Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

Özel İngilizce Dersi

Özel İngilizce Dersi Programları
( YDS; IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

 Özel İngilizce Dersi Programları İçeriği

1 –  Özel İngilizce Dersi ( Bire bir –Özel İngilizce Dersi )
2 – Özel İngilizce Dersi  – 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Dersi)


1 –  Özel İngilizce Dersi ( Bire bir – Özel İngilizce Dersi) : Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında dilin her dalında gereksinim duyulan  eğitimler için programları mevcuttur. Bu programlara birebir özel ders almak üzere katılabilir ve gereksinim duyduğunuz tüm dil alanlarında sıfırdan başlayan Genel İngilizce ile Ielts, Yds, Proficiency, Lys 5 gibi akademik sınavlara hazırlık üzerine eğitim alabilirsiniz. Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında dilin hangi alanında eğitim alırsanız alın, birebir alınan özel  ders için, dersin yapılacağı gün ve saatleri kendiniz, günlük hayatınızı etkilemeyecek ve bir değişiklik yapmanıza gerek kalmayacak biçimde belirlersiniz. Birebir özel ders almak isteyenlere verilen bir önceliktir bu.

2 – Özel İngilizce Dersi  ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Dersi) : Grup şeklinde Özel İngilizce Dersi almak isteyenler için özel hazırlanmış Özel İngilizce Dersi programları mevcuttur. 4 kişiden oluşturulan bu gruplara dahil olarak, birebir yapılan Özel İngilizce Dersi  kalitesine ve aynı özelliklerde eğitim alabilirsiniz. Grup eğitimlerinin bireysel Özel İngilizce Dersi  kalitesinde olabilmesi için, grupların aday sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu şekilde bireysel özel ders kalitesi yakalanmaktadır. Zira, Özel İngilizce Dersi verilen  merkezlerimizde ki Özel İngilizce Dersi sınıflarında grup eğitimlerinde yer alan aday öğrenciler sayı az olduğu için her hangi anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında rahatça soru sorabilme imkanına sahip olur. Üstelik, gruplardaki öğrenci sayısının az olması nedeni ile eğitim veren  öğretmen, gruptaki her öğrenci ile teker teker ilgilenebilir. İşte bu durum grup şeklinde yapılmasına rağmen grup eğitimine birebir özel  ders niteliği kazandırır.

AMAÇ

Ülkemizde İngilizcenin her alanında var olan kaliteli  eğitim açığını olabildiğince kapatmak ve eğitimde bir numara olarak kaliteli insan eğitimine katkı sağlamak.


NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK ?

 • Özel İngilizce Dersi  programlarında eğitim veren tüm öğretmenler , eğitim verdikleri konularda mesleğinin zirvesine ulaşmış gerçekten "  öğretmeyi " bilen uzman öğretmenlerdir.
 • Akademik sınavlara hazırlanmak için Özel İngilizce Dersi  almak isteyen aday öğrencilere kesinlikle seviye sınavı yapılır ve sınavdan elde edilen sonuçlara ve de aday öğrencinin girmek zorunda olduğu sınavda elde etmek istediği puana  göre verilmesi gereken ders sayısı tayin edilir.
 • Akademik sınavlara girmek üzere eğitim alan aday öğrencilere, eğitim sürecinde genel dil bilgisi zorunlu olmadıkça verilmez daha çok gireceği sınavda gerekli olan ve soruların daha hızlı ve doğru yanıtlanmasına katkı sağlayan sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi verilir.
 • Özel İngilizce Dersi programlarında yer alan tüm aday öğrenciler için geçerli olan bir kural uygulanır ve aday öğrencilere " senet "  yapılmaz. Aday öğrencilerle konuşarak ve onların istekleri doğrultusunda ödemeler taksitle alınır.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMLARI

 • YDS ( Yds sınavına hazırlık dersleri birebir alınabileceği gibi 4 kişiden oluşan gruplara da dahil olunabilir )
 • IELTS ( Ielts sınavı hazırlık dersleri teke tek alınabileceği gibi 4 kişilik gruplar içinde yer alarak ta eğitim alınabilir )
  PROFICIENCY ( Üniversite hazırlık atlama sınavlarına bireysel olarak hazırlanmanın yanında grup şeklinde de eğitim alınabilir.
  LyYS 5 ( Üniversite giriş sınavına en az 10 net artışla birebir hazırlanılabileceği gibi grup halindeki eğitimlere de katılabilirsiniz.
  GENEL İNGİLİZCE ( Seviyesi olanlara yada hiç olmayanlar birebir özel ders alınabileceği gibi oluşturulan 4 kişilik gruplarda da yer alınabilir.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ALMAK BİR YATIRIM ARACIDIR


Bir öğrenci için yada öğrencilik yaşamı bitmiş ama bir kariyer yada daha iyi bir iş elde etmek için akademik seviyedeki bir sınava girmek zorunda olanların Özel İngilizce Dersi alması çok büyük bir yatırımdır. Gerçekten Özel İngilizce Dersi  veren bu işin uzmanı bir hocadan ders alındığında başarı kaçınılmaz olur. Bu başarı sonucunda elde edilen imkanlar bir düşünüldüğünde büyük bir yatırım olduğu ortaya çıkar. Özel ders programlarına verilen ücretler misli ile geri alınacağı gibi elde edilen bir ömür boyu gelir  yatırım değildir de nedir ? Buna ne ad verebilirsiniz ?

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim