Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

Özel İngilizce Ders

 Özel İngilizce Ders Programı

Özel İngilizce Ders Program İçeriği

1 –   Özel İngilizce Ders ( Bireysel Özel İngilizce Ders )
2 –   Özel İngilizce Ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Özel İngilizce Ders )

 

Özel İngilizce ders merkezlerimizde İlk öğretim  öğrencilerine özel İngilizce ders programları uygulanarak gerek öğrencinin bulunduğu yerde gerekse kurumumuzda garantili özel İngilizce dersleri verilir.  İlk öğretim İngilizce dersleri okula devam eden öğrencilere İngilizceyi başaramadıkları takdirde takviye şeklinde verilebileceği gibi İngilizce başarılı olan öğrencilere okulun dışında sadece gramer bilgisine dayanmayan ama grameri de içeren beraberinde speaking ( Konuşma ) , writing ( yazma ) , listening ( Dinlediğini anlama ve kavrama ) dersleri de verilerek öğrencilere tam ve gerçek bir İngilizce eğitimi de verilir.

İngilizcesi hiç olmayan ama İngilizce öğrenmek için senelerce uğraşan bir çok kursa giden fakat bir türlü İngilizce öğrenemeyen kişilere de istedikleri seviyede İngilizce   öğretilir .

 

Üniversitelerin hazırlık atlama sınıflarında eğitim gören ama İngilizceyi bir türlü başaramayan özellikle düz liselerden gelen hazırlık sınıfı öğrencilerine eğitim yılı boyunca yada hazırlık sınıflarının bitimine yakın girecekleri hazırlık atlama sınavına ( Proficiency ) garantili öğrenci hazırlanır.

Düz liselerde öğretim gören , lise bitiminde üniversite giriş sınavına ( Lys 5 ) İngilizceden katılacak olan lise öğrencileri için özel hazırlanmış ve tamamen (  Lys 5 )  sınavına kazanmaya yönelik özel İngilizce ders programlarımız vardır.

Ielts Academic veya Ielts Gt sınavları için özel hazırlanmış ve ielts sınavında başarıya yönelik gerek tüm dersleri gerekse ielts bölümlerinin her hangi birine  tek olarak  kapsayan özel ielts ders programları.

Üniversitelerde araştırma görevlisi yada herhangi bir dalda master , doktora yapmak için üniversite mezunlarının girmek zorunda oldukları Üniversiteler arası Yabancı Dil sınavı ( ÜDS ) için üds adayları garantili olarak birebir üds özel derslerle yada 4 kişiden oluşan gruplara katılarak bu zorlu sınava bizimle hazırlanabilirler.

Son zamanlarda önem kazanan  kamu personeli dil sınavı olan KPDS konusunda , kpds sınavına katılacak olanlar bu konuda uzman , konusunda deneyimli gerçek kpds eğiticileri ile gerçekleştirilen derslerimize katılabilirler.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim