Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Özel Öğretmen

İngilizce Özel Öğretmen Gözetiminde Eğitim
( YDSİ IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

İngilizce Özel Öğretmen Gözetiminde İngilizce

1 –   İngilizce Özel Öğretmen ( Bire bir – İngilizce Özel Öğretmen )
2 –   İngilizce Özel Öğretmen ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel Öğretmen )

1 –  İngilizce Özel Öğretmen ( Bire bir – İngilizce Özel  Öğretmen) : Özel öğretmen aracılığı ile bire bir özel ders alan aday öğrenciler, birebir ders almalarının karşılığında programların uygulama günlerini kendi belirler ve günlük yaşamında bir değişiklik yada ders saatlerine göre yeni bir uygulama yapma gereği duymaz. Hem günlük hayatına düzenli bir biçimde devam eder hemde almak istediği eğitimi bir sıkıntı ile karşılaşmadan alır.


2 –   İngilizce Özel Öğretmen – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel öğretmen ) :
Kurumlarda çalışan yada kendi aralarında en fazla 4 kişiyi geçmemek üzere grup oluşturanlara  da bire bir özel ders kalitesinde  özel öğretmen aracılığı ile eğitim verilir. Grup şeklinde verilen eğitimlerde eğitimin kalitesi düşmesin diye gruplar 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu şekilde,grubu oluşturan aday öğrenciler eğitim sırasında rahatlıkla anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında soru sorabilirler. Ayrıca gruba eğitim veren  öğretmen de herkesle birer birer ilgilenebilme imkanı bulur ve bu grup derslerine birebir eğitim niteliği ve özelliği kazandırır.

AMAÇ

Özel öğretmen aracılığı ile sıfırdan başlayarak hiç bilmeyenlere, belli bir seviyesi olup ta seviyesi ne olursa olsun geliştirmek isteyenlere ve Ielts, Yds, Proficiency, lys 5 gibi akademik seviyedeki sınavlara hazırlananlara nitelikli ve kaliteli eğitim vermek.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK ?

  • Eğitim alacağınız her alandaki eğitimlerde görev alan ve eğitim veren  özel öğretmenler, konularında uzman ve gerçekten İngilizcenin nasıl öğretilmesi gerektiğini bilen eğitmenlerdir.
  • Ielts, Yds, Lys 5 ve Proficiency sınavı hazırlık gibi akademik sınavlara hazırlık eğitimlerinde, aday öğrencilere gerek olmadıkça genel İngilizce ile ilgili bilgi verilmez yerine aday öğrencinin gireceği akademik sınavın teknikleri ve taktikleri konusunda eğitim verilir. Böylece, bu sınavlara katılan aday öğrencilere sorulan soruları daha doğru ve hızlı yanıtlayarak başarı sağlar.
  • Hangi alanda eğitimi alınırsa alınsın aday öğrencilere " senet " yapılmaz. Ödemeler taksitle alınır.
  • Hiç bir eğitim kurumunda üzerinde durulmadığı kadar kelime haznesinin oluşturulması ve geliştirilmesi üzerinde önemle durulur. Özel hazırlanmış kelime çalışmaları aday öğrencilere verilir ve çalışmaları istenir. Yapılan çalışmalar çok yakından izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim