öğrencilerden gruplar oluşturulur ve bu homojen gruplarda dersler daha rahat ve daha anlaşılabilir olur.

1 - Özel Ielts Dersi ( Ielts - Bireysel - Özel Ielts Dersi ) :Bireysel özel ders programlarına katılanlara, derslerin işleneceği günler ve saatler konusunda öncelik hakkı verilir ve derslerin işleneceği gün ve saatleri,  aday özgürce seçer. Bu konuda öncelik hakkı adayındır. Adaylara programın öncesinde seviye sınavı yapılarak ne derecede İngilizce bilgisine sahip olduğu belirlenir ve adayın  sınavdan elde etmek istediği puanda hesaba katılarak verilmesi gereken ders sayısı belirlenir.

2 - Özel Ielts Dersi ( Ielts - 4 kişilik gruplarla - Özel Ielts Dersi ) : Grup şeklinde uygulaması yapılan   ders programlarına iştirak eden adaylara seviye tespit sınavı yapılır ve seviye sınavından elde edilen sonuca ve adayın  sınavda almak istediği nota göre verilmesi gereken ders sayısı belirlenir. Grupları meydana getiren aday sayısı 4 kişi ile sınırlandırıldığından, adaylar kalabalık gruplarla yapılan  programlarda elde edemedikleri soru sorma şansını, bu az sayıda oluşan gruplarda rahatlıkla bulur. Ayrıca, grup sayısı az kişiden oluştuğu için, hoca her bir aday ile bireysel olarak teker teker ilgilenebilme fırsatını yakalar. Böylece, grup dersleri bireysel ders özelliği kazanır. Adaylara  programlarda sadece  gramer eğitimi verilmez. Aynı zamanda, "  sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de " verilerek, adayların sınavda ki soruları daha rahat, daha doğru ve daha kısa bir süre içinde cevaplanması da sağlanır.

1 - Özel Yds Dersi ( Yds  - Bireysel - Özel Yds  Dersi ) : Bireysel özel ders programlarına katılanlara , programın uygulanacağı  günler ve saatler hususunda öncelik hakkı verilir ve derslerin işleneceği gün ve saatleri ,  aday kendi istediği gibi belirler. Bu konuda adaya öncelik hakkı verilir. Adaylara programın öncesinde seviye sınavı yapılarak hangi düzeyde  bilgiye sahip olduğu anlaşılır ve adayın  sınavdan elde etmek istediği notu da  hesaba katılarak verilmesi gereken ders sayısı tayin edilir.

2 - Özel Yds Dersi ( Yds  - 4 kişilik gruplarla - Özel Yds Dersi ) : Grup olarak  uygulaması yapılan   ders programlarına katılan  adaylara seviye belirlemek için sınav yapılır ve seviye sınavından elde edilen netice  ve adayın   sınavda elde etmeyi arzuladığı puana  göre verilmesi gereken ders sayısı tayin edilir. Grupları meydana getiren aday sayısı 4 kişi ile kısıtlandığı için, adaylar kalabalık gruplarla yapılan  programlarda imkan bulamadıkları soru sorma olanağını , bu az sayıda oluşan gruplarda rahatlıkla bulur. Ayrıca, grup sayısı az kişiden oluştuğu için , uzman  her bir aday ile bireysel olarak bire bir  ilgilenebilme fırsatını yakalar. Böylece, grup dersleri bireysel özel  ders özelliği kazanır. Adaylara programlarda sadece  gramer eğitimi verilmez.  Aynı zamanda , " sınav teknikleri ve   sınav taktikleri " ile ilgili bilgiler  verilerek, adayların sınavda ki soruları daha rahat, daha doğru ve daha kısa bir zaman dilimi içerisinde  yanıtlaması  da sağlanır.

1 - Özel Lys 5 Dersi ( Lys 5  - Bireysel - Özel Lys 5  Dersi ) : Üniversiteye yabancı dil sınavı ile giren öğrenciler için hazırlanan lys 5 bireysel  ders programları ile, dershanelerde ders alan öğrencilere  yapılan  deneme sınavlarında elde edilen NET YANIT sayısını garantili olarak eğitimi verilen " sınav teknikleri ve  sınav taktikleri "  ile 10 - 15 adet arası yükseltiyoruz. Bu konudaki kanıtlarımız REFERANSLAR sayfasında ki eski öğrencilerimizdir. Sınav hazırlık programları bireysel özel  ders olarak uygulanır.

1 - Özel Proficiency Dersi ( Proficiency - Bireysel - Özel Proficiency  Dersi ) : Üniversitelerin hazırlık sınıflarında  eğitim alan ve dönem sonu girilen proficiency sınavlarına, öğrenciler bireysel olarak özel  ders programları ile hazırlanır. Sınavlar üniversiteden üniversiteye farklar gösterir. Bu hazırlık derslerinde, öğrenci hangi üniversitenin  sınavına katılacaksa, katılacağı o üniversitenin sınav formatına uygun olarak eğitilir. Yani Yeditepe üniversitesinin proficiency sınavı için hazırlık yapan bir öğrenci bu bilgilerle bilgi üniversitesinin sınavını veremez. Bu nedenle, öğrenciler her üniversitenin kendi bünyesine uygun olarak hazırladığı sınavlara uyumlu olarak eğitilir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

♦ Yukarıda sözü edilen tüm İngilizce branşları ile ilgili eğitimlerde görev alan hocalar,  eğitim verdikleri branşların uzmanıdır ve bu konuda yılların deneyimine sahip gerçek hocalar olup gerçekten öğretmeyi bilen hocalardır. ♦ Özellikle akademik sınavlarda akademik kelime bilgisi başarı kazanmada önemli bir rol oynar. Bu nedenle, öğrencilere akademik kelimeler için özel olarak hazırlanmış çalışmalar verilir ve öğrencilerin bu konudaki gelişimleri yakından izlenir.

 

 

 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim